כותרות אחרונות
Search

חדש ומפתיע בשוק הסלולר בישראל ! סאני תקשורת תספק חבילת תקשורת ב- 14.90 ש"ח

חדש ומפתיע בשוק הסלולר בישראל !

יבואנית סמסונג הרשמית בישראל תספק את חבילת הסלולר המשתלמת בישראל: שיחות, סמסים ואינטרנט עם מכשירי סמסונג ב14.90 שקלים בחודש כולל אחריות

 

באמצעות מהלך זה מתחילה סאני תקשורת לספק שירותים מתקדמים בישראל, על מנת לבסס את נתח השוק שלה, ולהעמיק את היקף השירותים שהיא מספקת ללקוחות החברה, תוך תמיכה מתמשכת בצמיחת החברה והעמקת נאמנות הלקוח.

 

סאני תקשורת מודיעה כי תספק החל מהיום בישראל חבילת שירותים שלמה, הכוללת גם מכשירים חדשים ומתקדמים מהסדרות האחרונות של סמסונג וגם "תוכנית סלולר".

 

החבילה תהיה האטרקטיבית ביותר בישראל, כאשר מחיר "תוכנית הסלולר" של סאני יעמוד על 14.90 שקלים לחודש – הזול ביותר בישראל.

 

התוכנית תכלול שיחות ללא הגבלה, סמסים ללא הגבלה, ואינטרנט בהיקף 50 ג'יגה בחודש.

 

משה פרי מנכ"ל סאני תקשורת. צילום: סיוון פרג'.

 

עוד יהנו הלקוחות במסגרת חבילה זו מאחריות סאני כיבואן הרשמי של סמסונג בישראל, מכשיר במחיר משתלם, פריסה רחבה של חנויות עם מעבדות שירות מתקדמות ומוקד טלפוני.

 

על פי הנתונים האחרונים שפורסמו על נתחי שוק הטלפונים הסלולריים בישראל, סמסונג הצליחה להגיע לנתח שוק של למעלה מ-60%, תוך דחיקת נתחי השוק של אפל והיצרניות הסיניות וואווי ושיאומי. סאני מוכרת למעלה מ-50 אלף מכשירים בחודש בפריסה של מעל ל- 1,000 נקודות מכירה, ומייצרת סינרגיה בהצעת מכשיר בטכנולוגיה המתקדמת ביותר עם חבילת הסלולר המשתלמת ביותר.

 

השירות יתבסס על התשתית הסלולרית של חברת הוט מובייל.

בתום שנה יעמוד מחיר החבילה על 29.90

 

מהלך חדש זה של סאני תקשורת יאפשר לה לספק שירותים מתקדמים נוספים על מנת לבסס את נתח השוק שלה, ולהעמיק את היקף השירותים שהיא מספקת ללקוחות החברה, תוך תמיכה מתמשכת בצמיחת החברה והעמקת נאמנות הלקוח.