כותרות אחרונות
Search

חדש ובלעדי ברשת שילב! הבובה האינטראקטיבית הראשונה לפעוטות מגיל שנה.

 

 

חדש ובלעדי ברשת שילב!

הבובה האינטראקטיבית הראשונה לפעוטות מגיל שנה.

חברי הפלא "TINY LOVE".

 

צילום יחצ יבואן

 

7 פעילויות אינטראקטיביות, המותאמות לפעוטות הנחשפות עם הזמן בהתאם לגיל הילד ותורמות להתפתחות ואידיאליות למשחק ולאינטראקציה משותפת עם מבוגר.

 

בשנה השנייה לחייו, הפעוט רוכש שליטה בסיסית טובה על גופו. הוא מתמלא אנרגיה, רץ, קופץ, מטפס וחוקר את הסביבה בלי הרף. הדמיון מתפתח ומתחילים משחקי חיקוי ודמיון שילכו ויתפתחו במהלך השנה השלישית לחייו.

 

חברת "TINY LOVE" פיתחה במיוחד לשלב התפתחותי זה את חברי הפלא: תומס הארנב, קוקו העכברית וליאונרדו האריה. שלוש בובות-חיות קטנות, עם יכולות אינטראקטיביות מצחיקות שהופכות מיידית להיות חבר אהוב לפעוט. דמות שהולכת איתו לכל מקום, מגיבה אליו, מצחיקה אותו ועושה רק מה שהפעוט רוצה ממנה.

 

לכל חבר פלא יש אוכל משלו (גזר לארנב, גבינה צהובה לעכבר ותפוח לאריה). חבר הפלא מגיב לפעוט, מעודד אותו לביטוי פיזי: לקפוץ, לרוץ ולקבל פידבקים אטרקטיביים (מוטוריקה גסה). החבר מעודד את הפעוט גם לטפל בו: להאכיל אותו, להשכיב אותו לישון, וכך לטפח את האמפתיה הבסיסית, התייחסות לצרכים של האחר (אינטליגנציה רגשית), משחק איתו במחבואים ומתרגלים כך את הזיכרון ואת קביעות האובייקט (חשיבה ולמידה), הפעוט מדבר אל חברו הנאמן ונהנה מזמן משחק משותף (שפה ותקשורת), בונה ויוצר מצבים וסיפור דרך האינטראקציה המשותפת (דמיון ויצירתיות).

 

צילום יחצ יבואן

 

לכל חבר פלא יש חיישנים ולחצנים שמפיקים 7 תגובות אינטראקטיביות:

לוחצים על האף – חבר הפלא משמיע קולות התעטשות

לוחצים על הבטן – הלב האדום נדלק והחבר מתחיל לצחקק

קופצים עם החבר – הוא משמיע צלילי ניתור (בוינג… בוינג…)

משכיבים אותו לישון על הגב – אחרי 3 שניות הוא מתחיל לנחור!

משחקים עם חבר הפלא מחבואים: מכסים אותו בבד כהה או מכניסים אותו למקום חשוך, והוא שורק וקורא לפעוט. כשמגלים אותו – הוא משמיע צלילי מחיאת כפיים ומריע בשמחה.

מטלטלים את החבר במשך 3 שניות רצופות – הוא משמיע צלילי נדנוד.

מקרבים לפיו את האוכל – הוא משמיע צלילי לעיסה.

 

TINY LOVE הינו אחד ממותגי צעצועי ההתפתחות המובילים בעולם. מתאים מגיל לידה ועד לגיל שנה וחצי. המותג ידוע במוצריו האיכותיים ובתרומתם להתפתחות התינוק.

 

מחיר: 149.9 ₪, בלעדי בשילב (בחנויות ובאתר SHILAV.CO.IL).