כותרות אחרונות
Search

חברת "פגסוס" יוצאת בטיולי תו סגול ברחבי הארץ.

 

 

חברת "פגסוס" יוצאת בטיולי תו סגול ברחבי הארץ.

חברת "פגסוס" טיולים המתמחה בטיולים מאורגנים בכל העולם, משיקה בימים אלה מגוון טיולי תו סגול  ברחבי הארץ, ברוח הפגסוסית, עם צוות המדריכים המובילים ובהקפדה על הנחיות משרד הבריאות:

  • שימוש במסכות במהלך הטיול
  • אוטובוסים שעברו חיטוי
  • תפוסה של 50% באוטובוס
  • לינה בבתי מלון שקיבלו תו סגול
  • מסעדות עם תו סגול
  • במהלך הסיור הרגלי שמירה על מרחק של 2 מטר

 

צילום ארכיון: כנסיית פטרוס אין גליקנטו – צילום: טל שובל

 

איתמר ניר: "תיירות פנים כחול לבן "על המפה" – היתרון היחיד לכלכלה שנולד מהקורונה, 40 טיולים ליום אחד או לשלושה ימים למקומות המוכרים והפחות מוכרים מזוויות חדשות ומרתקות"

 

השמים סגורים, זו הזדמנות לגלות את ישראל מחדש, לצאת מהבית לטייל ברחבי הארץ בלי לעבור בשדה התעופה. החברה מציגה מגוון של כ-40 טיולים שונים, ברחבי הארץ, ליום אחד ולשלושה ימים המציגים את המקומות המוכרים והפחות מוכרים מזוויות חדשות ומרתקות.

 

צילום ארכיון: גת שמנים – צילום: טל שובל 

 

בין המסלולים המוצעים: טיול לרמת הגולן בעקבות אלי כהן, שלושה ימים בירושלים עם צפון ים המלח, טיול טו באב בנחל חוורים, נצרת, ירושלים המוסלמית, עכו ועוד…

 

המחירים נעים בין 200-400 שקלים  כולל מע"מ ליום מלא ו-1500  שקלים לשלושה ימים כולל לינה, ארוחות מלאות הדרכה וכניסה לאתרים.

 

היתרון הוא בקבוצות הקטנות ובשמירה על ההנחיות.

 

איתמר ניר סמנכ"ל "פגסוס" – צילום: מורג ביטן

 

איתמר ניר סמנכ"ל "פגסוס": " לאור הקריסה הגדולה של הענף שלא ידוע עדין מתי נחלץ ממנו, החלטנו להניף את הדגל של עידוד תיירות הפנים בישראל ולאמץ מתודולוגיה חדשה, כדי להניע את המשק דרך חברות התיירות. מרגע לרגע, השקענו, למדנו, מדריכים שפעלו בחו"ל למדו את המסלולים בארץ. כל זאת בראייה גלובלית חברתית וראייה מאקרו כלכלית לטובת הרבה מאוד אנשים, בימים אלו השקנו קו טיולים מאורגנים בישראל הפונה למגוון גילאים רחב, אנו מאמינים כי תיירות הפנים היא היתרון היחיד שנולד לכלכלה מהקורונה"

 

חברת "פגסוס" חברה לטיול מאורגנים, הוקמה לפני 24 שנה והצליחה להטביע את חותמה בעולם הטיולים המאורגנים ברחבי הגלובוס ובארץ. פגסוס רואה בטיול הגשמת חלום, והפכה עם השנים לשם נרדף לטיולים מאורגנים. לטייל בעולם זה מקצוע, לכן יש לעשות זאת בדרך מקצועית, או כפי שנוהגים לומר ב"פגסוסית" קבלת תמורה מלאה. החברה פועלת בכמה מישורים האופי וההשראה, הפן התכנוני, המימד הביצועי, הפקת לקחים ומסקנות והפן היישומי, בכל אחד מהמישורים החברה משקיעה משאבים רבים. טיול מאורגן מצריך התאמה אישית, ראייה מרחבית, התאמה לתקציב, הסתכלות חברתית ועוד. צוות העובדים של החברה עושים ימים ולילות כדי להעניק את חווית הטיול. מדיניות פגסוס היא שקיפות מלאה בכל הנוגע לבתי מלון, עלויות כניסה לאתרים ועוד. החברה רואה בקהל לקוחותיה אוהדים ואוהדות ולומדים רבות מהמשובים שמקבלים בחזרתם מהטיול.