כותרות אחרונות
Search

חדש על המדף – "דנסיטי" – תוסף סידן אמורפי נספג בגוף פי 2 יותר מתוספי סידן אחרים מוכרים !

"דנסיטי" – תוסף סידן אמורפי !

במחקר קליני באיכילוב הוכח שהתוסף נספג בגוף פי 2 יותר מתוספי סידן אחרים מוכרים !

מדובר בפיתוח ישראלי ביו טכנולוגי – בהשראת הסרטן הכחול.

התוסף באישור הבד"צ העדה החרדית.

 

חברת הביו טכנולוגיה הישראלית "אמורפיקל" המתמחה בפיתוח תרופות ותוספי תזונה ייחודיים לטיפול ומניעת מחלות עצם, משיקה את "דנסיטי" (Density) תוסף סידן "אמורפי" על בסיס ביו-מינרל ייחודי, בעל יכולת ספיגה של מעל לפי 2 מתוספים נפוצים אחרים.

צלם: אייל בן עייש.

התוסף פותח לנשים וגברים כאחד, לתקופה שלפני ובמשך גיל המעבר וכמובן בגיל השלישי. לנשים לאחר לידה, לסובלות מבריחת סידן ולכל העוסקים בספורט.

 

הסידן המהווה 2% ממשקל הגוף, הינו אחד מהמינרלים המשמעותיים ביותר לשמירה על בריאות העצם ותפקוד תקין. ככל שאנו מתבגרים, פוחתת יכולת ספיגת הסידן בגופנו, תהליך טבעי המחייב מיליוני גברים ונשים בעולם למצוא מענה ל"בריחת" הסידן ודלול העצם, לפני שיטילו צל כבד על בריאותם ואיכות חייהם.

 

דנסיטי – תוסף הסידן האמורפי פיתוח ביו טכנולוגי "כחול לבן" מציג ספיגה הגבוהה של פי 2 יותר, מתוספי הסידן המוכרים- מסוג קלציום קרבונט, הודות למבנה מולקולרי יחיד במינו.

 

צלם: אייל בן עייש.

 

התוסף, פותח על ידי מדעני אמורפיקל בשיתוף אוניברסיטת בן גוריון שבנגב, בהשראת הסרטנים הכחולים הידועים ביכולתם המדהימה לשחזר את שריונם (בעת פציעה) ב-3 ימים בלבד, לעומת חודש ימים אצל סרטנים אחרים.

 

החוקרים מצאו, כי הסרטן הכחול עושה זאת באמצעות ייצור עצמי של סידן במבנה אמורפי, המאופיין בקשרי חומר רופפים, המאפשרים ספיגה גבוהה במיוחד בשונה ממבנה הסידן הגבישי הנפוץ. בהשראת הטבע ועל בסיס אותו העיקרון, פיתחו מדעני "אמורפיקל" את תוסף הסידן האמורפי, שיעילותו המוכחת בספיגה ובנית העצם, מאפשרת להשפיע על מגוון תהליכי התחדשות, מניעה ושיקום השלד והגוף.

 

מחקר שבוצע ביחידה לתזונה קלינית במרכז הרפואי איכילוב בת"א בקרב 15 נשים בריאות בגיל המעבר, הוכיח מעל לכל ספק, כי דנסיטי בעל ספיגה גבוהה של מעל לפי 2 לעומת תוספי סידן נפוצים מסוג קלציום קרבונט.  המחקר פורסם בעיתון המדעי המוביל לחקר המטבוליזם של העצם JMBR Vol.29 Issue 10, October 2014)). נתון זהה נמצא גם במחקר קליני שנערך במכון האנדוקריני שברמב"ם, שבחן את יתרונות דנסיטי באיזון משק הסידן בגוף והוצג בקונגרס הרפואי הבינלאומי  .WCO IOF ESCEO 2016.

 

צלם: אייל בן עייש.

 

המחסור בסידן אינו נותן אותותיו בטווח המידי מאחר והגוף מצליח לשמור על רמות הסידן תקינות בדם באמצעות פירוקו מעצמות השלד. אולם, בטווח הארוך מחסור בסידן עלול לגרום לבעיות קשות, חלקן מסכנות חיים, החל ממחלת דלדול עצם (אוסטאופורוזיס) תחושות נמלול באצבעות ועד פרכוסים והפרעות בקצב הלב.

 

חברת אמורפיקל, כחברה פורצת דרך בתחום תוספי הסידן, שמה לעצמה למטרה לתרגם את המדע והטכנולוגיה למוצרים מהפכניים נוספים שיקדמו את הטיפול במחלות עצם וישפרו את איכות חייהם של גברים ונשים ברחבי עולם.

 

 את דנסיטי – הסידן האמורפי בקפליות, ניתן לרכוש ברשתות הפארם, בתי המרקחת, בתי הטבע, רשת שופרסל, ובאתר החברהdensity-calcium.co.il  במחיר החל מ- 180 ש"ח ל- 60 קפליות לאריזה, מינון לחודש ימים.  למידע נוסף, שירות לקוחות והזמנות 1-700-70-9524. את תוסף מזון דנסיטי יש לשמור בטמפ' החדר, במקום קריר ויבש ואין לאחסנו במקרר. נשים בהיריון, נשים מניקות, אנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים, יש להיוועץ ברופא לפני השימוש. יש להרחיק מהישג ידם של ילדים. תוסף דנסיטי כשר פרווה באישור הבד"צ העדה החרדית.