כותרות אחרונות
Search

חברת "DHL" ישראל רכשה 14 רכבים מסחריים ו-2 משאיות מתוצרת חב' "MAN".

צילום: יח"צ ,מאןן"

 

חברת "DHL" ישראל רכשה 14 רכבים מסחריים ו-2 משאיות מתוצרת חב' "MAN".

לחב' "DHL" ישראל יש צי של 120 כלי רכב ו-2 מטוסים.

מחיר רכב מסחרי מדגם VAN TGE כ- 200,000 ₪

מחיר משאיות TGL כ-300,000 ₪.

 

משאיות הובלה אלה אידיאליות להובלה וחלוקה. המשאיות מתאפיינות בהיותן קומפקטיות, בעלות כושר תמרון, נוחות, חסכון תפעולי, צריכת דלק נמוכה, טכנולוגיה מתקדמת ופרודוקטיביות גבוהה. הVAN של MAN הינו בעל מערכות בטיחות חדישות ,אבזור עשיר בסביבת תא הנהג והנדסת האנוש מתקדמת המעניקה חוויות נהיגה ונוחות מקסימלית לנהג וכן שטח האחסון מרווח ומגיע ל 18.4 מ"ק.

 

חברת MAN, המיוצגת בישראל ע"י חב' מכשירי תנועה הינה אחת מחברות הרכב הכבד הוותיקות והמובילות בעולם המספקת פתרונות תחבורה מותאמים לצורכי לקוח לרכבים שבין 4-250 טון.

 

צילום: יח"צ ,מאןן"

 

צבי נטע יו"ר קבוצת מכשירי תנועה ויוגב גברי מנכ"ל MAN מסרו בתגובה "אנו שמחים שחברת DHL בחרה ברכבים מתוצרת ב MAN, בשנה האחרונה הרחבנו את מגוון הפתרונות ללקוחות העוסקים בהפצת מוצרי צריכה, מזון ושתיה ומקווים להמשיך ולספק פתרונות מותאמים לצרכי הלקוח".

 

עמי יוסף מנהל התשתיות וצי הרכב מחב' DHL ישראל : "אנו מרחיבים את צי הרכבים בצורה משמעותית בשנים האחרונות על מנת להרחיב את היכולת שלנו להתמודד עם גידול ובעיקר על מנת לשפר את השירות ללקוח והמהירות של הגעת המשלוחים" הערך המוביל בקבוצת DHL הוא "לחבר אנשים, לשפר את איכות החיים" לכן היבט צריכת הדלק היעילה חשוב לנו על מנת להפחית את ההשפעה השלילית על הסביבה.