כותרות אחרונות
Search

חדש על המדף – גרין אוריגינס – אבקות סופר פודס אורגניות – הדרך הנוחה והטעימה להוסיף מזונות על לתפריט יום יום

גרין אוריגינס – אבקות סופר פודס אורגניות

הדרך הנוחה והטעימה להוסיף מזונות על לתפריט יום יום

אסאי ברי ● בלו ברי ● עשב חיטה●עשב שעורה●לוקומה

הישר מיערות הגשם של פרו, הג'ונגלים של גואטמלה ושדות החיטה והשעורה של סין,

חברת "כרם – טבע של בריאות" גאה להציג את סדרת אבקות הסופר פודס, מזונות על, הכשרה ואורגנית כולה לראשונה בישראל.

 

מזונות על הם קבוצה של מזונות אשר מכילים ריכוז אדיר של חומרי תזונה, ויטמינים ונוגדי חמצון. הם נקיים מכל חומרי שימור או תוספים ומכילים לרוב רכיב בודד.

 

אבקות הסופר פודס, מזונות העל, של גרין אוריגינס מיוצרות אך ורק מחומרי הגלם המשובחים ביותר ומאושרים אורגניים, הייבוש של האבקות האסאי ואוכמניות נעשה בהקפאה כך שאינו פוגע ואף משמר את התכונות התזונתיות של פירות אלו.

 

כל פאוץ' מכיל אספקה לכ- 30 ימים של מזון על אורגני באיכות הגבוהה ביותר, כך שאתם יודעים שאתם מכניסים לגוף מזו עלן איכותי אשר ואת תקופת הזמן הנצרכת, מה שמקל על הפיקוח והבנת ההרגשה והתועלת. את אבקות הסופר פודס, מזונות העל, של גרין אוריגינס ניתן לרכוש ברשתות: טבע קסטל, עדן טבע מרקט, שקדיה, קסם הטבע ובבתי טבע  ומדפי הבריאות בחנויות בכל רחבי הארץ.

משווק בבלעדיות ע"י :"כרם- טבע של בריאות", טל: 03-9190076.

כל האבקות כשרות פרווה בהשגחת בד"צ לונדון ובאישור הרבנות הראשית לישראל.   

 

אבקת אסאי ברי אורגנית

אורגני, נא, מיובש בהקפאה – Organic, Raw, Freeze dried

האסאי הוא פרי סגול וקטן הגדל בסביבות נהר האמזונס בדרום אמריקה.

האסאי שלנו בד"כ נקטף ע"י קואופרטיבים של קהילות מקומיות כתחליף לכלכלה המבוססת על כריית עצים. האסאי נקטף ביד ואז מנוקה היטב, נכבש ומיובש בהקפאה. מ20 ק"ג של פרי אסאי טרי מכינים כ 1 ק"ג של אבקת האסאי האורגנית.

 

האסאי נחשב לפרי בריא במיוחד ומכיל מגוון ענק של וויטמינים, מינרלים וחומצות אמינו חיוניות:צבעו הסגול של האסאי מגיע אליו מריכוז גובהה של פיגמנטים טבעיים (אנתוציאנינים) הידועים בתועלתם לפעילות הלב ובשיפור זרימת הדם ובכלל תורמים הפיגמנטים גם לתחושת רעננות וזמינותם בתפריט הישראלי ידועה כמוגבלת יחסית.

 

צריכה קבועה של אסאי העשיר בחומצת אמינו בשם אוליאיק יכולה להוות נדבך בתזונה תומכת "אנטי אייג'ינג" בשל  יכולת חומצה זאת לתמוך בפעילות  אומגה 3 לחדור לקרום התאים.

 

האסאי עשיר גם בפלבנואדים (ויטמין P ), פוליפונולים, וחומצה בשם רזרבטרול, נוגדי חמצון עוצמתים אשר מגנים על הגוף מפני מגוון של רדיקלים חופשיים, מחזקים את מערכת החיסון שלנו ובעלי הפוטנציאל להקל במצבים כרוניים.

 

דרך שימוש מומלצת: 1-2 כפיות ליום מומסות במים, בשייק או משולבות במזון.

*המוצר אינו תחליף לתזונה מאוזנת ואורח חיים בריא.* אין לעבור על המינון היומי המומלץ.

