כותרות אחרונות
Search

יקב הפרימיום "1848" מציג לקראת חג הפסח 2 יינות חדשים.

 

 

יקב הפרימיום "1848" מציג לקראת חג הפסח 2 יינות חדשים.

שרדונה דור 2 2019.

קברנה סוביניון דור 2 2018.

 

שרדונה, דור 2 , 2019 :

השרדונה החדש של יקב 1848 מופק ללא שימוש בחביות עץ מתוך מטרה לשמר את חווית הפרי העשירה והרעננה. ענבי השרדונה נבצרו מכרם יחידני בהרי יהודה. נגיעה של גרנאש בלאן (10%) מוסיפה רובד נוסף של ניחוחות אפסק ומשמש טרי. התוצאה הסופית הינה יין עשיר בטעמים וניחוחות אביבים אשר יתאים לכל הזדמנות צריכה.

 

מופק מכרם יחידני בהרי יהודה

 

המחיר לצרכן הינו 60 ₪ (המחיר למבצע לחג לזוג יינות  ב-110 ₪).

 

קברנה סוביניון דור 2, 2018:

קברנה סוביניון הינו זן הענבים האדום האהוב ביותר על צרכני היין בישראל. בסדרת דור 2 בציר חדש, מציע יקב 1848 קברנה עשיר בטעמים ועם זאת מעודן ואלגנטי. ענבי הקברנה נבצרו מכרם יחידני בהרי יהודה. ליין צבע בורדו סגלגל עמוק, ניחוחות של אוכמניות, רמזים לווניל ואקליפטוס, טעמי פרי עסיסיים וסיומת ארוכה.

 

המחיר לצרכן הינו 60 ₪ (המחיר למבצע לחג לזוג יינות ב-110 ₪).

 

סדרת דור 2 של יקב 1848 מתאפיינת ביינות המספקים חווית יין מעודנת ונגישה. היינות בסדרה מופקים בדגש על פרי איכותי, עסיסי ורענן. יינות הסדרה מציעים Value for Money (תמורה מעולה למחירם) ומספקים לצרכני היין בחירה מעולה , ( עפ"י בדיקה שערך יקב 1848 קטגוריית מחירים זו הינה הנצרכת בשוק יינות האיכות לחג הפסח).

 

 

יקב 1848

דור 2 שרדונה – 2019

 

צלם:יחסי ציבור יקב 1848

 

תיאור היין: צבע היין קש בהיר ירקרק, באף רמזים של פרחים לבנים, אשכולית צהובה ולימון גראס. היין בעל גוף קל ופריך עם סיומת מינראלית ארוכה.

 

זני ענבים ואחוזים:  90% שרדונה, 10% גרנאש בלאן.

 

  • נתונים אנאליטיים:

 

כוהל:

13%

pH:

3.23

מתיקות:

יבש

אנרגיה:

75 קק"ל ל 100 מ"ל

היין הופק ללא שימוש בחביות עץ.                                                   

 

 

  • על הכרם:

הענבים מגיעים מכרמים הנטועים למרגלות הר תבור בגליל. יבולים מוגבלים ומשטר מים מבוקר תורמים לקבלת ענבים איכותיים וארומטיים. כורמים מנוסים ומעקב אגרונומי רצוף אחרי התקדמות הגפן מאפשרים לבצור כל חלקה בשיאה.     

 

  • על עשיית היין:

הענבים שהגיעו ליקב בשעות הבוקר המוקדמות והקרירות הועברו מה"crusher" ישירות אל מיכלי נירוסטה מקוררים. לאחר השרייה קצרה עם קליפות הענבים, הופרד המיץ הטרי והותסס במיכלי נירוסטה בטמפרטורה קרה של 12-14 מע"צ על מנת לשמר את טעמי הפרי המרעננים.

 

כשרות: כשר למהדרין. בהשגחת הרבנות מעלה אדומים. ללא חשש ערלה, טבל ושביעית.

 

 

 

יקב 1848

דור 2 קברנה סוביניון – 2018

 

צלם:יחסי ציבור יקב 1848

 

 

תיאור היין: יין בורדו אדום כהה עם רמזים של פרי אדום בשל, אוכמניות, איקליפטוס וטבק מלווה בעץ קלוי עדין. היין בעל גוף מלא ומורכב עם סיומת ארוכה ונעימה.

 

זני ענבים ואחוזים: 87% קברנה סוביניון, 9% פטיט סירה, 4% פטיט ורדו.

 

  • נתונים אנאליטיים:

 % כוהל:

13.0

 pH:

3.67

 מתיקות:

יבש

התבגרות בחביות עץ:

10 חודשים

 

  • על הכרם:

הענבים מגיעים מכרמים נבחרים בשפלת יהודה ובהרי ירושלים. יבולים מוגבלים ומשטר מים מצומצם תורמים לקבלת ענבים איכותיים. כורמים מנוסים ומעקב אגרונומי רצוף אחרי התקדמות הגפן מאפשרים לבצור כל חלקה בשיאה.     

 

  • על עשיית היין:

הענבים שהגיעו ליקב בשעות הבוקר המוקדמות והקרירות הועברו מה"crusher" ישירות אל מיכלי תסיסה מנירוסטה מקוררים. התירוש הותסס בטמפרטורה קרירה של 22-24 מע"צ על מנת לשמר את אופי הזנים. לאחר תום התסיסה המלולקטית היין התיישן בחביות למשך 10 חודשים. לאחר תקופה זו הורכב ממסך זה המבוסס על עוצמת הקברנה סוביניון. 

 

כשרות: כשר למהדרין. בהשגחת הרבנות מעלה אדומים. ללא חשש ערלה, טבל ושביעית.