כותרות אחרונות
Search

חדש על המדף – HERMOSO סדרת טיפוח לגבר

HERMOSO – סדרת טיפוח לגבר

כולם מדברים על "הגבר החדש", אבל מה זה בעצם אומר?

img 3

בניגוד לפעם, הגברים של היום כבר לא מתביישים לטפח את עצמם. אפילו הגברים הישראלים, ה"צברים" המחוספסים, הבינו שהם כבר לא צריכים להתבייש ויכולים להשתמש במגוון של מוצרים כדי להיראות נפלא בעיני עצמם ולא פחות חשוב – בעיני הנשים…

img 6

אז הגבר של היום כבר לא קם, מתלבש ויוצא, אלא מקדיש יותר זמן לחיצוניות שלו. אבל, הגבר של היום גם הרבה יותר עסוק מפעם – המשרות יותר תובעניות, חיי המשפחה מורכבים יותר ובכלל, קצב החיים מהיר ותזזיתי ואם אתה נשאר קצת מאחור, אתה מפספס.

img 5

כדי לעזור לכם לשלב בין הרצון להיראות מרשים וגברי לבין חוסר הזמן, פיתחו עבורכם חברת ג'ויה מעבדות לקוסמטיקה את סדרת HERMOSO במיוחד לגברים יפים ועסוקים כמוכם, מדובר בסדרה המאפשרת שגרת טיפוח יעילה וזריזה של לא יותר מכמה דקות ביום. כל המוצרים מבוססים על פורמולות ייחודיות המעניקות הגנה מושלמת לשיער ולעור, רעננות וניחוח נפלא וגברי למשך שעות.

img 7

המוצרים בסדרה:

* שמפו בניחוח מרענן 500 מ"ל

* שמפו מקצועי למניעת קשקשים 500 מ"ל

* תחליב רחצה בניחוח גברי 500 מ"ל

* קרם גוף במרקם קליל ונעים 500 מ"ל

* דאודורנט רול און אנטיפרספירנט – מונע זיעה ומנטרל ריחות

img 4

רקע:
חברת ג'ויה מעבדות לקוסמטיקה  בע"מ, נוסדה  בשנת 2,000 על-ידי אשר גלאי וצורי לוזון. השניים צמחו מתוך עולם הקוסמטיקה, היופי והטיפוח והקימו את מפעל חייהם העוסק במחקר, ייצור ופיתוח מוצרי קוסמטיקה מקצועיים לשיער, לגוף ולפנים, מתוך רצון ושאיפה למצוינות והובלה בתחום הקוסמטיקה.

כיום, חברת ג'ויה מעבדות לקוסמטיקה בע"מ היא אחת מהחברות המובילות והבולטות בישראל לפיתוח, ייצור, שיווק, ייבוא, מסחר והפצה בתחום הקוסמטיקה, הטיפוח והיופי. החברה פועלת בישראל כ- 16 שנים ומייצרת מוצרי קוסמטיקה עבור עשרות מותגים מובילים בארץ ובעולם ומספקת ללקוחותיה ולמותגיה מפעל ייצור אופטימלי באיכותו ויכולותיו, העומד בתקנים וסטנדרטים בינלאומיים מחמירים.

 

 

ניתן להשיג:

אתר אינטרנט: www.joyacollection.co.il

פייסבוק:  ג'ויה קולקשיין – Joya Collection

אינסטגרם: joya_collection