כותרות אחרונות
Search

חדש – כירורגיה פלסטית ואסתטית מתקדמת – טכנולוגיית אולטרסאונד "HIFU".

 

חדש – טכנולוגיית אולטרסאונד "HIFU".

מרפאת פרופ' אייל גור, לכירורגיה פלסטית ואסתטית מתקדמת, מציגה אלטרנטיבת טיפול ייעודית להרמה, מיצוק וחיטוב הפנים ללא הזרקות, או טיפולים פולשניים בטכנולוגיית "HIFU".

מדובר בטכנולוגיית אולטרסאונד חדשנית, המאושרת על ידי משרד הבריאות והתקן האירופי, המסייעת בפתרון תופעות אסתטיות נפוצות ללא ניתוח ומספקת תוצאות מרשימות בהליך מהיר וחד פעמי.

 

מרפאת פרופ אייל גור ברמת החייל מציגה טיפול "HIFU" חדשני לעור הפנים – צילום: שירן כרמל

 

מרפאת פרופ' אייל גור – כירורגיה פלסטית ואסתטית מתקדמת, מציגה אלטרנטיבת טיפול ייעודית לפלח שוק המעוניין בהרמת פנים, מיצוקן ומתיחתן ללא הזרקות, או טיפול פולשני, כשהדגש הוא הקפדה על המראה הטבעי. -טכנולוגיית האולטרסאונד הממוקד המיועדת לרופאים בלבד, מהווה אלטרנטיבה אפקטיבית וראויה לטיפול בתופעות אסתטיות הנפוצות עם הגיל- קמטים, קמטוטים, סנטר כפול וצניחת הפנים. הליך זה מציג רמת דיוק גבוהה ומהווה את חוד החנית הטכנולוגית בטיפול שאינו פולשני, המותאם לגברים ולנשים כאחד.

 

טכנולוגיית ה "HIFU" פועלת בצורה ממוקדת בשכבות העמוקות ובשכבה החיצונית של העור. המכשיר מספק אנרגיית אולטרסאונד ישירות לתאי העור ולרקמות התת עוריות, מעורר ומחדש את תהליך יצורם הטבעי של הקולגן והאלסטין האחראים על מיצוק העור. כתוצאה מכך מרקם העור משתפר משמעותית וניכרת הפחתה בנפילה של העור.

 

פרופ' אייל גור, מנהל מחלקת כירורגיה פלסטית באיכילוב ובעלים של מרפאת בוטיק ברמת החייל: "טכנולוגיית "HIFU" משמשת שנים רבות בהצלחה רבה ברפואה הפלסטית וכעת מגיעה גם לטיפולים האסתטיים. הטיפול החדשני בטיחותי ומאושר על ידי משרד הבריאות והתקן האירופי (CE), מסייע למצק, להרים ולחטב את עור הפנים הרפוי והתלוי. הוא מוצע כטיפול "Stand alone" בהתאמה אישית, או כחלק מפרוטוקול משולב עם הזרקות קלות להשגת מראה טבעי ורענן".

 

פרופ אייל גור מנהל מחלקת כירורגיה פלסטית באיכילוב ובעלים של מרפאת בוטיק ברמת החייל  – צילום: שירן כרמל

 

מוסיף פרופסור אייל גור: "טיפול זה מהווה פתרון לאנשים אשר אינם מעוניינים לעבור תחת סכין הניתוחים ומציג תוצאות יוצאות מן הכלל לרוב תוך טיפול אחד ובודד שאינו מצריך הכנה מוקדמת, או הרדמה. ניתן לטפל באזור ספציפי, או בכל הפנים, הצוואר והמחשוף בהתאם לבחירת המטופל. משך הטיפול הוא עד שעה וחצי ולאחריו ניתן להמשיך בשגרת היום ללא זמן החלמה, כך שבהחלט מדובר בבשורה מעודדת.. חשוב להדגיש כי הטיפול אינו מהווה תחליף לניתוח, אלא מציג פתרון ביניים ראוי במקרים בהם אין עדיין מקום לניתוח, או שקיים חשש מהליך שכזה וטרם הבשילה הכרעה בנושא".