 **********************************

אבקת בלוברי (אוכמניות כחולות) אורגנית

אורגני, נא, מיובש בהקפאה – Organic, Raw, Freeze dried

הבלוברי גדל במגוון מקומות בעולם וידוע בזכות טעמו הנפלא כמו גם ערכיו התזונתיים הגבוהים.

האבקה מיובשת בהקפאה, תוך שימוש בטכנולוגיה המשמרת את הערכים התזונתיים של הפרי ואת טעמו היחודי והנפלא.

הבלוברי מכיל נוגדי חמצון עוצמתים רבים כמו גם אנטוציאנינים (פיגמנטים טבעיים) הנותנים לפרי את צבעו העמוק וידועים בערכם כנוגדי חמצון עוצמתיים.

 

לשימוש קבוע ויומיומי באבקת בלוברי ישנם יתרונות רבים גם לתהליכים גופניים וגם להשלמת חוסרים בתזונה אשר אופייניים לתפריט הישראלי:

 

אבקת בלוברי מכילה נחושת, אשלגן, מנגן, ויטמין C וויטמין K, חומרי תזונה אלא מהווים השלמה נהדרת לתפריט הישראלי הממוצע ולכן אבקת בלוברי נחשבת לאידאלית בנוגע להשלמת חומרי תזונה לגוף.

 

צבעם של הבלוברי מיוחס לפיגמנטים הטבעיים אשר האוכמניות שופעות בהם, האנתוציאנינים, אשר מחקרים רבים קשרו אותם להאטת תהליכי הזדקנות בתאי הגוף, הפיגמנטיים נלחמים בתהליכים דלקתיים, כמו גם מסייעים בהסדרת זרימת הדם ושיפורו, דבר המוביל לתחושה ערנית וחיונית יותר כמו גם, לפי שימושים מסורתיים, להגברת האון והחשק אצל גברים בשימוש קבוע.

.

נוגדי החמצון בבלובריס, הוכחו במגוון מחקרים, כיכולים לשפר תפקודים קוגניטיביים וזכרון, לפי עורכי המחקרים, מסתמן שההגנה שהבלובריס מקנים לתאי הגוף משפר את יכולתם להתגונן מתהליכי התחמצנות, תהליך זה גם יכול להקל על הריכוז ולשפר הישגים במטלות הדורשות ריכוז.

 

דרך שימוש מומלצת: 1-2 כפיות ליום ממוסות במים, בשייק או משולבות במזון.

*המוצר אינו תחליף לתזונה מאוזנת ואורח חיים בריא.*אין לעבור על המינון היומי המומלץ.

 ***************************

אבקת מיץ עשב חיטה אורגנית

אבקת מיץ עשב החיטה נוצרה מההנבטה של עשב החיטה לגובה של כ-15 ס"מ, בנקודה זאת תכולת הכלורופיל הטבעי בעשב הוא הגבוהה ביותר (כ-70%).

מיץ עשב החיטה פופולארי מאד בעולם ונחשב לאחד המזונות העשירים ביותר בחומרי תזונה שקיימים, הוא מכיל אינזימים רבים כמו גם ויטמנים,מינרלים ונוגדי חימצון.

האבקה נוצרת בעיבוד מינימלי : העשב נקצר בשיאו, מנוקה,מיובש ונטחן לאבקה.

 

מולקולת הכלורופיל בעשב החיטה דומה בהרכבה למולקולת ההמוגלובין, מה שהופך את מיץ עשב החיטה לתומך מעולה במצבים של חוסר בברזל, אנמיה, עייפות וחולשה .

 

לכלורופיל עשב החיטה יכולות של אנטיביוטיקה טבעית, ולכן מחקרים הראו שהוא  יעיל בטיפול בכיבים, בפצעים מוגלתיים וגרגור שלו אף יעיל נגד עששת ודלקת חניכיים.

 

מיץ עשב חיטה מכיל גם את חומצנת האמינו גלוטמין אשר הגוף מנתב להזמנת המוח, חומצה זה יכולה לחדור את מחסום המח- דם (BBB) ובמחקרים קשרו אותה להגברת ערנות ושיפור חדות המחשבה.

מיץ עשב חיטה מכיל אנזימים רבים היכולים לסייע בשיפור פעילות הכבד וכך להקל על העיכול וגם לקחת  חלק פעיל בשיפור ניקוי הרעלים מהגוף.

 

דרך שימוש מומלצת: 2-3 כפיות ליום ממוסות במים, בשייק או משולבות במזון.

