כותרות אחרונות
Search

חנות הדגל של "אייקוס" בדיזינגוף סנטר ת"א, נצבעה בגווני סגול כחלק מהשקת המוצר החדש – "היטס סגול".

 

 

50 גוונים של סגול!

חנות הדגל של "אייקוס" בדיזינגוף סנטר ת"א, נצבעה בגווני סגול כחלק מהשקת המוצר החדש – "היטס סגול".

 

אם הלכתם ביום שישי האחרון לאורכו של רחוב דיזינגוף ונתקלתם באנשים על סולמות, צובעים בגווני סגול את חלון הראווה הענק לצידו של מרכז הקניות, זה לא בגלל התו הסגול. מדובר באירוע לרגל השקת "פרפל" מוצר חדש של יחידות "ההיטס" (יחידות הטבק לחימום) , לשימוש במכשיר האייקוס המבוסס על חימום טבק.

 

צילום: אמיר יעקבי

 

במסגרת השקת המוצרים, עיצבו בוגרות "שנקר" את חלון הראווה של חנות הדגל של המותג "אייקוס" בדיזנגוף סנטר בתל- אביב, בגווני סגול עם הכיתוב DON’T EVER BE AFRAID TO SHOW OFF YOUR TRUE COLORS . ליין ה"פרפל היטס" החדש הינו בטעם מנתול ארומטי, ומבין הנמכרים ביותר באירופה, מצטרף ל- 5  סוגי ה"היטס" הקיימים ולמגוון הרחב של מוצרים,  בלמעלה מ- 2,500 נקודות מכירה נבחרות ברחבי הארץ.

 

צילום: אמיר יעקבי

 

האייקוס הינו מוצר הדגל של החברה המיועד למעשנים בגירים והינו המוצר האלקטרוני הראשון בהיסטוריה שקיבל את אישור הFDA שקבע כי  בשל היותו מבוסס על חימום טבק ולא על בערה הוא "מפחית באופן משמעותי את החשיפה לכימיקלים מזיקים"  בהשוואה לעישון סיגריות.  המוצר נמכר בלמעלה מ-60 שווקים, ו-2 חנויות המותג בישראל (חנות הדגל בדיזינגוף סנטר והבוטיק בקניון הזהב בראשל"צ) מהוות חלק מפריסה גלובלית נרחבת של יותר מ- 140 חנויות שכבר פרוסות ברחבי העולם. מאז השקתו בישראל, אלפי מעשנים בגירים כבר נטשו את הסיגריות והצטרפו ל-11.7 מליון מעשנים בגירים ברחבי העולם שעברו להשתמש במוצר.

 

צילום: אמיר יעקבי

 

בחנות הדגל המעוצבת שגודלה 170 מטרים ונפתחה לפני למעלה מ-3 שנים, מספקים מומחי אייקוס למעשנים בגירים ומשתמשי אייקוס מידע על מכשיר האייקוס, הסבר על המדע מאחורי פיתוחו ואפשרות לרכוש את הדגמים המתקדמים ביותר, המוצעים בשילובי צבעים שונים ואקססוריז בהתאמה אישית. בחנות ניתן לרכוש את 6 סוגי יחידות הטבק לחימום ('היטס') לשימוש באייקוס, ולקבל שירות כולל.