כותרות אחרונות
Search

חב' "קליל" משיקה לקיץ 2018 קולקציית דלתות קיץ עם הדפסות זכוכית

חב' "קליל" משיקה קולקציית דלתות קיץ באוירה של פאן, מים, גלידות ופרפרים !

צילום: יח"צ

חב' "קליל" שהינה החברה המובילה בישראל בתחום אלומיניום, חלונות ודלתות משיקה לקיץ 2018 קולקציית דלתות קיץ עם הדפסות זכוכית באוירה של פאן, מים, גלידות ופרפרים !

 

הדלתות עשויות ממסגרת אלומיניום עם חיפוי זכוכית מחוסמת , 100% אטימות למים וחומרים מבודדים אקוסטית.

 

מותג "קליל DOOR" הינו פיתוח יחודי של חב' "קליל" של דלתות פנים, המאפשרות התאמה ועיצוב מושלמים לכל פתחי החדר עם הדפסים עכשוויים. החיפויים עשויים מחומרים שונים (זכוכית צבועה או מודפסת, פורמיקה, טפט ועוד) וניתנים להחלפה. כלומר, אם רוצים מראה חדש לא נדרש להחליף דלת.

צורי דבוש – יו"ר "קליל" – צילום: יח"צ

 

ניתן לקבל דלת בהדפסות בעיצוב אישי עפ"י הזמנת הלקוח.

כל דלת מיוצרת למידה מדויקת במיוחד לפי צרכי הלקוח.

קולקציית דלתות הקיץ הינה סדרת "לימיטד אדישן" לקיץ 2018.

עלות דלת – החל מ-3,500 ש"ח.

 

"קליל נוף"הטרנד האחרון בתחום ובהתאם למגמות העכשוויות בתחום עיצוב הבית .

"קליל נוף" הינו משפחת מוצרים יוקרתית למפתחים גדולים בעיצוב עדין ונקי במיוחד, בהתאם למגמה העיצובית השולטת כיום – מערכות שיש בהן מינימום אלומיניום ומקסימום זיגוג,  בשילוב זכוכיות מתקדמות עם בידוד תרמי, בידוד אקוסטי, חסימת קרינה.

מערכת "קליל נוף" הינה פיתוח טכנולוגי מתקדם המאפשר לבני הבית לתפעל בקלות דלתות ההזזה  כבדות במיוחד.

קליל נוף 9400. אדריכל – שחר רוזנפלד. צלם – שי אפשטיין.

משפחת "קליל נוף":

קליל נוף 2400 – מערכת חלונות ודלתות הזזה יוקרתית למפתחים גדולים בעיצוב עדין ונקי במיוחד.  כנפי החלונות מעוצבות עם קווים אנכיים בלבד והפרופיל סמוי מן העין, (שיטה הרשומה בפטנט). הכנפיים שקועות בצדדים, למטה ולמעלה בקיר –  למראה פתח נקי עם זכוכית בלבד. הכנפיים זזות בצורה חלקה וקלה במסילות המונעות שחיקה של הצבע, הודות למנגנון מיוחד. עומד בדרישות התקן הישראלי לחלונות ת"י 1068 לרמה E (הגבוהה בתקן)

קליל נוף 9400 –  פתרון ידידותי לכיס למעוניינים בקליל נוף. מערכת קליל נוף עם קווים אנכיים צרים במיוחד. מערכת הזזה של חלונות ודלתות תואמת במראה למשפחת אופיס.

קליל נוף 5400– כוללת דלתות וחלונות ציר בקווים דקים ומינימליסטיים, המאפשרת משחק של יישומים עם קיבועים במפתחים שונים.

 

"קליל קונטרול" – הפתרון המושלם למזג האויר !

חיישנים המנהלים את תנועת התריס בעצמאות מלאה עפ"י תנאי מזג האויר והסביבה  (שמש /רוח / גשם /סופות

משפחת מוצרים "קליל קונטרול" כוללת מגוון מוצרים טכנולוגים החל ממנוע סטנדרטי- המופעל ע"י מתג קיר, דרך שונים מנועי רדיו בתקשורת אלחוטית המופעלים על ידי שלט רחוק שולחני, נייד, במחזיק המפתחות, וכלה בחיבור המנועים והפעלתם דרך המחשב או הטלפון הנייד המתקדם בכל מקום בכדור הארץ.