 

טיפול ה "HIFU" מתאים לכל סוגי העור ולדרגות עומק שונות של קמטים. מסייע בהשגת מגוון מטרות: הרמת הגבות והעפעפיים, מטפל במצבורי שומן עקשניים כגון בסנטר כפול, מטפל בקמטים וקמטוטים עדינים, הדגשת קו לסת, קמטוטים סביב הפה, הידוק הרמה ומיצוק הצוואר, הרמה ושיפור מרקם הדקולטה, הרמת עור עודף וחיטוב הפנים.

 

לאחר הטיפול תיתכן אדמומיות, או נפיחות קלה למשך מספר שעות. בנוסף, עשוי להופיע עקצוץ קל באזור הטיפול, האמור לחלוף עד שבועיים מסיומו. במרבית המקרים הטיפול יסתכם בטיפול אחד, אך במקרים בהם מצב העור מאתגר יהיה צורך בטיפול נוסף לאחר חצי שנה.

 

מרפאת פרופ אייל גור ברמת החייל מציגה טיפול "HIFU" חדשני לעור הפנים – צילום: שירן כרמל

 

בחלק מן המקרים ניתן לראות שיפור מסוים כבר בתום הטיפול. תוצאות הכוללות מיצוק, הרמה ושיפור מרקם העור, יופיעו כבר במהלך שלושת החודשים שלאחר הטיפול הודות ליצור המחודש של הקולגן והאלסטין וימשיכו להציג שיפור גם בחודשים שלאחר מכן כשאפקט המתיחה ישמר לתקופה של עד שנתיים.

 

עלותו של הטיפול משתנה ממטופל למטופל שכן, מדובר בתוכנית טיפול בהתאמה אישית, הכוללת התייחסות למצב העור, עומקם של הקמטים והאזורים להם נדרש הטיפול כשהחלוקה הנה לשליש עליון, אמצע ושליש תחתון, צוואר, או דקולטה.

 

פרטים נוספים: בטלפון 03-7678004, או באתר האינטרנט של המרפאה: https://www.profeyalgur.co.il/

 

אודות מרפאת פרופ' אייל גור-כירורגיה פלסטית וטיפולים אסתטיים מתקדמים:

מדובר במרפאת בוטיק פרמיום חדשנית, המשלבת בין עולמות הכירורגיה הפלסטית המתקדמת, לרפואה אסתטית מתקדמת הכוללת טיפולי אסתטיקה בטכנולוגיות אנרגית אור המהוות את חוד החנית בענף זה. שימור המראה הטבעי והקלאסי מהווה נר לרגליו של פרופ' גור וצוותו, לצד הקפדה על פרוטוקול משולב של הזרקות וטיפולים, הייחודית למרפאה.

 

פרופ' אייל גור, המוכר כמומחה בכירורגיה פלסטית מהבולטים בעולם, מוביל בתחום שחזור תנועות הפנים והחיוך בקרב ילדים ומבוגרים לאחר שיתוק הפנים אשר מיצבה אותו בין הרופאים הידועים והנחשבים ביותר בזירה הארצית והבינלאומית. פרופ' גור, מכהן כמנהל המחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים איכילוב.

 

מרפאת הבוטיק היוקרתית הממוקמת בתל אביב, מציעה One stop shop למגוון רחב של טיפולים על ידי מיטב הפיתוחים הטכנולוגיים המיועדים לשיפור אסתטי של הפנים והגוף,  ביניהם: הזרקות בוטוקס וחומרי מילוי, טיפול בטכנולוגיות לייזר ו- IPL ייחודיות לשיפור איכות העור ומרקמו,  טיפול בכתמי עור, טיפול בהזעת יתר, טיפול בצלקות, הצערת גב כף היד והדקולטה  (אזור המחשוף),פיסול אף, טיפול זוהר לשיפור מידי לקראת אירוע חשוב ועוד..

 

המרפאה דוגלת בייעוץ אישי, מעמיק וקפדני על ידי מיטב המומחים על ידי הקשבה וזיהוי צרכי הלקוח המדויקים המרפאה מקפידה על תיאום ציפיות מלא, כל זה לצד הקפדה על שירות איכותי, מקצועי וליווי אישי וצמוד לאורך כל התהליך.