כותרות אחרונות
Search

חדש על המדף – פיצת PRO! מבית דומינו'ס פיצה המיועדת לעוסקים בפעילות גופנית בכל הרמות.

 

פיצת PRO! מבית דומינו'ס פיצה המיועדת לעוסקים בפעילות גופנית !

סודות התזונה של ליונל מסי ותפריט ההתאוששות ממאמץ בקבוצת הכדורגל של ברצלונה עכשיו גם בדומינו'ס פיצה.

ליהנות מכל העולמות: לראשונה ברשת דומינו'ס פיצה ישראל – פיצת PRO! המיועדת לעוסקים בפעילות גופנית בכל הרמות להתאוששות הגוף לאחר מאמץ גופני.

 

  • לאחר השקת פיצה ללא גלוטן ופיצת כוסמין, דומינו'ס פיצה ממשיכה לחדש ולפנות לקהלים נוספים. הפעם לעוסקים באימון גופני ובספורט שרוצים פיצה איכותית וטעימה שתספק את מה שדרוש לגוף כדי להתאושש מהמאמץ.
  • לשם כך חברה דומינו'ס פיצה לתזונאית הספורט רקפת אריאלי, דיאטנית קלינית במרכז לרפואת ספורט בבית החולים שערי צדק, ואחראית לתפריטי התזונה של ספורטאים רבים ומספר קבוצות ספורט בישראל.
  • במהלך השתלמות בברצלונה נחשפה אריאלי לפיצה שאוכל ליאו מסי, לאחר משחקים. הפיצה הייחודית עשירה בחלבון איכותי ובסידן, ועם ויטמינים ומינרלים חיוניים לעוסקים בפעילות גופנית.
  • על פי אותם עקרונות פיתחו דומינו'ס פיצה, אריאלי והדס יריב, טכנולוגית מזון ומוסמכת בתזונה, "פיצת PRO". הפיצה החדשה, מבצק כוסמין, מספקת את הדרוש למי שרוצה בתזונה איכותית לאחר אימון גופני.
  • מחיר פיצת ה-PRO יהיה 86.90 ש"ח. לרגל ההשקה הרשת יוצאת במבצע אטרקטיבי של פיצה PRO + תוספת לבחירה ב- 79.9 ש"ח בלבד.

 

צילום: דן פרץ

 

בעידן שבו אנו מודעים יותר ויותר לאורח חיים בריא, הספורט הפך לדרך חיים אצל רבים מאיתנו. חלק בלתי נפרד מהאימון ומהמאמץ הגופני הינו התזונה לפני ואחרי הפעילות עצמה. כיום ברור, ולא רק לספורטאים מקצועיים, כי התזונה היא גם מרכיב חשוב בהצלחת הפעילות הגופנית. לאחר אימון מומלץ לצרוך חלבון ופחמימות איכותיים לצד מינרלים שונים, במטרה לבנות את רקמות הגוף ולהתאושש לקראת המאמץ הבא אך האם אנו יכולים לצרוך את כל אלה ועל הדרך גם ליהנות מפיצה טעימה? התשובה היא כן, כפי שדומינו'ס פיצה מוכיחה בהשקת הפיצה הייחודית.

 

עבור חובבי הספורט, בכל הרמות, בין אם מדובר במאמני כושר, שחקני כדורסל או ילדים, בני נוער ובוגרים העוסקים בפעילות גופנית  משיקה דומינו'ס פיצה בימים אלו פיצה ייחודית חדשה בשם "פיצה PRO". הפיצה, ראשונה מסוגה בארץ, מספקת את הדרוש לתזונה איכותית לאחר מאמץ, בשילוב פיצה טעימה. מהיום אפשרי לעשות ספורט ולאכול לאחר מכן פיצה איכותית, שנותנת מענה מהיר, טעים ומזין כמזון להתאוששות.

 

לצורך הפרויקט חברה דומינו'ס פיצה לתזונאית הספורט רקפת אריאלי, דיאטנית קלינית, מנהלת תחום תזונת הספורט במרכז לרפואת ספורט של בית החולים שערי צדק, ומי שאחראית לתפריטי התזונה של מספר קבוצות כדורגל וכדורסל מובילות בישראל.

 

צילום: דן פרץ

 

בדומה לעקרונות שהובילו את צוות התזונה בברצלונה בהכנת הפיצה שאוכל ליאו מסי בסוף כל משחק, פיתחו דומינו'ס פיצה, אריאלי והדס יריב טכנולוגית מזון ומוסמכת בתזונה המייעצת לחברה, את פיצת ה-PRO. הפיצה הייחודית, ראשונה מסוגה, שפותחה לאחר מספר חודשי עבודה, מורכבת מדגנים מלאים, שירה בחלבון איכותי ובסידן, ומיועדת לספק ערכים תזונתיים איכותיים לכל העוסקים בספורט ומחפשים מזון להתאוששות לאחר אימון גופני. 

 

הפיצה מורכבת בבסיסה מרכיבים איכותיים: בצק כוסמין (80% מסך הקמחים) המספק דגנים מלאים, רוטב עגבניות המיוצר מעגבניות טריות ומספק ויטמינים ומינרלים, וגבינות איכותיות, מוצרלה וריקוטה, המספקות חלבון וסידן. כל משולש פיצה מכיל כ-30 ג' פחמימות, לצד 17 ג' חלבון, וכולל חלבון איכותי, ויטמינים ומינרלים. הפיצה מכילה את הכמויות הנדרשות של חומצת אמינו לאוצין, שהיא המרכיב המרכזי בבניית שריר לאחר אימון גופני. ניתן אך פחות מומלץ להזמין את הפיצה מקמח לבן,

 

עידו פרידמן, סמנכ"ל השיווק בדומינו'ס פיצה: "כרשת המובילה את תחום הפיצות בישראל, אנו מתחייבים תמיד לחשוב מחוץ לקופסה, לחדש ולהפתיע עם מוצרים חדשים בשלל אפיקים, כי להשקיע מחשבה בקהל שלנו זה לא רק לחשוב על הפיצה עצמה, אלא על כל המסביב שלה. אם זה להזמין פיצה באמצעות הסלולרי, דרך שלט הטלוויזיה או לשלם בעזרת "ביט". אנו גאים להשיק היום אלטרנטיבה מדהימה לקהל העוסק בספורט; פיצה PRO שמתאימה למתאמנים לאחר אימון אינטנסיבי, שלא תמיד חייב להסתיים בטונה וקוטג', אפשר לסיים אימון עם פיצה טעימה ומזינה בפה."