כותרות אחרונות
Search

חברת AIG משיקה את 'AIG SafeLife', תכנית ביטוח חיים ובריאות חדשנית המתגמלת כספית לקוחות שמנהלים אורח חיים בריא.!

AIG ממציאה מחדש את ביטוחי הבריאות.!

מעתה, יותר קל ומשתלם לשמור על אורח חיים בריא.!

חברת AIG משיקה את 'AIG SafeLife', תכנית ביטוח חיים ובריאות חדשנית המתגמלת כספית לקוחות שמנהלים אורח חיים בריא.

AIG תעניק 10% הנחה למשך שנה ללקוחות שיורידו את אפליקציית 'AIG SafeLife' ויצטרפו לתוכנית. במהלך השנה הראשונה הפעילות הגופנית של הלקוח – ריצה, צעידה, רכיבה על אופניים, שחייה ועוד …, תתועד באפליקציה ותזכה את הלקוח בנקודות. בנוסף, יוכלו המבוטחים להשתתף במשימות ואתגרים שונים המעודדים אורח חיים בריא.

 

שי פלדמן מנכ"ל AIG ישראל – צילום: אבי בר

 

 

⇐  'AIG SafeLife' היא תכנית ביטוח חיים ובריאות חדשנית, המעודדת שמירה על אורח חיים בריא ומתגמלת כספית לקוחות שפעילים גופנית.

 

 התוכנית החדשה מאפשרת למבוטח לעקוב אחר פעילותו הגופנית באמצעות אפליקציה מיוחדת, לשפר אותה ולעודד קיום אורח חיים בריא.

 

 הטכנולוגיה שמלווה את המוצר פותחה בשיתוף חברת Shapa Health האמריקאית, שהוקמה ע"י נתי לביא ופרופ' דן אריאלי.

 

⇐ לדוגמה, מבוטחת שתרוץ 3 פעמים בשבוע למשך שעה ותצעד בין 4,000 ל-8,000 צעדים ביום יכולה להגיע בסוף השנה להנחה מקסימלית של 25% בעלות ביטוח הבריאות.

 

 

שי פלדמן מנכ"ל AIG ישראל: "מהיום, לנהל אורח חיים בריא זה לא רק חשוב אלא גם משתלם. AIG SafeLife היא בשורה פורצת דרך בעולם ביטוחי הבריאות והחיים. אנו שמחים להשיק ביטוח חדשני ונגיש, שמאפשר ללקוח לשלוט בעלות הפוליסה שלו. AIG SafeLife הוא ביטוח אקטיבי בעל ערך מוסף כפול, הן בשיפור איכות חייו של המובטח והן בתגמול הכלכלי על כך".

 

שי פלדמן מנכ"ל AIG ישראל יחד עם פרופ' דן אריאלי, מדען חברתי, פרופסור באוניברסיטת דיוק וממייסדי Shapa Health – צילום: בני גם זו לטובה

 

פרופ' דן אריאלי, מדען חברתי, פרופסור באוניברסיטת דיוק וממייסדי Shapa Health: "אנו שמחים לשתף פעולה עם AIG, לשלב את הידע של Shapa Health בתחום ניהול אורח חיים בריא עם הידע והניסיון של AIG בתחום הביטוח. עם השנים למדנו שיש אנשים שזקוקים ליותר עזרה אקטיבית על מנת לנהל אורח חיים בריא, והמוצר המשותף שפיתחנו עם AIG הוא פתרון שעשוי לשנות דפוסי ההתנהגות ובכך להיות רלוונטי במיוחד לתחום ביטוחי הבריאות והחיים".

 

 

נתי לביא ממקימי חברת Shapa Health האמריקאית – צילום: ארבי בר

 

חברת הביטוחAIG  מביאה בשורה חדשנית לעולם ביטוחי החיים והבריאות עם תכנית הביטוח AIG SafeLife המבוססת על טכנולוגיה שפותחה עבור AIG בשיתוף חברת Shapa Health האמריקאית, בה שותפים נתי לביא  ופרופ' דן אריאלי, שליווה את פיתוחה עם אנשי AIG.

 

 

התוכנית החדשה תלווה בטכנולוגיה ייעודית וחדשנית, שתאפשר למבוטח לעקוב אחר פעילותו הגופנית ולשפר אותה, וזאת על מנת לעודד אורח חיים בריא ולשפר את איכות חיי הלקוח.

 

 

'AIG SafeLife' הינו ביטוח הבריאות והחיים הראשון בישראל אשר מתגמל כספית מבוטחים המנהלים אורח חיים בריא. עד כה, פוליסות הבריאות בשוק התבססו על מודל תמחור סטטי ופרמטרים קבועים: גיל, מין, עישון ו – BMI. בכך, חברות הביטוח לא מסוגלות לתמחר שיפורים עתידיים במצבו של המבוטח, וכך מבוטח בן 50 שמקיים אורח חיים בריא ופעיל גופנית, עשוי לשלם יותר ממבוטח צעיר ממנו שלא עושה דבר.

 

 

המצטרפים לתוכנית לא יאלצו להמתין זמן רב לתגמול, שכן בעצם ההצטרפות והורדת האפליקציה הם יזכו ב-10% הנחה בפרמיה בשנה הראשונה. במהלך השנה הזו AIG תעודד את הלקוח לבצע פעילות גופנית מגוונת – הליכה, ריצה, רכיבה על אופניים, טיפוס במדרגות, פילאטיס וכן הלאה. כל פעילות תימדד ע"י האפליקציה ותזכה את הלקוח בנקודות. בנוסף, הלקוחות יוכלו להשתתף במשימות ואתגרים שונים, כאשר בתום השנה מבוטחים שאכן שמרו על אורח חיים בריא יקבלו עד 25% הנחה בפרמיה לשנה הבאה.

 

 

למשל, מבוטחת שתרוץ 3 פעמים בשבוע למשך שעה ותצעד בין 4,000 ל-8,000 צעדים ביום יכולה להגיע בסוף השנה להנחה מקסימלית של 25% בעלות ביטוח הבריאות. כמו כן, מבוטח שיקפיד על הליכה 3 פעמים בשבוע ויצעד בין 6,000 ל-10,000 צעדים ביום, יוכל להגיע להנחה של 15% הנחה בעלות ביטוח הבריאות.

 

 

וכמה זה במספרים? משפחה ממוצעת בה שני ההורים שומרים על אורח חיים בריא תוכל לחסוך מאות שקלים בשנה בעלות ביטוחי הבריאות.

 

אפליקציית "AIG SafeLife" כבר זמינה בחנויות האפליקציות, ומתממשקת בקלות לכל מכשיר סלולרי מבוסס iOS או Android, וכן לצמידים ושעונים חכמים.

להורדת האפליקציה לחץ כאן   https://www.aigsafelife.com/aig/app_store  

 

יפעת רייטר, סמנכ"לית ביטוחי בריאות וחיים – צילום: אבי בר

 

 

יפעת רייטר, סמנכ"לית ביטוחי בריאות וחיים:  "AIG היא חברת ביטוח אחרת, ולכל מוצר ביטוחי חדש שאנו מוציאים יש ערך מוסף ללקוח שאינו מסתכם רק בכיסוי רחב או בתשלום תביעות מהיר. אנחנו רוצים להיות שותפים של הלקוח במעבר לאורח חיים בריא על מנת לשפר את איכות חייו ואיכות חיי משפחתו, וגם לחסוך לו כסף".