כותרות אחרונות
Search

חב' "עוף טוב" מרחיבה את מגוון המוצרים בסדרת הפסטרמות והנקניקים הארוזים ומציעה כתף בקר וקורנביף!

צילום- מורג ביטן

כתף בקר –

הכתף בקר קיבל ציונים גבוהים במבחני טעימה. הכתף בקר של "עוף טוב" הוא שדרוג לכל כריך,  מתאים במיוחד לכריך עסיסי ומפנק ולטוסטים בשריים, כך ניתן להרגיש את טעם הבשר המשובח והעסיסיות שבו.

of tov 3

ההמלצה של עוף טוב לכריך כתף הבקר המושלם:

 חותכים שתי פרוסות עבות של לחם דגנים פריך, מורחים מעליו מריחה נדיבה של חרדל ועוד מריחה דקה של חרדל דיז'ון, מוסיפים חסה מסולסלת וחסה סגולה וטרייה, עגבנייה (ואפשר גם מלפפונים חמוצים) וכמה פרוסות עסיסיות של כתף בקר.

למי שממש רוצה להתפנק- אפשר להכין כריך כפול, עם עוד שכבה של לחם, חרדל וכתף בקר באמצע. כך תקבלו מנה משובחת ומשביעה ביותר. בתאבון….

מחיר מומלץ לצרכן ועל פי החלטת הקמעונאי כ -29.90 ₪ ברשתות הנבחרות .

משווק באריזת 280 גרם

קורנביף

הקורנביף נחשב למוצר פרימיום מפנק והוא משדרג בקלות כל כריך,   מתאים במיוחד להכנת כריך עסיסי ולטוסטים בשריים המבליטים את טעם הבשר המשובח והעסיסיות שלו.

הישראלים והאמריקאים אוהבים קורנביף והוא נחשב למוצר המוביל ברשתות הכריכים והסנדוויצ'יות בארץ ובארה"ב.

of tov 4

הקורנביף משווק באריזת 140 גרם.

מחיר מומלץ לצרכן ועל פי החלטת הקמעונאי – כ17.90 ₪  ברשתות הנבחרות.

10 עובדות מעניינות על קורנביף:

  1. הקורנביף הוא בשר מוכר ואהוב עוד מהמאה ה- 12 (ויש אזכור שלו במסמכים מהתקופה).

  2. השם לא מעיד על תירס שקיים במוצר. אלא הכוונה ל"תירס של מלח", שהיה ביטוי בעל משמעות דומה לביטוי "גרגר מלח". קורנביף הוא בעצם בשר כבוש שכבישתו נעשתה במלח.

  3. מקורו של הקורנביף הוא באירלנד, למרות שהוא נחשב כמאכל אמריקאי (ונפוץ מאוד במטבח האמריקאי).

  4. קורנביף מזוהה עם יום פטריק הקדוש – המהגרים האירים (שהיגרו לארה"ב וקנדה) אכלו קורנביף כיוון שלא יכלו להרשות לעצמם לאכול צלי בשר חזיר (מאחר שבשר זה היה יקר בארצות הברית).

  5. בסצנת הדיינר המפורסמת, מהסרט "כשהארי פגש את סאלי", אוכלת סאלי כריף קורנביף. רק נזכיר לכם כי האישה שישבה לידם פנתה למלצר ואמרה: "אני רוצה את מה שהגישו לה".

  6. טעמו של הקורנביף שאנו מכירים היום הושפע מהמטבח היהודי. הקורנביף הגיע לארה"ב ע"י המהגרים האירים אך טעמו הושפע מהמטבח היהודי של המהגרים היהודים שגרו בשכנות למהגרים האירים

  7. המאכל האחרון שאכל ג'ון לנון, מייסד להקת הביטלס, לפני שנרצח היה כריף קורנביף. אשתו הציעה לו ללכת למסעדה, אך הוא וויתר על הארוחה וחזר הביתה. אולי אם לא היה שבע, הוא לא היה חוזר לביתו, שם חיכה לו אוהד מטורף שהתנקש בחיוו.

  8. בעוד בארץ ובארה"ב קורנביף מוגש במעדניות ומזוהה כחלק מסנדוויץ' מפנק, באנגליה נהוג לאכול בשר כבוש הנמכר בקופסאות שימורים.

  9. חרדל הוא הממרח המתאים ביותר (והמומלץ ביותר) לכריך הקורנביף

  10. בכל המעדניות הכי חמות בניו יורק, שמור מקום של כבוד לקורנביף ואין כמעט מעדנייה שלא מוכרת את הבשר המשובח

כשרות- אוירבך.