כותרות אחרונות
Search

יו"ר ובעלים של חברת טורנדו: "בתוך 5 שנים "טורנדו" תוביל את שוק מיזוג האוויר בישראל".

רונן בזזי, יו"ר ובעלים "טורנדו" – צילום: מאיה באומאל-בירגר

 

"בתוך 5 שנים "טורנדו" תוביל את שוק מיזוג האוויר בישראל".

רונן בזזי, יו"ר ובעלים חברת טורנדו: "בתוך 5 שנים טורנדו תוביל את שוק מיזוג האוויר בישראל. מבנה ארגוני חדש, מנהלים מהמקצועיים בשוק ותפיסה חדשנית יביאו אותנו לעמידה ביעד מכירות של מיליארד שקל".

 

רונן בזזי, יו”ר ובעלים חברת טורנדו, מבסס את מעמדה של טורנדו כשחקנית המבטיחה והצומחת ביותר בשוק מיזוג האוויר בישראל. בזזי חותר להכרה בטורנדו כמובילת שוק וצופה כי בתוך 5 שנים טורנדו תהפוך למובילת שוק המזגנים בישראל.

 

בתוך כך, טורנדו מציגה מבנה ארגוני חדש בראשו שדרת ניהול המונה שורה של מנהלים מהוותיקים והמקצועיים בענף, אשר מונו לתפקידי צמרת בחברה. המהלך נעשה במסגרת יישום תוכנית החומש האסטרטגית של טורנדו לשנת 2021 ולשנים הקרובות.

 

רונן בזזי, יו"ר ובעלים "טורנדו" – צילום: מאיה באומאל-בירגר

 

רונן בזזי, הפועל בשוק מיזוג האוויר בישראל כבר 29 שנה, הקים את טורנדו לפני 16 שנה ואמון כיום על הפיתוח העסקי וניהולה האסטרטגי לטווח הארוך של טורנדו, לא מסתיר את יעדיו השאפתניים ואומר: "בתוך 5 שנים טורנדו תוביל את שוק מיזוג האוויר בישראל עם מכירות של מיליארד שקל. המבנה הארגוני החדש המבוסס על המנהלים המקצועיים ביותר בשוק לצד התפיסה החדשנית והטכנולוגיות המתקדמות שלנו, יביאו אותנו לעמידה ביעד מכירות של מיליארד שקל".

 

בראש צמרת המנהלים החדשה של טורנדו נמצא יגיל וויט (56) שמונה למנכ"ל משותף. וויט, בעל רקע עשיר בניהול והישגים מרשימים בשוק מיזוג האוויר, שימש בתפקידו האחרון במשך 12 שנים כמנכ"ל אלקטרה מיזוג אוויר ואקלים. כמנכ"ל משותף בטורנדו וויט יהיה אחראי על כל תחומי הסחר, המכירות והשיווק של החברה. לצידו ישמש כמנכ"ל משותף עודד בזזי (48), שהינו ממקימי החברה ובעליה, ויהיה אחראי על כל נושאי השירות, הכספים, הלוגיסטיקה והתפעול.

 

תחת יגיל וויט ועודד בזזי, מונו 3 סמנכ"לים חדשים: דרור ריזנברג (55) מונה לסמנכ"ל שיווק, חדשנות ופיתוח עסקי. ריזנברג מגיע לתפקיד עם רקע וניסיון עשיר בתחום השיווק. בתפקידו האחרון כיהן כסמנכ"ל שיווק וחדשנות בתדיראן. זאב ינקו דוידוביץ' (49), מונה לסמנכ"ל המכירות וסחר שוק חשמל. ינקו דוידוביץ' מגיע לתפקיד עם רקע וניסיון עשיר בתחום המכירות. בתפקידו האחרון שימש כמנהל מכירות BEKO בברימאג ולפני כן כסמנכ"ל מכירות בתדיראן. אופיר גברעם  (53) מונה לסמנכ"ל תפעול ומגיע לתפקיד עם ניסיון של 27 שנה בתחומי לוגיסטיקה, תפעול וניהול רכש מתקדם. בתפקידו האחרון שימש כמנהל לוגיסטיקה בדלתא דיגיטל. בנוסף להם, משה לבקוביץ (לבקו) (69) מונה למהנדס הראשי של החברה. לבקו, בוגר הנדסת מכונות מאוניברסיטת תל-אביב, בעל 42 שנות ניסיון בתחום מיזוג האוויר הביתי והמסחרי. בתפקידו האחרון שימש מהנדס חטיבת מיזוג אוויר ואקלים באלקטרה.

 

לצידם של המצטרפים החדשים, נמצאת בטורנדו הנהלה מנוסה וותיקה המונה את מוטי ישראל כסמנכ"ל שירות, שנמצא בטורנדו כבר 14 שנים ובתפקידו זה מכהן כבר 3 שנים, יניב פריינטה, סמנכ"ל מכירות וסחר שוק הסיטונאים, עובד בטורנדו 11 שנים ובתפקידו זה מכהן כבר 4 שנים, רועי ראובני, סמנכ"ל מוצרים וטכנולוגיה, עובד בטורנדו 18 שנה וביצע מגוון תפקידי מפתח בתחומי מערכות מידע, תפעול ושירות לקוחות, ורו"ח רוית רחמים המשמשת כמנהלת כספים שנים רבות.

 

טורנדו מוצרי צריכה בע"מ הוקמה בשנת 1992 על ידי רונן ועודד בזזי והיא חברה ישראלית בבעלות פרטית, המתמחה במתן פתרונות בתחום מיזוג האוויר הביתי והמסחרי. טורנדו הוא מותג מיזוג האוויר הצומח ביותר בישראל שלמעלה מהכפיל את עצמו בשבע השנים האחרונות והגיע לנתח שוק של כ-28% בקמעונאות החשמל. בזכות איכות המוצרים הגבוהה, משך האחריות הארוך, ההתחייבות לשירות טכנאי תוך יום ומיצוב אטרקטיבי, הפך טורנדו למותג המועדף בקרב הצרכנים ומתקיני המזגנים וזכה להערכתם ולהמלצתם המקצועית. במסגרת השינוי הארגוני מקימה טורנדו חטיבת VRF, הכוללת מחלקת הנדסה, מחלקה טכנית, צוות שירות ומכירות ייעודי. פרטים נוספים אודות החברה ניתן לקבל ב-www.tornado-top.co.il.