כותרות אחרונות
Search

חדש – דרמה סאן דיפנס + SPF 50 UVA/UVB – חדשנות מבית כללית אסתטיקה – משקפי שמש לעור

דרמה סאן דיפנס + SPF 50 UVA/UVB

חדשנות מבית כללית אסתטיקה  – משקפי שמש לעור

כללית אסתטיקה משיקה קרם הגנה -לשימוש יומיומי-בטכנולוגיית הפנינים הייחודי המקנה  לעור הגנה רחבה, יעילה במיוחד ובטוחה במיוחד

דרמה סאן דיפנס: קרם הגנה לגוף ולפנים בטכנולוגיית מסנני קרינה ייחודיתטכנולוגיית הפנינים. UV PEARLTM THECNOLOGY-*.

את הקרם ניתן להשיג ברשת המרפאות כללית אסתטיקה המונה 15 מרפאות בפריסה ארצית. וברשת ניו פארם. עלות הקרם כ 65 ₪.

טכנולוגיית הפנינים (טכנולוגיית מיקרוקפסולציה של מסנני קרינה אורגניים) מקנה לעור הגנה סולרית רחבה -מפני קרינת UVA/UVB- שהינה יעילה יותר ובטוחה יותר מזו המושגת במוצרי ההגנה "הקלאסיים".

 

דרמה סאן דיפנס פותח במיוחד כדי למזער את נזקי הקרינה ולסייע במניעה והפחתת פיגמנטציה, כתמי שמש וגיל וכן במניעת הזדקנות מוקדמת של העור.

 

קרם ההגנה סאן דיפנס מבית כללית אסתטיקה מיועד לכל אחד כהגנה מיטבית בחשיפה לשמש. בנוסף, הוא מוצר חובה לשימוש יומיומי לעור בוגר עם סימני גיל, עור עם שינויי גוון וכתמי שמש , גיל ופיגמנטציה, עור המטופל ברטינואידים, לאנשים העוברים טיפולי הבהרה, פילינגים הזרקות למילוי קמטים ועוד.

 

הגנת העור מקרינת UV – מוצרי ההגנה ה"קלאסיים" מבוססים על הרכבים משולבים של מסנני קרינה אנאורגניים (מינרלים) ומסנני קרינה אורגניים (כימיים). המסננים האנאורגאניים פועלים על שטח פני העור ואילו המסננים הכימיים נספגים בעור ומפחיתים את בטיחות המוצר. במשך שנים רבות חוקרים ומפתחים חיפשו את הדרך ליצור מערכת הגנה סולרית אשר תימנע את חדירת המסננים האורגניים לעור.

צילום: יח"צ

טכנולוגיית הפנינים שונה לעומת מוצרי ההגנה "הקלאסיים". טכנולוגיית הפנינים היא טכנולוגיית מיקרוקפסולציה של מסנני קרינה אורגניים. פיתוח מתקדם ביותר המאפשר "לכלוא" מסנני קרינה אורגניים (כימיים) בתוך מיקרו קפסולות סיליקה שקופות הנקראות פנינים.  הפנינים מתיישבות על שטח פני העור ונצמדות אליו היטב. בדרך זו, פעולת נטרול הקרינה נעשית על שטח פני העור ובשכבות העליונות של האפידרמיס ולא בתוך העור כמו במוצרי הגנה "קלאסיים", כך נמנעת חדירת המסננים האורגניים לעור וחדירת קרני ה UVלעור. טכנולוגיה זו מעצימה את יעילות המוצר ואת בטיחותו ומקנה הגנה מיטבית רחבת טווח, לשעות ארוכות.

 

צילום: יח"צ

מוצרים בטכנולוגיית הפנינים יעילים יותר ממוצרי ההגנה "הקלאסיים" כיון שבראש ובראשונה פעולת נטרול הקרינה נעשית על שטח פני העור ולא בתוכו – גם הקרניים וגם המסננים האורגניים הכלואים בפנינים  אינם חודרים לעור. מעבר לכך, מאחר והפנינים שקופות מתאפשרת פעולה מיטבית של המסננים שכליאתם בתוך הפנינים אף מפרידה אותם מיתר הרכיבים הפעילים במוצר. יתר על כן, הפנינים נפרשות באופן אחיד על העור והן חזקות יותר, נצמדות טוב יותר  לעור ועמידות יותר ללחצים מאשר בטכנולוגיות קפסולציה של  פולימרים ושעוות המיושמות במספר מוצרים.

 

מוצרי ההגנה בטכנולוגיית הפנינים בטוחים יותר ממוצרים הגנה המסורתיים, כיון שככל שעולים בדרגת הSPF- עולה אחוז המסננים האורגניים במוצר וכתוצאה מכך פוחתת בטיחותו ועולה הסיכוי לתגובות גירוי . השימוש בטכנולוגיית הפנינים מעצים את יעילות ובטיחות המוצר וממזער את הסיכוי לתגובות גירוי.

 

דרמה סאן דיפנס עשיר בתועלות טיפוח לעור בנוסף להגנת הפנינים, המוצר מכיל בין השאר רכיבי הגנה סותרות חמצון למניעת הזדקנות מוקדמת של העור, רכיבי לחות, הזנה, הרגעה, ריכוך ועדון מרקם ומראה העור וכן, פרוטאינים מינרלים וויטמינים.

  

קרם ההגנה סאן דיפנס של כללית אסתטיקה עשיר בתמציות צמחי מרפא, ויטמין E וחמאת שיאה, בעל מרקם קליל אשר נספג במהירות ואינו משאיר את העור לבן או שמנוני. מומלץ לשימוש יומיומי לכל הגילאים וכן לכל מי שסובלים משינויי גוון, כתמי עור ופיגמנטציה, למטופלים בטיפולי הבהרה (רטינואידים), פילינג, הזרקות למילוי קמטים, הסרת שיער, טיפולים אסתטיים ופעולות כירורגיות שונות בפנים.