 

בנוסף, הטכנולוגיה מאפשרת הפעלה מבוקרת לפי ימים ושעות קבועים מראש, הפעלה מקובצת של קבוצת פתחים מוגדרים מראש, או הפעלה ע"י חיישני אור, או רוח, או טמפרטורה.

לדוגמה:

סגירת כל תריסי הבית בלחיצת כפתור (בלילה, או כשיוצאים),

ירידת התריס כאשר השמש שוקעת והסינוור גובר,

ירידת התריס כשיש גשם לשמירה על הזכוכיות ,

פתיחה / סגירה של התריס בשבת לפי שעה קבועה מראש (לשומרי שבת).

משפחת מוצרי "קליל קונטרול" מאפשרת לבונים ולמשפצים ליהנות ממוצרים בפסגת הטכנולוגיה העולמית, וממיטב העיצוב האיטלקי במסגרת האחריות של קליל.

 

קליל – תריסים. צילום – יח"צ

 

"קליל GLASS":

"קליל GLASS" מציעה את המגוון הגדול ביותר של פתרונות בענף הזכוכית- כ-40 פתרונות בסיסיים ב-4 קטגוריות:

"קליר" – לשקיפות מרבית ( בשילוב בידוד תרמי משופר ).
"אנרג'י" – לסינון אנרגטי ( בשילוב בידוד תרמי משופר ).
"אקוסטיק" – לבידוד אקוסטי משופר.
"מולטי" – המשלב בין היתרונות, בתוספת שדרוגים.

ניתן לשדרג כל זגוגית קליל GLASS בעזרת תוספת או עיבוד שישפרו עוד יותר את תכונותיה.    רשימת תוספות אפשרית: 

  • חיסום זכוכית: תוספת ההופכת כל זכוכית לבטיחותית, ע"י תהליך מבוקר של חימום מדורג של הזכוכית ולאחריו קירור מהיר, המחזק אותה כנגד שבר פי 4 מזכוכית רגילה. במקרה של שבירת זכוכית מחוסמת, היא תתרסק לרסיסים קטנים שאינם חדים ולכן על פי רוב אינם פוצעים, בניגוד לזכוכית לא מחוסמת.

  •  

קליל – מערכות נוף 1 . צילום – יח"צ

 

מומלץ לשימוש במקומות בהן מתבקשת בטיחות גבוהה, לדוגמא; בחדרי ילדים, ובאזורים בהם עיקר פעילות הבית מתנהלת.

  • זכוכית חלבית: תוספת של צריבה כימית של פני הזכוכית הנותנת מראה חלבי אחיד ואלגנטי, תוך הכנסת אור מיטבית. משמש בעיקר לצרכי הסתרה לדוגמא: חדרי שירותים ומקלחת.

  • זכוכית אורנמנט: עיטורים מסוגים שונים על גבי הזכוכית למטרות קישוט והסתרה. זכוכית זו מאפשרת גם הכנסת אור לחלל.

  • זכוכית קלינוקס: תהליך בו מצפים את הזכוכית בחומר דוחה נוזלים ולכלוך. לאחר ציפוי הזכוכית, מתקבל שטח חלק המאפשר שמירה יעילה יותר על ניקיונה.

  • זכוכית עם צביעה קרמית: תהליך הדפסה של פני הזכוכית לרוב עם צבע אחד המתמזג עם הזכוכית. שימושים נפוצים: עיטור, הסתרה והצללה.

  • זכוכית עם הדפס קרמי דיגיטאלי: תהליך הדפסה בצבעים קרמיים, אחד או יותר, המאפשר קבלת ציור או תמונה מקובץ גרפי בכל גודל מבוקש (עד חזית שלמה של בית).

  • זכוכית צבעונית: ייצור זכוכית בגוונים שונים. מתקבל ע"י הוספת תחמוצות מתכתיות בתהליך הייצור. לזכוכית צבעונית יכולת בלימה אנרגטית טובה יותר.

  • תריס סיתרין ידני: תוספת של אלמנט הצללה בין שתי זכוכיות. ניתן לסגור, לפתוח ולהרים את השלבים באמצעות ידית.

