כותרות אחרונות
Search

חדש על המדף – מטריות מקסימות לקטנטנים מבית סטודיו "אהבה קטנה"

צילום – סטודיו אהבה קטנה

 

מטריות מקסימות לקטנטנים מבית סטודיו "אהבה קטנה" 

לכבוד החורף שבפתח,  סטודיו "אהבה קטנה" מציע מטריות מקסימות לקטנטנים ועליהן איורים ושם הילד/ה

 

צילום – סטודיו אהבה קטנה

 

לכבוד החורף שבפתח, מציע סטודיו "אהבה קטנה", המתמחה בעיצוב ובייצור מתנות עם אמירה אישית, מטריות מקסימות לקטנטנים, אותן תוכלו להזמין עם שם הילד ועם איור לבחירה. את המטריות אפשר לרכוש באתר החנות האינטרנטית https://ahavaktana.co.il, ולקבל בנוחות הביתה. אפשר גם לפנק את הנכד או את הבן של החברים, ולהפתיע במשלוח ישיר לביתו.

 

צילום – סטודיו אהבה קטנה

 

 

המטרייה איכותית ובטוחה לשימוש עבור ילדים. ידית המטרייה עשויה מעץ, והשפיצים שלה מוגנים מסביב. היא מגיעה בצבע לבן ואפשר להטביע עליה אחד מ-9 איורים בדגמים מקסימים: גלידריה, חד קרן, חלל, משחק מכוניות, חברים ביער, אוהל טיפי, במבי והחברים, אהבה קטנה ויום נפלא. לצד האיור אפשר להוסיף את שם הילד או הילדה. המטרייה האישית מאפשרת זיהוי קל ונוח בסיום יום הלימודים.

 

צילום – סטודיו אהבה קטנה

 

סטודיו "אהבה קטנה" מציע מגוון של מתנות מיוחדות עם אמירה אישית, בתחומים שונים: מטבח, בית ספר, ילדים, עיצוב הבית, מארזי לידה ועוד. כל הפריטים מיוצרים רק לאחר הזמנתם. לכל פריט אפשר להוסיף שם, ברכה אישית או משפט השראה (בהתאם למוצר). באתר מוצעים משפטי השראה שונים.

 

צילום – סטודיו אהבה קטנה

 

קוטר המטרייה: 53 ס"מ.

מחיר: 36 ש"ח.

 

להשיג באתר חנות "אהבה קטנה" https://ahavaktana.co.il

לצפייה בקולקציית המטריות לחץ כאן

אפשר לקבל את המטרייה עם שליח, בדואר או באיסוף עצמי.

 

"אהבה קטנה" (משנת 2013) מייצרת באהבה מוצרים משמחים לרגעים גדולים וקטנים. בצוות החנות האינטרנטית 10 נשים, מרביתן אימהות.

ההקפדה על איכות המוצרים יצרה קהל לקוחות נאמן בארץ ומעבר לים ובו הורים, סבים וסבתות, גננות, בתי מלון, ועדי עובדים ומפיקי אירועים.