כותרות אחרונות
Search

חב' "מאיר מכוניות" חתמה הסכם עם חב' "אדי מערכות" להתקנת מערכת למניעת תאונות דרכים MOVON

חב' "מאיר מכוניות" חתמה הסכם עם חב' "אדי מערכות" להתקנת מערכת למניעת תאונות דרכים MOVON ברשת המוסכים המורשים של הונדה הכוללת כ- 20 מוסכים כל רחבי הארץ

יוזמת המהלך הנ"ל בא למנף את נוהל 151 של משרד התחבורה המאפשר לכל רכב פרטי שעלה על הכביש מינואר 2000 לקבל הנחה של עד 1,500 שקל באגרת הרישוי שבו הותקנה מערכת הבטיחות

 

חב' "מאיר מכוניות" חתמה הסכם עם חב' "אדי מערכות" להתקנת מערכת למניעת תאונות דרכים MOVON ברשת המוסכים המורשים של הונדה הכוללת כ- 20 מוסכים כל רחבי הארץ.

 

יוזמת המהלך הנ"ל בא למנף את החלת נוהל 151 של משרד התחבורה המאפשר לכל רכב פרטי שעלה על הכביש מינואר 2000 לקבל הנחה של עד 1,500 שקל באגרת הרישוי שבו הותקנה מערכת הבטיחות.

 

ורד מאנה מנהלת אגף השירות בחב' "מאיר" מציינת:  " ברשת מרכזי השירות המורשים של "הונדה" אנו דואגים לשמור על אמינות, איכות ובטיחות הרכבים לאורך זמן. בטיחות הנסיעה ברכב היא אחת העוצמות של "הונדה" וערך חשוב מאוד ללקוחות המותג.  משרד התחבורה מעודד התקנת מערכות בטיחות ברכבים ומצאנו לנכון להוביל את המהלך ברשת מרכזי השירות המורשים מטעמנו, להצטרף למאבק בתאונות הדרכים ולהציע ללקוחותינו להתקין מערכת בטיחות אצל המומחים של הונדה בישראל. "

ליאור כהן המנהל הטכני בחב' "מאיר" מסר כי לקוחות כלי הרכב שיטופלו ברשת מוסכי הונדה ושאין בהם עדיין מערכת למניעת תאונות דרכים, עשויים לנצל את ההזדמנות שהרכב מטופל במרכז השירות המורשה, לשם התקנת מערכות בטיחות חדשניות ומתקדמות המסייעות לנהיגה נכונה ולמניעת תאונות דרכים .

 

מוטי קוסובסקי מנהל פעילות MOVON בחב' "אדי מערכות" מציין ששילוב ההחזר הכספי ממשרד התחבורה וההנחה שבעל הרכב יקבל מחב' הביטוח בגין התקנת מערכת בטיחות תחזיר לנהג בפועל את על עלות המערכת, והצפי שלמעלה מ- 20% מהמכוניות שיטופלו במוסכי הונדה יתקינו מערכת MOVON.

 

מערכת הבטיחות MOVON נמכרת עם 3 שנות אחריות ושירות של א.ד.י מערכות, מספקת ללקוח יתרונות וערכים המוספים ביניהם :מצלמת דרך (DVR) מובנית, המערכת מדברת בעברית ומתריעה מפני שכחת ילדים ברכב.