  •  

צילום: יח"צ

 

קליל תעשיות בע"מ

התאמה מושלמת לצורכי הבנייה בארץ, בדגש על פונקציונליות ועיצוב מתקדמים, עומדים בבסיס פיתוחיה של חברת קליל. עם המבט קדימה ובזיקה לטכנולוגיה מתקדמת, ממשיכה החברה לקדם רעיונות מהפכניים.

 

חברת קליל ידועה היום כחברה המייצרת חלונות, דלתות ותריסים. אבל כאשר החברה הוקמה, בשנת 1950, היא עסקה בכלל בייצור של צינורות השקייה מאלומיניום. רק בשלהי שנות ה-60 החלה לעסוק בתחום בו היא מוכרת היום. זה קרה, לאחר שהחברה חתמה על הסכם עם משרד השיכון, במסגרתו היא ייצרה חלונות אלומיניום עבור פרויקטים חדשים למגורים, שנבנו אז בישראל הצעירה. פיתוח חדשני זה, יחסית לאותה התקופה, החליף את חלונות העץ אותם נהגו לשלב בבניינים, וההחלטה שקיבלו מנהלי החברה סימנה את הכיוון בו הולכת קליל מאז ועד היום – פתרונות לכל פתחי הבית, החל מחלונות, דלתות, ויטרינות ועד קירות מסך במבני ציבור ולדירות במגדלים.

 

יו"ר החברה צורי דבוש יחד עם אריה ריצ'י ריכטמן מנכ"ל קליל צילום: אבי בר

 

צורי דבוש יו"ר החברה ובעל השליטה: "אנו עוסקים בכל התווך המאזן בין הפנים לבין החוץ, שמאפשר להעביר אור ואוויר צח ולמנוע כניסת גשם ורוחות", 

 

עניין של גיאוגרפיה

על פניו, מדובר בחלון או בדלת, ומי שלא מבין בתחום הזה עשוי לראות בהם פריט בסיסי שאין בו משהו מיוחד. אבל השיחה עם דבוש מבהירה עד כמה מדובר בתחום מורכב שמצריך השקעה רבה בפיתוח של מוצרים. "יש לנו אקלים מאוד מיוחד בארץ", הוא מסביר. "הפרשי הטמפרטורה ברוב חלקי הארץ בין חוץ לפנים הבית הם פחות מ-15 מעלות רוב השנה. זאת, בשונה נאמר מאירופה, שם ההפרש יכול להגיע ל-30 ואף ל-40 מעלות. בנוסף, האקלים בארץ הוא אקלים מאוד קשה שכולל רוחות,אבק ומליחות מהים, שפחות נפוצים באירופה". כתוצאה מכך עושה החברה שימוש בצבעים עמידים לאבק ולרוחות שיש בישראל ומקפידה על שימוש בפירזול ואביזרים העמידים בפני קורוזיה, כולל מוצרים ייעודיים למי שמתגורר באזורים עם תנאי אקלים קיצוניים. בנוסף, ההפרש הקטן יחסית של הטמפרטורה מאפשר לתכנן חלונות מסוג אחר. "באירופה מייצרים לחלונות פרופיל המורכב משלושה חלקים, הכולל באמצעו חומר מבודד, לרוב סוג של פלסטיק. בארץ הפרופיל הזה מיותר, שכן התרומה שלו לבידוד היא בין שלושה לחמישה אחוזים. אנחנו מתמקדים בזכוכית מבודדת המהווה את מרבית שטח החלון, ויצרנו את משפחת קליל גלאס – סדרה של זכוכיות, המתאימות לצרכים השונים של הלקוחות, כולל בידוד מרעש, מקור ומחום, המתאימות הן לתנאים הסביבתיים והן לגודל התקציב של הלקוח".

