כותרות אחרונות
Search

חברת "C2A Security" מגייסת עובדים.! החברה הישראלית מתמחה בהגנת סייבר לתעשיית הרכב והמוביליטי.

רועי פרידמן, מנכ"ל C2A Security – צילום: יח"צ

 

חברת "C2A Security" מגייסת עובדים.!

החברה הישראלית המתמחה בהגנת סייבר לתעשיית הרכב והמוביליטי מגייסת עובדים כדי לתמוך בצמיחה ובהרחבת פעילותה הגלובלית.

 

חברת C2A Security, המתמחה בהגנת סייבר לתעשיית הרכב והמוביליטי, מתרחבת ומגייסת עובדות ועובדים למגוון תפקידי פיתוח (R&D), מוצר, מכירות ושיווק בישראל. עד סוף הרבעון מתכוונת החברה לגייס 6 עובדים, כאשר עד סוף שנת 2024, בכוונתה להכפיל את הצוות ליותר מ-70 עובדים, כדי לתמוך בצמיחתה ובגידול הפעילות מול לקוחות ושותפים גלובליים.

בטקס שנערך בפרלמנט האירופאי בחודש שעבר החברה נבחרה כאחת מארבע החברות המבטיחות בתחום המוביליטי באיחוד האירופאי. לאחרונה עברה למשרדים חדשים בבנייןRAD Tower  אשר יאכלסו את הצוות הקיים יחד עם העובדים שיגוייסו. מודל העבודה בחברה הינו היברידי.

 

חברת C2A Security פיתחה את פלטפורמת ה-DevSecOps הראשונה והיחידה שהינה  ייעודית לתעשיית הרכב, ומאפשרת ליצרניות הרכב לשחרר במהירות וביעילות פתרונות תוכנה חדשניים לצרכנים, תוך מתן מענה לדרישות הרגולציה, אבטחת המידע והמחסור במהנדסים ומומחי סייבר. הפלטפורמה מספקת פתרונות אבטחת סייבר אוטומטיים ליצרני רכב, חברות מוביליטי ולכל האקוסיסטם של כלי הרכב החשמליים – מתחנות טעינה ועד חברות ייצור חשמל, חברות ניהול חשמל ואחרות.

 

רועי פרידמן, מנכ"ל C2A Security – צילום: יח"צ


רועי פרידמן, מנכ"ל C2A Security: "בעיצומה של מהפכה דיגיטלית בתעשיית הרכב, המשימה הגדולה שלנו היא לסייע ליצרניות הרכב וחברות מוביליטי  להסתגל למציאות החדשה ולעמוד בדרישות הרגולציה המחמירות, תוך שימוש בכלי אוטומציה שמביאים חיסכון במשאבי זמן וכסף, ומאפשרים פריסה רחבה של רכבים חדשים ומאובטחים על הכביש. הגישה והמתודולוגיה המהפכנית שלנו נותנות מענה לצרכים קריטיים של התעשייה, מה שבא לידי ביטוי במומנטום חזק שאנו חווים לאחרונה. כדי לענות לצרכים אלה, אנו מגייסים עובדים מוכשרים שייקחו חלק בשינוי העצום ש- C2A Security  היא חלק משפיע בו."

 

בשנה האחרונה גדל הביקוש לפתרונות החברה, כולל מספר שותפויות אסטרטגיות עליהן חתמה עם יצרני רכב, וספקיות משנה בארה"ב, אסיה ואירופה, בהם Valeo, Siemens, NTT Data ,Marelli, Evvo Labs ואחרים. מייסד החברה, מיכאל דיק, הוא בין מייסדיה של NDS המיתולוגית, שרשמה אקזיט של מעל 5 מיליארד דולר לסיסקו העולמית. בין המשקיעים בחברה קרן Maniv Mobility, קרן MoreVC, OurCrowd, Mobile Group ואחרים.

 

בסוף אוקטובר זכתה C2A Security בהישג כפול בתחרות מטעם האיחוד האירופאי, European Prize for Mobility. בתחרות, שהתקיימה בפרלמנט האירופאי בבריסל, זכתה החברה בזהב, וגם נבחרה לרשימת 10 החברות המובילות באירופה בתחום המוביליטי. עם למעלה מ-700 חברות מרחבי אירופה שהגישו את מועמדותן, C2A Security היא החברה הישראלית היחידה שנכללה ברשימת 10 החברות האירופאיות המובילות במוביליטי השנה.

 

לאחרונה הכריזה החברה על שילוב של מערכת בינה מלאכותית גנרטיבית (GenAI) בפלטפורמת ה-EVSec שלה, מהלך שצפוי להזניק משמעותית את היכולות של מוצריה ולחולל שינוי בדרך הפיתוח והעבודה של מפתחים, מהנדסי אבטחה ומנהלי מוצר בתעשיית הרכב, תוך שיפור האבטחה וחיסכון בעלויות ובזמן.

 

אודות C2A Security

C2A Security היא הספקית היחידה של פלטפורמת DevSecOps מוכוונת ניידות שעונה על הצרכים הספציפיים של יצרני רכב, ספקי משנה (Tier 1) וחברות מוביליטי. חברת C2A Security, שנוסדה בשנת 2016, הופכת את אבטחת הסייבר ממגבלה למכפיל ערך עסקי, באמצעות אוטומציה מתקדמת של אבטחה ועמידה בתקינה (compliance) המאפשרת קיצור זמני הפצת התוכנה וחיסכון בעלויות. החזון שלנו הוא להפוך את אבטחת המוצר לתהליך חלק, אוטומטי ושקוף, תוך צמצום זמן הפריסה והעלויות של ניהול מוצרי תוכנה ומשאבים בתחום הרכב.

C2A Security נוסדה על ידי מיכאל דיק, בכיר לשעבר ב-NDS/Cisco, גייסה מעל 16 מיליון דולר, מעסיקה מעל 40 עובדים ברחבי העולם והמטה שלה נמצא בירושלים.

 https://c2a-sec.com/