כותרות אחרונות
Search

חב' "א.א רובינשטין" סיימה את שלב השיווק הראשון בפרוייקט ההשכרה ארוך הטווח הראשון בישראל

חב' "א.א רובינשטין" סיימה את שלב השיווק הראשון בפרוייקט ההשכרה ארוך הטווח הראשון בישראל- "רובינשטיין על הפארק" בשכונת נאות עוזי ברעננה.

2 מתוך 14 הבניינים הושכרו במלואם כאשר 98% מכלל השוכרים חתמו על הסכמי שכירות לתקופה של 5 שנים ומעלה.

פרוייקט "רובינשטיין על הפארק" כולל 14 בניינים בני 6 קומות ובסה"כ 238 יח' דיור. הדירות בפרויקט מיועדות להשכרה לטווח ארוך לתקופה של בין שנה וחצי ועד 20 שנה ומאפשרות לשוכרים בטחון אישי של כתובת מגורים קבועה ללא תלות בהחלטות שרירותיות של בעלי דירות פרטיים

במסגרת שלב א' של השיווק הושכרו 2 הבניינים הראשונים בפרוייקט. במהלך התקופה הקרובה תחל החב' לשווק את שאר הבניינים.בפרויקט "רובינשטיין על הפארק", דירות בגדלים של בין 96 מ"ר ועד 138 מ"ר, כאשר 25% מהדירות יוקצו לזכאים במחירים נמוכים בכ 20% ממחירי דמי השכירות באזור. לדוגמא – דירת 4.5 חדרים בשטח של 100 מ"ר, דמי השכירות 6,000 ₪ לחודש.

 

חב' "א.א. רובינשטיין" שבנתה ושיווקה את פרויקט הדיור הראשון בישראל להשכרה ארוכת טווח בשכונת נאות עוזי ברעננה- "רובינשטיין על הפארק", הממוקם במערב רעננה ליד הפארק בסמיכות למוסדות ציבוריים רבים (בי"ס, גני ילדים, מתנ"ס, קאנטרי קלאב ועוד ), סיימה בימים את שלב א' של שיווק הפרוייקט.

95% מכלל השוכרים בפרוייקט הינם תושבי רעננה ו-98% מכלל השוכרים חתמו הסכמי שכירויות ארוכי טווח ל-5 שנים ומעלה. רובם ככולם של השוכרים הינם עובדי היי-טק, החברים במועדון הצרכנות "הייטקזון" שזכו להטבה של 4 חודשי שכירות חינם, וזאת במסגרת הסכם שיתוף פעולה שנחתם בין חב' רובינשטיין לבין מועדון הצרכנות.

נאות עוזי 1

אכלוס הדירות יחל בימים הקרובים. אכלוס כל הפרויקט תוך כשנה מתחילת האכלוס.

פרויקט "רובינשטיין על הפארק" כולל 14 בניינים, סה"כ 238 יח' דיור ש 25% מתוכן יוקצו לזכאים במחירים נמוכים ב 20% ממחירי דמי השכירות באזור, שאר הדירות ישווקו במחירי שכירות דומים למחירים באזור הנ"ל.

פרויקט "רובינשטיין על הפארק" כולל מגוון גדול של סוגי דירות, דירות גן בנות 4 חדרים, דירות 4 חדרים, דירות 4.5 חדרים, דופלקסים בני 5 חדרים ודופלקסים בני 5.5 חדרים בשטח בנוי של בין 96 מ"ר ל 138 מ"ר. דמי השכירות משתנים בהתאם לתקופת השכירות, ככל שתקופת השכירות ארוכה יותר, דמי השכירות נמוכים יותר.
לדוגמא:
דירת גן 4 חדרים, בשטח של 96 מ"ר, דמי השכירות לתקופה של שנה וחצי הינם 7400 ש"ח, לתקופה של 3.5 שנים 6,900 ₪, לתקופה של 5.5 שנים הינם 6,700 ₪.

דירת 4.5 חדרים, בשטח של 100 מ"ר, דמי השכירות לתקופה של שנה וחצי הינם 6,900 ש"ח, לתקופה של 3.5 שנים 6,400 ₪, לתקופה של 5.5 שנים הינם 6,200 ש"ח.

דופלקס 5 חדרים, בשטח 134 מ"ר, דמי השכירות לתקופה של שנה וחצי הינם 9,500 ש"ח, לתקופה של 3.5 שנים 7,900 ₪, לתקופה של 5.5 שנים הינם 7,600 ש"ח.

נאות עוזי 2

חב' "א.א. רובינשטיין" משמשת גם כחברת הניהול והאחזקה של המתחם. החל מניקיון השטחים הציבוריים, גינון, תחזוקת מעליות, תפעול אנשי אחזקה במשרה מלאה ותמיכה מבחינת תיקונים הן בדירות והן בכלל. עלות דמי האחזקה ממוצעים הינם 300 לחודש.

יונית הראל-ידלין, מנהלת הפרויקט, מציינת ששכירות ארוכת טווח תאפשר לשוכרים בטחון אישי של כתובת מגורים קבועה ללא תלות בהחלטות שרירותיות של בעלי דירות שמאלצות את השוכרים מדי תקופה קצרה לעבור מדירה לדירה.

האפשרות לשכירות ארוכת טווח תאפשר לבעלי דירות שדירתם איננה מתאימה להם עקב גודלה / מיקומה – לשכור דירה המתאימה לצרכיהם לטווח ארוך, ובמקביל להשכיר את דירתם.

"א.א. רובינשטיין" הינה חברה המשתייכת לקבוצת רובינשטיין בעלת רשת הדיור המוגן אחוזות רובינשטיין. הקבוצה עוסקת בהשכרה ארוכת טווח של בנייני משרדים, בתי דיור מוגן ומרכזים מסחריים. חברת רובינשטיין נוסדה בשנת 1931 ובנתה ברחבי ישראל עשרות אלפי דירות.