כותרות אחרונות
Search

חברת F5 הוצבה בין ארבעת המובילים בדוח רבוע הקסם של גרטנר

 F5 הוצבה כמובילה ברבוע הקסם של גרטנר  עבור Web Application Firewall

F5 Networks NASDAQ: FFIV הוצבה בין ארבעת המובילים על ידי גרטנר בדוח רבוע הקסם עבור Web Application Firewalls WAFs.

"Application Security Manager – ה- WAF שלנו – היה תמיד אחד הפתרונות הפופולאריים ביותר של F5. מספר רב של לקוחות הסתמך עליו על מנת להגן על יישומים מפני איומים וכנגד פגיעויות," אמר בן גיבסון, סגן נשיא בכיר וסמנכ"ל שיווק ב- F5. "לאחרונה התרחבנו על מנת לענות על דרישות לקוחותינו בענן על ידי כך שאנו מציעים את אותה אבטחה אמינה בדרכים חדשות – כשרות מנוהל דרך Silverline WAF; כפורטל גמיש, קל לפריסה בשרות עצמי דרך Silverline WAF Express; ולאחרונה כשרות פריסה בקליק במרקטפלייס של ענן ציבורי דוגמת Microsoft Azure. אנחנו מאמינים כי הצבתנו ברבוע הקסם משקף את האמון של לקוחותינו בפתרונות ה- WAF של F5 בזמן שהם מגנים על יישומים on premises ויותר ויותר בענן".

כאשר היא מתארת את השוק, גרטנר מגדירה WAF כ"מונע על ידי דרישת הלקוחות להגן על יישומי web ציבוריים ופנימיים כאשר הם נפרסים מקומית (on premises) או מרחוק (hosted, מבוססי ענן או כשרות). WAF מגן על יישומי web ו- APIs כנגד מגוון התקפות, כולל התקפות הזרקה והתקפות DoS בשכבת היישומים. הם אמורים לא רק לספק הגנה מבוססת חתימה, אלא גם לתמוך במודלים חיוביים של הגנה ו/או זיהוי אנומליה"1.

דוח רבוע הקסם ל- Web Application Firewalls לשנת 2017 ניתן לצפייה ב:

https://interact.f5.com/F5_GartnerMQ2017_WAF.html

 

1 Gartner, Inc. “Magic Quadrant for Web Application Firewalls,” Jeremy D’Hoinne, Adam Hils, Claudio Neiva, 7 August 2017

אודות F5

F5 (NASDAQ: FFIV) הופכת יישומים למהירים, חכמים ובטוחים יותר לארגונים, חברות הטלקום והמוסדות הממשלתיים הגדולים בעולם. F5 מספקת פתרונות ענן ואבטחת מידע, המאפשרים לארגונים לאמץ את תשתית היישומים שהם בוחרים מבלי להתפשר על מהירות ושליטה.

מרכז הפיתוח הישראלי של F5, השלישי בגדלו בעולם, ממוקם בתל אביב, ובו מועסקים יותר מ- 250 עובדים. למידע נוסף בקרו ב-f5.com. עקבו אחרינו ב- @f5networks  בטוויטר או בקרו אותנו ב-LinkedIn וב-Facebook  למידע נוסף אודות F5, שותפיה והטכנולוגיות שלה.

 

אודות רבוע הקסם

גרטנר אינה תומכת בכל ספק, מוצר או שרות ואינה מייעצת למשתמשי הטכנולוגיה לבחור רק את הספקים בעלי הדירוג הגבוה ביותר או כינוי אחר. פרסומי המחקר של גרטנר כוללים את הדעות של ארגון המחקר של גרטנר ואין להתייחס אליהן כהוראות  או עובדה. גרטנר מסירה כל אחריות, מפורשות או משתמעות ממחקר זה, כולל אחריות או יכולת להיסחר או התאמה למטרה מסוימת.