כותרות אחרונות
Search

חדש על המדף – ערכת חורף לשפתיים – הערכה כוללת מוצר פרימיום טבעי "סילצאה ליפ הרפס ג'ל" וסדרת שפתונים טבעיים בטעמים….!

חדש על המדף – ערכת חורף לשפתיים – הערכה כוללת מוצר פרימיום טבעי "סילצאה ליפ הרפס ג'ל" וסדרת שפתונים טבעיים בטעמים….. !

ערכת חורף לשפתיים: "סילצאה ליפ הרפס" ג'ל מבית "הובנר" המיובאים על ידי "מורז"  וערכת שפתוני לחות טבעיים בטעמים פיתוח חברת "מורז",

 את המוצרים ניתן לרכוש בכל רשתות הפארם ובתי הטבע והמרקחת הנבחרים.

לאתר סיליצאה לחץ כן

 

מוצר פרימיום סיליצאה ליפ הרפס ג'ל:

צילום: סטודיו קרול מישר

 

סליציאה (SILICEA) ליפ הרפס ג'ל של הובנר מיובאים על ידי מורז, המוצרים מבוססים על מינרל צורן טהור ומסייעים בטיפול והרגעה של הרפס השפתיים בכל שלביו – גם מהרגע הראשון שבו את חושדת שהינו צפוי להרים ראש…סליציאה (SILICEA) ליפ הרפס ג'ל של הובנר מתאים מגיל 6 ומעלה ! 

    

במחקר קליני השוואתי בין תרופות נפוצות המוצעות כיום לטיפול בהרפס, לתכשיר סיליצאה ליפ הרפס, שפורסם ב Journal Of Dermatological Treatment 2007  נמצא – שתכשיר סיליצאה עולה בעשרות מונים במהירות הטיפול במצבי הרפס, בתחושת הכאב, צריבה, עקצוץ, גרד ובהקניית תחושת הקלה הכללית יתרונו שניתן לשימוש גם טרם ההתפרצות עם הופעת ה"עיקצוצים". 

 

 שפתוני לחות טבעיים בטעמים:

חברת "מורז" משיקה את הערכה המושלמת להגנה וטיפול בשפתיים בעונת החורף שפתוני לחות מפנקים בשלל טעמים, לריכוך, הגנה ושיקום שפתיים יבשות וסדוקות.

 

סדרת מגני שפתיים צמחיים בטעמים, הם פרי פיתוח של חברת "מורז צמחי מרפא", המתמחה בפיתוח מוצרים לטיפול ומניעת בעיות נפוצות, על טהרת צמחי מרפא.

 

צילום תמונות: סטודיו קרול מישר

 

 

 

 

תופעת השפתיים היבשות, הסדוקות והמגורות בעונת החורף – בשל הרוח העזה, הקור ושינוי הטמפרטורות בין "הפנים לחוץ" מעודדת את התפרצות הרפס השפתיים. נמצא שהיקף נשאי וירוס ההרפס בעולם עומד על כ 90% בשל הקלות והזמינות הגבוהה להדבק בו – אם במגע ישיר דרך העור בנשיקה או באמצעות הרוק.

 

התפרצות וירוס ההרפס נתפסת  לעתים כבלתי צפויה, אך המחוללים מוכרים וידועים – חום גבוה, מתח נפשי, תזונה לקויה, חוסר שינה, שינויים הורמונאליים ועד פציעה וסידוק השפתיים, האופייניים לעונות המעבר והחורף.

 

חברת מורז צמחי מרפא, המתמחה בפיתוח ושיווק תכשירים צמחיים בעלי יעילות מוכחת בטיפול ומניעת בעיות נפוצות, על טהרת צמחי מרפא ומינרלים ומשווקת גם את מוצרי "הובנר", מציעה לחורף 2019 את ה"ערכה" המושלמת למניעה וטיפול בהרפס השפתיים ושיקום עור שפתיים יבשות וסדוקות.

 

סליציאה (SILICEA) ליפ הרפס ג'ל: 

תכשיר (אמ"ר) על בסיס צורן טהור המסייע בטיפול והרגעה של הרפס השפתיים בכל שלביו, מגיל 6 ומעלה!

 

סדרת מגני שפתיים צמחיים בטעמים:

רימון, הדרים, דובדבן, וניל ומנטה, להגנה על השפתיים מפני יובש וסדקים. השפתונים מכילים שעוות דבורים, ללא פרבנים ו- SLS. סדרת השפתונים מסייעת בהגנה על השפתיים מפני הרוחות העזות ושאר פגעי מזג האוויר ובנוסף מסיעות בטיפול בעור העדין של השפתיים, כאשר קיימת פגיעה כיובש, סדקים, קילוף ופציעה. השימוש בשפתונים מומלץ בכל עת, להקלה על אי הנוחות ועד סיוע בשיקום העור.

 

 

שימוש בתכשיר "סיליצאה ליפ הרפס" ג'ל: 

מומלץ להתחיל עם התכשיר מיד עם תחילת הסימפטומים השכיחים להתפרצות ההרפס, כתחושת עקצוץ, גרד וצריבה בשפה. ייחודיות התכשיר ביכולת מינרל הצורן להיקשר לפצע, לעצור את תהליך התפתחותו ובמקביל להאיץ את ריפויו. בעת שימוש על פצע הרפס קיים, יסייע המינרל בייבוש הפצע, זירוז החלמתו ושיקום עור השפה העדין. לאחר הריפוי, מומלץ השימוש בשפתוני הלחות, בכדי לרכך את העור, לעזור בשיקום השפתיים ולהקנות להן תחושה נעימה יותר.

 

 

חשוב מאד !

הרפס השפתיים הינו וירוס מדבק ביותר ועל מנת למנוע הדבקת הסובבים, מומלץ לשטוף ידיים לפני ואחרי כל טיפול בפצע, ולהימנע מלחלוק שפתונים ומשחות טיפוליות ועד כמה שניתן לא להתנשק..

 

מחירים:

תכשירי ההגנה והטיפול לשפתיים של מורז בטעמי  וניל, רימון, דובדבן הדרים ומנטה מוצעים במחיר של  14.90 לכמות של 4.2 גרם.

סיליצאה ליפ הרפס ג'ל מבית "הובנר" המשווקת על ידי מורז מוצעת במחיר של 49.90 לכמות של 5 גרם. 

 

את התכשירים  ניתן להשיג בכל רשתות הפארם, בתי הטבע, קופות החולים ובתי המרקחת (ללא מרשם רופא). 

 למידע נוסף ושירות לקוחות

טל': 04-8571888

 http://www.silicea.co.il/

 www.moraz.co.il