כותרות אחרונות
Search

ט.ר. יבואנית Pioneer, נבחרה למפיצה הרשמית של Epson בישראל בתחום הקולנוע הביתי

יבואנית Pioneer בישראל, חברת ט.ר, נבחרה להיות המפיצה הרשמית של Epson בתחום הקולנוע הביתי בישראל. ט.ר היא הקבוצה הגדולה בישראל לייבוא, שיווק והפצה של מוצרי אודיו, וידאו, שליטה, מערכות DJ וחשמל חכם. לחברה למעלה מ- 600 משווקים בפריסה ארצית.

EPSON 2

אורן פליישר, מנכ"ל Epson ישראל: "הבחירה בחברת ט.ר היתה מהלך 'טבעי'. "מדובר בחברה שהיא ה- one stop shop של תחום הוידאו והאודיו בעבור החברות הטובות בעולם. החיבור של ט.ר עם מקרני הקולנוע הביתי של Epson היה מתבקש. הוא יעניק פתרון כולל לחוויית הלקוח בתחום הקולנוע הביתי." לדברי פליישר, שוק הקולנוע הביתי בישראל הינו גורם משמעותי ביותר בנתח השוק של החברה. "המשתמש הישראלי הוא משתמש חכם ומתוחכם, המעוניין לנסות את הפיתוחים החדשניים ביותר ואת הטכנולוגיות האחרונות, ומנצל את המקרנים שלנו עד למלוא יכולתם ואפילו מעבר כך. מדובר בשוק של מאמצים מוקדמים, אנשים שוחרי טכנולוגיה שמחפשים חידושים ואיכות".

Epson, המובילה העולמית בחדשנות וטכנולוגיות הדמיה, הוכתרה על-ידי חברת המחקר הגלובלית FCL כיצרנית המקרנים מספר אחת בעולם לשנת 2014, כשהיא מדורגת במקום הראשון בתחום הקולנוע הביתי בעולם עם מעל 26% נתח שוק. "בשנת 2012 הגדלנו את נתח השוק שלנו במקרני קולנוע ביתי לכ-20%, את שנת 2013 סגרנו עם כ-24% מהשוק ובמהלך 2015 תפסנו כבר 26% -מהשוק".

EPSON 1

"הנקודות החזקות של Epson בתחום ההקרנה, הן, כמובן האיכות והמגוון הרחב של המקרנים התואמים לכל כיס וצורך, אך גם  קיומם של ערוצי הפצה ותמיכה מובילים בעולם כולו", אומר פליישר. "המטרה שלנו היא להמשיך בחיזוק המעמד שלנו כמובילת השוק שנה אחרי שנה ואין לי ספק שהשותפות שלנו עם חברת ט.ר  רק תחזק את המגמה הזו."

"המטרה שלנו היא לתת לשוחרי הקולנוע הביתי בישראל את חווית הצפייה הטובה והאיכותית בעולם", אומר גיל לייזר מנהל חברת ט.ר ומנכ"ל Pioneer, "המקרנים של Epson מובילים את שוק ההקרנה עם טכנולוגיה חדשנית, איכות גבוהה וביצועים ללא תחרות. החיבור שלנו עם מובילת השוק הוא חיבור מנצח, שיעניק למשווקים שלנוכלי חזק מאד לייצר ללקוחות שלהם חווית צפייה חסרת תקדים".  

EPSON 5

אודות Epson

חברת Epson היא מובילה עולמית בחדשנות טכנולוגית אשר שמה לה למטרה להפתיע ולחרוג מהציפיות באמצעות פתרונות יצירתיים לשווקים מגוונים דוגמת משרדים, לקוחות ביתיים,וארגונים. Epson מציגה מגוון רחב של מוצרים החל ממדפסות הזרקת דיו, מערכות הדפסה מקצועיות, מקרני 3LCD לחינוך, למשרדים ולקולנוע ביתי, משקפיים חכמים ומערכות חיישנים ועד לרובוטים תעשייתיים לתעשייה, המבוססים על טכנולוגיה מקורית, קומפקטית, חסכונית באנרגיה ומדויקת במיוחד.

 Epson Groupמונהגת על ידי Seiko Epson Corporation שבסיסה ביפן והמעסיקה יותר מ-73,000 עובדים ב-94 חברות ברחבי העולם. החברה גאה בתרומתה ההולכת וגדלה לאיכות הסביבה ולקהילות שהיא פועלת בהן.

    HYPERLINK "http://global.epson.com/" http://global.epson.com