כותרות אחרונות
Search

חברת NetApp העולמית, חברה מובילה בתחום הנתונים עבור הענן ההיברידי מעניקה חסות לצוות Ducati בתחרות העולמית MotoGP לשנת 2019.

חברת NetApp העולמית, חברה מובילה בתחום הנתונים עבור הענן ההיברידי מעניקה חסות לצוות Ducati בתחרות העולמית MotoGP לשנת 2019.

חברת "NetApp" מיישמת את השינוי הדיגיטלי בענף מרוצי המכוניות,  תתמוך גם השנה בצוות Ducati  בתחרות MotoGP 2019

פתרון HCI  של "נטאפ" מאפשר לצוות "Ducati" לגשת בקלות אל מרכז הנתונים ולקבל החלטות אסטרטגיות בזמן המרוץ.

 

 

חברת "NetApp" (נטאפ.NASDAQ: NTAP‏) חברה עולמית, מובילה בתחום הנתונים עבור הענן ההיברידי מעניקה גם השנה חסות לצוות "Ducati" בתחרות העולמית "MotoGP" לשנת 2019. חברת "Ducati", יצרן מוביל של אופנועים, המאופיינים כבעלי מנועים עם ביצועים חזקים, עיצוב חדשני וטכנולוגיה עכשווית, החלה את החיבור שלה לחברת נטאפ, בתחום אחסון המידע. לאחרונה הורחב שיתוף הפעולה ביניהן גם לצורך ניתוח הנתונים, כולל מידע לוגיסטי, מידע שיווקי וניהול קשרי לקוחות. במהלך שותפות זו, פועלים הצוותים של "NetApp" ו-"Ducati" יחד, כדי למקסם את חזון מארג הנתונים ולענות על הדרישות הייחודיות של יצרן האופנועים לניהול המידע ואחסונו.

 

צילום?: יח"צ חו"ל

 

בעזרת פתרון HCI של חברת "NetApp" מרכז הנתונים יכול להיות מועבר בקלות לצוות של "Ducati"  שנמצא במסלול המרוצים ולהקל עליהם לקבל החלטות אסטרטגיות בזמן המרוץ. פתרון AFF של "NetApp" מאפשר לחברת "Ducati" לנהל מעל 200 אפליקציות מ-300 טרה ביית של נתונים. הגישה לנתונים אלו יכולה להתבצע מכל מקום בעולם, עם ריבוי עננים ובכפוף ל-GDPR, והוא כולל אפשרות להתאוששות מאסון בצורה קלה ומהירה.