*המוצר אינו תחליף לתזונה מאוזנת ואורח חיים בריא.*אין לעבור על המינון היומי המומלץ.

******************************

אבקת מיץ עשב שעורה אורגנית

אבקת מיץ עשב השעורה נוצרה מהנבטה של עשב השעורה לגובה של כ 15 ס"מ, בנקודה זאת תכולת הכלורופיל הטבעי בעשב הוא הגבוהה ביותר (כ-70%).

עשב השעורה נחשב לדגן הראשון שגודל במתכוון ע"י בני האדם לפני 2800 שנים ובכמה עשרות שנים האחרונות הוא חזר לפופולריות בגלל היתרונות התזונתיים שבו הכוללים מגוון של ויטמינים ומינרלים.

האבקה נוצרת בעיבוד מינימלי: העשב נקצר בשיאו, מנוקה,מיובש ונטחן לאבקה.

 

עשב שעורה הוא מזון על מאד ורסטילי ומגוון שכולל ויטמינים A, B1,B3,B6,E,K שילוב של ויטמנים אלו עם אנזימים הנוכחים במיץ עשב חיטה יכול לסייע בשיפור העיכול והמטבוליזם ובשיפור היכולת של הגוף להפיק את המרב מהמזון.

 

מיץ עשב החיטה הוא מנקה טבעי נפלא לגוף, מחקרים הראו כי עשב החיטה יכול אפילו לספוח מתכות כבדות וכך להוריד את מינונם של רעלנים אלו בגוף, תכונות אלו משויכות לריכוזי מינרלים כגון אבץ, סלניום ונחושת במיץ עשב שעורה כמו כן גם לכלורופיל ממנו מורכב.

 

מחקרים הראו כי חומצה גלוטמית, אשר נמצאת במיץ עשב שוערה, יכולה לעזור לגוף להירגע ואף להקל את החשק לחומרים ממכרים ומזיקים כגון אלכוהול, אכילה מופרזת, ניקוטין ועוד.

 

דרך שימוש מומלצת: 2-3 כפיות ליום מומסות במים, בשייק או משולבות במזון.

*המוצר אינו תחליף לתזונה מאוזנת ואורח חיים בריא.

*אין לעבור על המינון היומי המומלץ.

***************************

 אבקת לוקומה אורגנית

אורגני, נא  – Organic, Raw

הלוקומה , הוא פרי סאבטרופי הגדל בעמקי הרי האנדים, בעיקר בפרו וידוע בכינויו "הזהב של האינקה" בשל צבעו הצהבהב וטעמו המתקתק שהיה חביב על הילידים באזור כבר לפני הספירה.

אבקת פרי הלוקומה אידאלית להמתקה והוספת טעם לכל סוג של מנה, קינוח או מנה עיקרית, ללא הוספה של סוכר. האבקה נוצרת בעיבוד מינימלי: הפרי נקטף ידנית,מנוקה היטב, מיובש בטמפרטורה נמוכה ונטחן לאבקה.

 

הלוקומה עשירה בבטא קרוטן וויטמין A הנקשרו לתמיכה בראייה ובעניים ובחיזוק המערכת החיסונית.

 

הלוקומה משמשת להמתקת מזונות תוך כדי העשרתם בחומרים מזינים,

הערך הגליקמי של אבקת הלוקומה מאד נמוך והשפעתו על רמות הסוכר בדם זניחה

בניגוד לממתיקים מלאכותיים אשר משפיעים על רמות הסוכר בדם ללא כל ערך תזונתי כלשהוא.

 

הלוקומה היא מקור נהדר לויטמין B3 אשר רבים סובלים ממחסור ממנו, בעיקר בתזונה צמחונית או טבעונית, כמו כן שמן הלוקומה קושר במחקרים רבים לתכונות אנטי דלקתיות ואנטי בקטרליות.

 

ניתן להוסיף אבקת לוקומה לכל משקה, סמות'י, יוגורט, גרנולה, עוגות, עוגיות, מאפים ועוד.

 

דרך שימוש מומלצת: 1-2 כפיות ליום ממוסות במים, בשייק או משולבות במזון כתוספת טעם ומתיקות מעודנת למגוון מנות וקינוחים.

*המוצר אינו תחליף לתזונה מאוזנת ואורח חיים בריא.

*אין לעבור על המינון היומי המומלץ.