צילום: יח"צ

ההתאמה ללקוח היא דבר מה נוסף המאפיין את הפעילות של קליל. "באירופה ההיצע הוא לרוב של חלון אחד עם שניים-שלושה צבעים ושני סוגי ידיות לבחירה. בישראל כל אחד רוצה את החלון שהוא מדמיין, ולכן יש לנו מגוון רחב של סדרות ואנו מאפשרים ללקוחות שלנו להתייעץ איתנו, כדי לקבל מפרט המתאים במדויק לאיזור הגיאוגרפי בו הם מתגוררים ולסגנון העיצובי המועדף עליהם". החברה גם מתגאה בפתרונות קלים עבור אנשי המקצוע, כך שהתקנת המערכות מתבצעת בצורה פשוטה וקלה. כל זה, אגב, בא עם שבע שנות אחריות, הן על המוצר והן על ההתקנה. "אנחנו אומרים – אין פרויקט דומה, אין לקוח דומה ואין מיקום דומה, ואנחנו פועלים בהתאם לכך".

 

טכנולוגיה בתוך החלון

לאחרונה השיקה החברה את הסדרה החדשה שלה בתחום החלונות, סדרת הבאוהאוס של קליל. תהליך הפיתוח של הסדרה כלל בחינה מעמיקה של המגמות בשוק, ובהתאם לכך יצרו בחברה סדרה של חלונות עם קווים צרים ופינות ישרות וסימטריה בסגנון חלוקות חדש ומחודש, התואם את סגנון הבאוהאוס, שאפיין את הבנייה בתל אביב בשנות ה-30 של המאה הקודמת. "סדרה זו היא התגשמות חלום שלי", מספר דבוש. "כאשר רכשתי את קליל היה לי חלום, והוא להכניס את העיצוב לתחום החלונות. במרבית הקטגוריות זה דבר קל יחסית, אבל מאחר וחלון הוא מוצר מינימליסטי, היכולת לעצב אותו היא מאתגרת".

 

בשנת 2012 קמה מחלקת העיצוב בקליל, שייצרה שני פתרונות טכניים חדשים, עליהם נרשמו פטנטים. פתרונות אלו מעלימים מן העין מאפיינים ידועים של חלונות, בהם הפתחים שתפקידם לנקז את המים שגולשים על השמשה וסרגלי זיגוג נסתרים. "ברגע שעשינו את זה, קיבלנו חלונות בעיצוב מאוד מעודן ואחיד". הסדרה החדשה היא ההמשך של הסדרה הבלגית, מספר דבוש, המאופיינת הן בפתרונות טכנולוגיים מתקדמים, כולל בידוד טרמי ואקוסטי ברמה גבוהה, והן בסגנון עיצובי בולט וייחודי. Functional is Beautiful (פונקציונאלי הוא יפה), שהוא אחד מעקרונות הבאוהאוס, בא לידי ביטוי בסדרת חלונות הבאוהאוס. במילים אחרות, ניתן לבחור מתוך מגוון רחב של אפשרויות בעזרת התאמה נכונה של חלוקות וגוונים.

 

בהמשך הדרך שואף דבוש לשלב בין שני העולמות בהם הוא נמצא כל חייו – עולם העיצוב ועולם הטכנולוגיה. "החלון הוא שטח תצוגה מבוזבז", הוא מסביר. "אנו מדינת סטארט-אפ והחזון שלי הוא לשלב טכנולוגיה בתוך החלון. אפשר להציג עליו את הטמפרטורה מחוץ לבית, להציג מידע על מה שקורה בחלקי הבית, לשלב פתקים עם תזכורות ועוד. הטכנולוגיה כבר קיימת, אנחנו עובדים על השילוב הזה, ולדעתי תוך מספר שנים זה ייכנס לשוק".

יו"ר החברה צורי דבוש – צילום: אבי בר

קליל – מעסיק חברתי

חוזקה של כל חברה מתבסס על המשאב האנושי ועל יציבותו בארגון. קליל מאמינה בעידוד והנעת העובדים למיצוי הפוטנציאל במטרה לשמרם בארגון, למנוע תחלופת עובדים ולהעלאת שביעות רצון העובדים מהארגון.

 

החל מקליטת העובד לארגון, ולאורך כל תקופת עבודתו בארגון, מתקיים תהליך של למידה והעשרה  מקצועית בהתאם לצרכי התפקיד והארגון ובהתאם ליכולותיו של העובד.

 

הערכת תרומת העובד לארגון מתרחשת בחברה באופן תמידי, בין אם בדרך של משוב שנתי ובין אם בדרך בלתי פורמאלי של דיונים שונים בטרם החלטה על קידום עובד, שיחות עובד-מנהל ועוד.

