כותרות אחרונות
Search

חדש – פורמולה להורדת רמות הכולסטרול בדם

Nutri Care מציג את "סיטרינול קומפלקס" – פורמולה ייחודית הרשומה כפטנט ומוכחת מחקרית להורדת רמות הכולסטרול בדם

הכולסטרול הינו מרכיב חיוני בגוף האדם. הוא משמש לבניית קרום התא, חומר לבניית  הורמונים, משתתף ביצור מלחי מרה ועוד תפקודים נוספים. יחד עם זאת נמצא קשר ישיר בין רמה גבוהה של כולסטרול בדם לבין מחלות לב וטרשת עורקים, לכן חשוב מאוד להוריד את ריכוזו בדם.

מותג תוספי התזונה Care Nutri מציג את "סיטרינול קומפלקס" – Sytrinol Complex – פורמולה טבעית ייחודית, המיובאת מארה"ב, המוכחת מחקרית ונרשמה כפטנט, להורדת רמות הכולסטרול בדם.

הפורמולה משלבת שילוב של מיצוי של הדרים ותמרים המכילים ביופלבנואידים וטוקוטריאנולים, רכיבים אנטי דלקתיים ואנטי חימצוניים המסייעים להפחתת ייצור שומנים בדם ועיכוב ייצור הכולסטרול בכבד, תוך שימור רמה תקינה של הכולסטרול הטוב (HDL).

בנוסף, מכילה הפורמולה רכיבים נוספים להעצמת פעילותה: חומצה אלפא ליפואית – נוגדת חמצון חזק המסייעת לטיהור הכבד, תמצית גדילן מצוי – לתמיכה וחידוש תאי הכבד, כרומיום פיקולינאט – לוויסות רמות הסוכר והשומנים בדם, ופוליקוזאנול – חומצת שומן המגינה מפני חמצון של שומנים וכולסטרול.

sitrinol 1

צילום – חברת מרשל

גיל שטרית, נטורופת, מדגיש שפורמולה זו היא היחידה בשוק שפועלת להפחתת הכולסטרול האנדוגני – המיוצר על ידי הכבד, המהווה את הסיבה העיקרית לרמות כולסטרול גבוהות בדם. עוד ציין, כי מחקרים קליניים  מראים כי 300 מ"ג סיטרינול ביום עשויה לסייע בהורדת רמת כולסטרול כללית עד 30%, רמת LDL עד 27% וטריגלצרידים עד 34%. לפורמולה אין תופעות לוואי. יחד עם זאת אסור להשתמש ביחד עם טיפול בסטטינים.

הנחיות לשימוש: כמוסה אחת פעמיים ביום.

המחיר לצרכן: 250 ₪ (לאריזה של 60 כמוסות)

ניתן להשיג ברשתות הטבע והפארם, בבתי הטבע ובבתי המרקחת המובחרים.