כותרות אחרונות
Search

חדש בתל אביב – חנות משולבת של המותגים מדרהוד מטרניטי, קרטרס ואושקוש תיפתח במרכז וייצמן…

החנות משלבת בגדי הריון, בגדי הנקה, בגדי תינוקות וילדים

 לדברי עמיר משה, מנכ"ל רשת H&O , המייבאת את המותגים מדרהוד מטרניטי, קרטרס ואושקוש לישראל: "בעקבות צורך שעלה מהשטח, יצרנו מודל ייחודי בישראל המאחד את שלושת המותגים המובילים בעולם במטרה ללוות את האישה מרגע ההריון על כל שלביו, תקופת ההנקה ,הולדת התינוק ועד הגיעו לגיל ביה"ס". 

אחרי שהחדירה בהצלחה לשוק בגדי הילדים בארץ, את המותגים  האמריקאים קרטר'ס ואושקוש ואת מותג בגדי ההריון מדרהוד מטרניטי מתכננת רשת H&O  להקים חנות המשלבת את שלושת המותגים והיא מציעה בגדי הריון והנקה ביחד עם בגדי תינוקות וילדים.

 הסניף הראשון החדש בקונספט : Motherhood Maternity- OSHKOSH Carter's" נפתח בימים אלו במרכז וייצמן בתל אביב בהשקעה של 1 מיליון שח והוא מתפרס על כ 70 מ"ר. עד סוף שנת 2016 מתכננת הנהלת H&O  לפתוח עוד כ 5 סניפים ברחבי הארץ.

עמיר משה מנכ"ל רשת H&O: "אין בישראל חנות המלווה את האישה מרגע ההיריון דרך הפיכתה לאם ועד הגיע הילדים לגיל גן וביה"ס ומשלבת תחת קורת גג אחת בגדי הריון יחד עם בגדי תינוקות וילדים עלה מהשטח."……….."האם הטריה שהיתה במהלך כל תקופת ההריון לקוחה של מדרהוד מטרניטי והמשיכה להגיע ולרכוש פריטים לתקופת ההנקה וחופשת הלידה, חיפשה עכשיו באותה נשימה גם פריטים לרך הנולד. יצאנו לניתוח שוק מעמיק, בו גילינו שאין בישראל רשת משולבת לבגדי הריון ותינוקות ומינפנו את כוחנו על מנת ליצור שילוב מנצח שילווה את האישה בכל השלבים ויעניק היצע רחב, מגוון, איכות ומחיר אטרקטיבי".

cart 2

חנות מדרהוד מטרניטי -קרטרס- אושקוש במרכז וייצמן בתל אביב צילום אלעד גוטמן

החנות החדשה מציעה חידושים בתחום בגדי ההיריון ותכלול קולקציה עשירה ואיכותית המתמחה בבגדים לשלב ההנקה:  חולצות סריג מעטפת, היכולות עם פתיחת כפתור בכתף לשמש גם כקרדיגנים, סריגי מעטפת שניתן ללבוש במהלך ההריון ומותאמים גם להנקה, גופיות בסיס, חזיות seamless (ללא תפר) מבד מיקרופייבר התומך בחזה שלאחר הלידה, חזיות הנקה עם ריפוד קל מבדים המשולבים תחרה המתאימים לאירועים ולהרגשה נשית.

כמו כן,  פיג'מות הכוללות גופיית הנקה ומכנס, כותנות, מארזים הכוללים הלבשת בית: מכנס ארוך, גופיית הנקה ועליונית. כל הפריטים בקולקציה מצוידים בסוגר מותאם לפתיחה בשעת ההנקה, נפתח בקלות ומאפשר מעבר קל ונוח להנקה. בנוסף, בגדי הריון מכל הקטגוריות: חליפות מכנסיים וחצאיות מחויטות. מגוון גדול של הלבשה תחתונה, כולל תחתונים עם חגורות בטן מובנות, ג'ינסים עם חגורות פטנטיות מובנות, ללא תפרים ושמלות עם גומי להרחבה, שמאפשר לשנות את מידותיהן ואף להשתמש בהן אחרי הלידה.

הפריטים לתינוקות וילדים בחנות מסודרים לפי מחלקות גילאים: פריטים לתינוקות בגילאי NB עד 24 חודשים ופריטים המיועדים לילדים בטווח מידות וגילאי 2- 7.

רשת H&O   מרשתות האופנה הגדולות והמובילות בישראל מאז 1994, הרשת מעסיקה מעל 1,200 עובדים ומפעילה 46 חנויות בישראל הנמצאות במיקומים מרכזיים, בקניונים, מרכזי קניות ופאוור סנטר (שטח מסחר כולל של כ- 40,000 מר`). הרשת מיצבה עצמה כמובילה בקונספט הקמעונאי: "בית של מותגים, לכל המשפחה במחירים אטרקטיביים" ומציעה תחת קורת גג אחת את כל עולמות התוכן למשפחה: אופנת גברים, נשים, ילדים, תינוקות, הלבשה תחתונה, אופנת ספורט והנעלה, כלי בית, טקסטיל הבית ומתנות לחג, קוסמטיקה, אביזרי אופנה ותכשיטים.

 

לרגל הפתיחה יערך בחנות מדרהוד מטרניטי קרטרס אושקוש  במרכז וייצמן בתא

מבצע על קולקציית החורף במסגרתו:

פריט שני ב50% הנחה!

המבצע עד לתאריך ה- 31.1.16