 

שביעות הרצון של העובדים מעבודתם היא גורם חשוב לארגון ולכן בקליל מקיימים באופ סדיר סקרי שביעות רצון בקרב העובדים ובעקבותיהם משקיעים משאבים ומאמצים רבים על מנת לשפר, באופן מתמיד, את שביעות רצון העובדים.

 

כמו כן, קיים מערך מובנה של הכרה ותגמול אישי וצוותי: בונוס שנתי, תגמול (מילולי ומוחשי), מתווה אישי (קידום והתפתחות מקצועית לעובד), מערך פרמיות ויעדים ומדדים (על בסיס חודשי ושנתי) נופש שנתי, מפגשי ימי הולדת חודשיים, ימי כיף, ימי גיבוש, נסיעות מקצועיות לחו"ל לכנסים ולתערוכות ועוד…

 

רמת תחלופת העובדים נמוכה  והוותק הממוצע עומד על 17 שנה. עובדים רבים משלימים 40 שנות עבודה בחברה ונהוג לחגוג להם את האירוע בחברה בהשתתפות בני משפחותיהם.

 

ההשקעה בהון האנושי נושאת פרי לאורך זמן וניכר מאמץ העובדים לשיפור מתמיד ולרצון להביא את הארגון למקום טוב יותר. מסיבות רבות אלו זכתה קליל בשנת 2016 במקום שלישי בתחרות "המעסיק החברתי" של עיתון כלכליסט.

צילום: יח"צ

 

קליל והקהילה

קליל רואה חשיבות רבה בתמיכה במוסדות חברתיים בקהילה בה היא יושבת ובקידום ערכים של שמירה על איכות הסביבה והטבע, העסקת עובדים מאוכלוסיות מגוונות ואוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים, רכש כחול לבן, הטמעת אחריות חברתית בארגון, קידום חינוך טכנולוגי ופיתוח עובדים.

 

קליל מקיימת שיתוף פעולה עם עירית כרמיאל ומעורבת בפעילות לרווחת הקהילה בעיר. 
פיסול סביבתי – פרויקט "תעשייה, קהילה ואומנות" שיתוף פעולה בין תיכון אורט כרמים, עיריית כרמיאל וקליל שבזכותו נבנו עד כה שלושה פסלים סביבתיים כמשאב קישוטי לעיר.
קליל מאמצת את שבט הצופים כרם בכרמיאל קרוב ל 15 שנה. במסגרת יחסים אילו מסייעת קליל במימון פעילויות שוטפות של השבט וכן, מתקיימות פעילויות משותפות עם ילדי עובדי קליל, הרמות כוסית וברכות לחג.

ביה"ס שז"ר – עכו   
חברת קליל מטפחת תעשיינים צעירים מבית הספר שז"ר בעכו, ביה"ס לחשיבה וליזמות טכנולוגית, בו נלמדת תוכנית לימודים ייחודית העוסקת בתעשייה.
במסגרת הפעילות המשותפת עם קליל נולד המיזם "יש לי חבר בתעשייה" כחלק מתחילת תהליך חינוכי משותף לקליל ולביה"ס. בתוכנית מושם דגש על חשיבה ליזמות, אשר חושפת את התלמיד לעולם של טכנולוגיות עדכניות, קידמה ועשייה, ומאפשרת הסתכלות קהילתית ואזורית על התעשייה. בנוסף מקבלים התלמידים הזדמנות ייחודית להיכרות אישית עם התעשיינים.

מגמת מבנאות אלומיניום
בשיתוף משרד הכלכלה והעבודה והג'וינט פתחה קליל מסלול לימודים ראשון להכשרת עובדים חדשים בתעשיית האלומיניום.  במסגרת התוכנית יוכשרו התלמידים כעובדים מקצועיים לענף האלומיניום, תקופת הלימודים היא כחצי שנה, חלקה לימודיים עיוניים וחלקם מעשיים בבתי מלאכה של אנשי מקצוע בשיטת "סדנת אמן". המועמדים שילמדו בתוכנית יקבלו במהלך הלימודים שכר עבודה בסיסי ובתום הלימודים יעברו בחינות גמר עיוניות ומעשיות ויקבלו תעודות גמר במקצוע מבנאות אלומיניום.