כותרות אחרונות
Search

חדש על מדף הספרים – רות /  ספרו הראשון של עדו גור.

ספר ביכורים של עדו גור – צילום כריכה יח"צ

 

רות /  מאת: עדו גור

"'יש לנו יכולת להשפיע על בני האנוש' אמר והיא הצליחה לא להשיג על השימוש בגוף ראשון רבים. 'הרמה הכי בסיסית היא לגרום להם לעשות פעולות פיזיות. לקפוץ, לזוז, לדבר. בלי לחשוב. זאת היכולת שיש לך', הסביר. 'רמה יותר גבוהה זה לגרום להם לקבל החלטה לעשות פעולה פיזית באופן מיידי……הרמה הכי גבוהה זה לגרום להם לקבל החלטות בקשר לתוכניות עתידיות. מטווח קצר עד טווח רחוק'".

 

עדו גור, מנהל בכיר ומשקיע בעולם ההייטק, תמיד שייט בין העולם הריאלי־הלוגי לעולם הדמיון והיצירה, ועתה הוא מוציא לאור את ספרו הראשון "רות".

 

רות היא עובדת סוציאלית שמחפשת משמעות מגיל מאוד צעיר. בעקבות משבר שהיא עוברת לאחר מותו של אביה, היא נוסעת להתנדב במחנה פליטים, שם היא מגלה כי באורח פלא ביכולתה לראות ישויות קוסמיות מסתוריות, שלושה אלים ושלושה אלינגים – שתי קבוצות יריבות שבכוחן לשלוט בנתיב ההיסטוריה האנושית. במהלך שיטוטיו מעל למחנה פליטים, האל מיכאל מוצא את רות – בת אנוש שלתדהמתו יכולה לראותו. בין השניים נרקמת מערכת יחסים מרתקת, ודרכה רות לומדת על סודות היקום ועל עצמה.

 

 

ספר ביכורים של עדו גור – צילום כריכה יח"צ

 

בספרו ׳׳רות׳׳ טווה עדו גור מחדש את עולמנו המוכר, ומציג בדרכו המיוחדת את המעגל האין־סופי בחיפוש אחר משמעות, אחר השאלה מה הם הכוחות המניעים את העולם ואחר השאלה המוכרת והמייסרת בדבר הצדק, הטוב והרע. הספר ׳׳רות׳׳ לוקח את קוראיו למסע אמיץ ברחבי ההיסטוריה, הדמיון וחייהם שלהם.

 

"רות" הוא סיפור מרתק ועוצמתי על המשמעות האמיתית של חיינו וההבנה של מהם הכוחות המניעים את העולם, כשהגבול בין הדמיון למציאות בו מצליח להיטשטש ולסחוף לעולמות אחרים.

 

הוצאת סיפור פשוט.

לרכישת עותק מודפס או דיגיטלי יש להקליק כאן