כותרות אחרונות
Search

חברת Dyson Supersonic נותנת החסות הראשית בתחום השיער לבקסטייג' (Backstage) בשבוע האופנה תל-אביב 2019

חברת Dyson Supersonic נתנה את החסות הראשית בתחום השיער למתחם הבקסטייג' (Backstage – מאחורי הקלעים) בשבוע האפנה תל-אביב 2019

Dyson Supersonic  נתנה גם את החסות לתצוגת האפנה של מעצב העל הישראלי אלון ליבנה, שהציג בתצוגה דגם של שמלת ערב שעוצבה בהשראת Dyson Supersonic, מייבש השיער החדשני של דייסון.

 

מאחורי הקלעים של מתחם שבוע האפנה 2019 תל אביב – צילום: אבי בר

 

חברת Dyson Supersonic, נתנה את החסות הראשית לבקסטייג' (מאחורי הקלעים) של שבוע האופנה 2019 ובתוך כך גם לתצוגת האופנה המסקרנת של מעצב העל הישראלי – אלון ליבנה.

 

ליבנה הציג בשבוע האופנה את קולקציית שמלות הערב החדשה שלו הכוללת גם דגם מיוחד שעיצב בהשראת Dyson Supersonic – מייבש השיער החדשני של דייסון. הדגם של ליבנה שעוצב בהשראת Dyson Supersonic כולל מוטיבים של עיגולים המתכתבים עם צורתו של מייבש השיער ומוטיבים של נפח השאובים מטכנולוגיית הולכת האוויר של המכשיר. הדגם משלב גם את שלושת הצבעים ורוד- אפור- שחור, כצבעו של מייבש השיער Dyson Supersonic.

 

צילום: אבי בר

 

כל מעצבי השיער שעיצבו את שיערן של כל הדוגמניות והדוגמנים המשתתפים בשבוע האופנה, עברו הדרכה מקצועית על ידי אנשי דייסון והשתמשו במייבש השיער- Dyson Supersonic בהכנת הדוגמניות לכל התצוגות. בהתאם לכך עוצב גם חלל הבקסטייג' שכלל שטיח בצבע "ורוד דייסון" נפרש על הרצפות, כל המראות בעמדות עיצוב השיער עוצבו בצורת העיגול הוורוד של Dyson Supersonic ועמדת צילום ייחודית אפשרה לכל הדוגמנים והדוגמניות להצטלם כששערם מתנפנף ברוח ולשתף את הסרטונים.

 

עמדת צילום דייסון – צילום: אבי בר

 

שבוע האופנה תל אביב 2019, בהובלת מוטי רייף, התקיים זו השנה השביעית, הפעם בהאנגר 11, נמל תל אביב.

 

מאחורי הקלעים של מתחם שבוע האפנה 2019 תל אביב – צילום: אבי בר

זו השנה השנייה בה הוביל שבוע האפנה של תל אביב את המגמה המבורכת של "שינוי אידיאל היופי", והצעיד על המסלול דוגמניות בכל הגילאים, המידות, הגבהים, הצבעים והדתות, מתוך אמונה כי אין אידיאל יופי אחד, דבר המעניק לנשים לגיטימציה ובטחון להרגיש טוב ובטוח יותר עם עצמן. כמו כן, שבוע האופנה תל-אביב 2019 התקיים השנה בסימן אופנה ישראלית "כחול-לבן" בשיתוף מטה "כחול-לבן" במשרד הכלכלה והתעשייה.

 

צילום: אבי בר

 

במשך שלושת ימי שבוע האופנה הציגו 22 מעצבים בהם: דורין פרנקפורט, ויוי בלאיש, שי שלום,  קום איל פו, אלון ליבנה, משכית, עידן לרוס, לרה רוסנובסקי,  בית הספר הגבוה לעיצוב אופנה המחלקה לעיצוב אופנה שנקר, דרור קונטנטו, רתמה, BANANOHOT בעיצובן של נטע אלחמיסטר ונועה בני, שחר אבנט, אורייה עזרן, ואניה פליט.