כותרות אחרונות
Search

חברת "Citrix" העניקה לחברת "אינטגריטי תוכנה" את דרגת השותף בעל ההסמכה הבכירה ביותר בישראל.

 

 

חברת "Citrix" העניקה לחברת "אינטגריטי תוכנה" את דרגת השותף בעל ההסמכה הבכירה ביותר בישראל.

תואר זה ממקם את "אינטגריטי תוכנה" במעמד הטכנולוגי המוביל בישראל בטכנולוגיות "Citrix" עם כ-100 לקוחות וצוות של 15 מומחים בתחום.
"אינטגריטי תוכנה" חברת בת של "מטריקס", מונתה לשותף היחיד בישראל בעל הסמכת "PLATINUM PLUS"

 

 

"אינטגריטי תוכנה" חברת בת של מטריקס, מונתה לשותף היחיד בישראל בעל הסמכת "PLATINUM PLUS" – הדרגה הטכנולוגית הגבוהה ביותר של חברת סיטריקס (Citrix), מובילה עולמית בתשתיות וירטואליזציה ו-VDI. הסמכה זאת מאשרת את רמת הידע הגבוהה ביותר בכלל הפתרונות של סיטריקס לרבות: וירטואליזציה, תקשורת, אבטחת מידע וענן. תואר זה ממקם את אינטגריטי תוכנה במעמד הטכנולוגי המוביל בישראל בטכנולוגיות Citrix עם כ-100 לקוחות וצוות של 15 מומחים בתחום.

 

לדברי ארז ברוך, ה- CTO של חברת אינטגריטי: "אנו לאחר שנת קורונה שהכפילה את פעילות החברה בעולם ה-VDI ואבטחת המידע. אנו רואים ארגונים שבעבר כמעט לא עבדו מהבית שבזמן קצר העבירו כמעט את כל הארגון לעבודה מרחוק. 'שם המשחק' כאן הוא חוויית משתמש ואבטחת מידע ללא פשרות וזאת מקבלים בזכות העליונות הטכנולוגית של  פרוטוקול התקשורת של Citrix וכמובן בתוספת "Citrix Netscaler" המשמש שער הגישה המאובטח לארגון".

 

אנה יפרח, מנהלת תחום הלקוחות של "אינטגריטי תוכנה" יחד עם ארז ברוך, ה- CTO של חברת אינטגריטי  צילום:

 

לדברי אנה יפרח, מנהלת תחום הלקוחות של "אינטגריטי תוכנה": "אנחנו תומכים בכ-100 ארגוני אנטרפרייז בישראל שכוללים חברות רבות במגזר הפיננסי, המגזר הביטחוני והציבורי ובשנה האחרונה נוספו חברות ההיי טק שמחפשות את פתרונות אבטחת המידע לאוכלוסיית המפתחים בגישה מרחוק. חברת אינטגריטי תוכנה היא היום ה "בית הטבעי" עבור כל ארגון שמחפש פתרון לעבודה מרוחקת, תוך חווית לקוח מעולה ו- Zero Trust בכל הקשור להיבטי אבטחת המידע".

 

ניר בן יהודה, מנהל פיתוח שוק בישראל בחברת "סיטריקס" צילום:

 

ניר בן יהודה, מנהל פיתוח שוק בישראל בחברת "סיטריקס": "אנו מברכים את אינטגריטי על הישג זה והתקדמות מתמשכת של מומחיות סיטריקס שהגיעה לרמה הגבוהה ביותר. הם הגיעו לנקודת מצוינות זו באמצעות עבודה קשה בתקופות של אתגרים ושיבושים יוצאי דופן שנגרמו על ידי COVID-19, כאשר אינטגריטי ממשיכה להיות יועצת מהימנה וסיפקה פתרונות מורכבים תוך זמן קצר לארגונים גדולים בארגונים בתחום הבנקאות, האבטחה וההיי-טק. אני יכול להגיד 'שאפו' על הביצוע ועמדת המובילות אליה הגיעה אינטגריטי״.

 

אודות "אינטגריטי תוכנה":

חברת אינטגריטי תוכנה מתמחה במתן פתרונות תוכנה למגזר הארגוני בישראל תוך שימת דגש על יושרה, שרות ומקצוענות. פתרונות התוכנה כוללים מוצרים ייחודיים, הטובים ביותר מסוגם, מישראל ומחו"ל בשילוב עם שירותים מקצועיים על ידי מומחים טכנולוגיים מהדרגה הראשונה. המוצרים והשירותים מסופקים על ידי החברה למעל מ- 100 ארגונים בישראל והינם במספר תחומים עיקריים: Desktop Virtualization, תקשורת ואבטחת מידע, תשתיות תוכנה ו- System.