כותרות אחרונות
Search

חדש על המדף – מסטיק Mentos Pure Fresh בטעמים חדשים

חדש על המדף – מסטיק Mentos Pure Fresh בטעמים חדשים

חברת "ליימן שליסל" מרחיבה את סדרת מסטיק "Mentos Pure Fresh" ומשיקה את המסטיק האהוב בשני טעמים חדשים של לימון ופירות טרופיים.

מסטיק "Mentos Pure Fresh" ללא סוכר, שומר על טעמו לאורך זמן ומוצע בבקבוק נח לשימוש ולנשיאה.

 

חברת "ליימן שליסל", יבואנית ומשווקת מותג "מנטוס" בישראל, מרחיבה את סדרת מסטיק "Mentos Pure Fresh" ומשיקה שני טעמים חדשים למסטיק האהוב: לימון ופירות טרופיים.

 

מסטיק "Mentos Pure Fresh" בטעמים החדשים מתאים לכל אוהבי המסטיקים בטעמים פירותיים, הוא מספק רעננות חזקה במיוחד וטעמו הנהדר נשמר לאורך זמן רב.

 

אריזות הבקבוקים של מסטיק "Mentos Pure Fresh" הינן אריזות נוחות בעלות פתיחה קלה ונוחה לשימוש השומרות על טריות המסטיקים ומותאמת לשימוש בבית, ברכב ובמשרד.

 

כמו כל מוצרי המותג "מנטוס", כך גם המסטיקים בסדרת מסטיק "Mentos Pure Fresh",  הינם  מסטיקים איכותיים המיוצרים באיכות גבוהה במיוחד תוך שמירה על סטנדרטים מוקפדים ביותר. כמו הסוכריות של מנטוס, כך גם המסטיקים מיועדים ומתאימים לקהל המרגיש צעיר ודינאמי, חדשני, עדכני ורענן.

 

את מסטיק "Mentos Pure Fresh" בטעמי לימון ופירות טרופיים כמו גם את כל מוצרי "מנטוס", ניתן להשיג בכל רשתות השיווק, המרכולים, נקודות המכירה הפרטיות והדראגסטורים.

 

צילום יח"צ מנטוס

 

מחירו המומלץ של בקבוק מסטיק Mentos Pure Fresh המכיל 30 מסטיקים: 10 ₪.

 

מותג "מנטוס" מיובא לישראל ומשווק בה על ידי חברת "ליימן שליסל" אשר הוקמה בשנת 1955 וכיום נחשבת למובילה ביבוא שיווק והפצה של ממתקים ומזון.

 

"ליימן שליסל" מציעה גם מגוון רחב של חבילות שי לאירועים ולחגים. בחברה מועסקים  כ-500 עובדים בעזרתם פוקדים ישירות את רוב נקודות המכירה בארץ.

 

באתר החברה –  www.l-s.co.il ניתן לקבל מידע אודות המותגים אותן מייבאת ומשווקת "ליימן שליסל" בישראל.