כותרות אחרונות
Search

חברת "תותחני אינווסטמנט" מציגה נקודת מבט חדשה למטבח

"בית תותחני" בראשל"צ מציג נקודת מבט חדשה למטבח

סדרת MOOD מקורית ומינימליסטית של מותג העל האיטלקי 

LESS IS MORE

חברת "תותחני אינווסטמנט" מתמחה ביבוא ושיווק מוצרי יוקרה למטבח ולאמבט של המותגים המובילים בעולם. בימים אלה משיקה החברה סדרת מוצרים יוקרתיים למטבח מבית BARAZZA חברה איטלקית ידועה המתמחה בייצור כיריים, כיורים, תנורים, משטחי נירוסטה בהתאמה אישית ללקוח ועוד. מוצריה משולבים במותגי היוקרה של חברות המטבחים המובילות בעולם.

 

סדרת  MOOD – חיבור של עיצוב ופונקציונליות, בשפה וסגנון שמזוהים עם המותג ומושפעים מעולמות האדריכלות. צורניות גאומטרית בקווים מקוריים ומינימליסטים, יחד עם פונקציונליות מרבית והתאמה לחיי היומיום.

 

LESS IS MORE פשטות ומינימליזם בסגנון מעודן ומקורי . נירוסטה יצוקה ואיכותית בעובי 4 מ"מ בכל אחד מהרכיבים תורמת לייחודיות והעמידות שלהם.

 

כיריים

  • מבערים: מפיקים להבה אנכית שמאפשרת יעילות גבוהה יותר, צריכת גז נמוכה יותר, אובדן חום נמוך יותר ובישול אחיד. ודרגת עמידות גבוהה.

  • גרסה עם מבערים בשורה, הופכת את הזזת הסירים והמחבתות לקלה יותר.

  • חומר מפתיע: כירים גז עם זכוכית קרמית, בצבע שחור, לבן או נירוסטה איכותית מבריקה או מט. ניגודיות של חומרים היוצרים שילוב ייחודי.

  • תושבות הסירים מברזל יצוק , נעימות למגע , קשיחות ומאפשרות ניקוי במדיח כלים

מחיר החל מ: 11,955 ₪

 

כיורים -4 מ"מ נירוסטה מלאה – עם משטח ייבוש שיכול לשמש כמשטח חיתוך 

צילום: יח"צ

כיורים גדולים במיוחד המבטיחים שימושיות והנאה. כיור יחידה אחת עם משטח ייבוש בגודל מקסי או כפול. שני גדלים ושני כיוונים המתאימים לסגנונות השונים. הכיורים עם משטח ייבוש, מסננת מרובעת לניקוז פסולת ומניעת הצפה. משטח הייבוש יכול לשמש כמשטח חיתוך וכך, מאפשר לכיור פונקציה חדשה.  בנוסף, נקז במראה מפוסל ייחודי. תעלה משופעת בחומר המתרחבת מעבר לשפה ולתוך החלל וכך, פורצת נתיב חדש לזרם המים.

 

משטח החיתוך המחליק מאפשר לנצל את כל משטח העבודה ולשנות את מיקום הנחת המצרכים בהתאמה לשיטת ההכנה של המנות השונות.

מחיר החל מ: 10,439 ₪

 

ברז

ברז קו ישר, מדויק, ישיר ומלא חן. נירוסטה איכותית מבטיחה זרימה רציפה וקלות שימוש.

 

נירוסטה 4 מ"מ יצוק עם איכויות שטרם נראו בעבר. החומר לובש צורה ומשלב שימושיות בשפה וסגנון מקוריים ומינימליסטים בקווים ישרים.

מחיר החל מ: 9,130ש"ח

 

קולט אדים – 4 מ"מ נירוסטה מלאה בנוכחות שקטה

צילום: יח"צ

עיצוב בסיסי ופונקציונאליות מתקדמת. מנוע עוצמתי ושקט מעניקים לקולט נופך אדיר שנאפשר פינוי רציף ומהימן של ריחות ואדים. ומבטיח שהמטבח יישאר מקום מזמין לטעמים ואירוח.

מחיר החל מ: 17,800 ש"ח

 

משטח עבודה משולב  MOOD FUSION – 4 מ"מ נירוסטה מלאה

משטח עבודה, העשוי נירוסטה מיציקה אחת 4 מ"מ  המשלבת את כל הפונקציות  כיריים+כיור, משטח בעיצוב נקי ובהתאמה לתנועה הארגונומית . היכולת הנפלאה להתאים אישית את הממדים והגמורים. קווי המתאר החלקים, הצורות והפרטים המותאמים, הופכים את משטחי העבודה הללו ,לייחודים וליצירת אמנות במטבח.

צילום: יח"צ

משטח עבודה עם אופציה לשילוב עם כיור וכיריים גז/אינדוקציה מובנים.

מחיר החל מ: 28,500 ש"ח

 

אתם מוזמנים להנות מהתענוג הצרוף של הבישול.

להשיג בחנויות המטבחים המורשות ע"י היבואן

טלפון לברור חנות מורשית:03-9513378

 

Magic Steel מוצר חדש לניקוי נירוסטה

magic Steel מבית תותחני צילום סטודיו תותחני

מגבונים רב שימושיים להברקה ושמירה על הנירוסטה, שמירה מפני טביעות אצבע ושכבת הגנה מפני לכלוך. המטלית טבולה בתערובת יחודית של שמנים שנבחרו במיוחד כדי לטפל במשטחי נירוסטה ביתיים. השמנים חוסמים ומונעים השארת טביעת אצבע וכך נשארים נקיים ומבריקים.

 

מחיר: למארז הכולל 10 יח' באריזות נפרדות 120 ₪.