כותרות אחרונות
Search

יריד "בעל הבאדג'ט השתגע" חוזר לחודש ימים של הנחות ענק.

צילום: יח"צ "באדג'ט"

 

שנה שמינית ברציפות!

יריד "בעל הבאדג'ט השתגע" חוזר לחודש ימים של הנחות ענק.

מחיר מחירון בטרייד אין על הרכב הישן.

⇐ ארבעה צמיגים במתנה ברכישת כל רכב.

מגוון רכבים עד 40% ממחיר המחירון.

עד 100% מימון ואחריות מורחבת.

 

המבצע מלווה בקמפיין פרסום באחריות משרד הפרסום "חברון זלצמן"

 חברת באדג'ט, יוצאת בהנחות של עד 40% תחת הכותרת "בעל הבאדג'ט השתגע".

 

צילום: יח"צ "באדג'ט"

 

מגוון רכבים של היצרנים המובילים כמו לדוגמא יונדאי i25 2016 החל ממחיר של  33,600 ₪  או יונדאי איוניק 2017 החל ממחיר של 58,000 ₪ ,  יוצעו במהלך דצמבר, המגלמים הנחות של עד 40% ממחיר המחירון המלא. השנה בעקבות משבר הקורונה החליטו בבאדג'ט להאריך את תקופת היריד לחודש ימים במקום 4 ימים כפי שנהגו בעבר.

 

חברת באדג'ט מציעה במסגרת היריד, מסלול המאפשר עד 100 אחוזי מימון, טרייד אין ואחריות מורחבת, ותעניק במתנה ארבעה צמיגים חדשים לכל רכב.

 

ירון בר, מ. מנכ"ל באדג'ט: "משבר הקורונה חידד את הצורך בהתנידות עצמאית אל מול החשש מנסיעה בתחבורה הציבורית ובשילוב הכנסה פנויה שבעבר נוצלה לנופשים והיום מנותבת לרכישות מוצרים הכרחיים, אנו ערים לביקוש גדול לרכבים משומשים מיד ראשונה. צוות המכירות המקצועי שלנו מלווה את הלקוחות באיתור רכבים אמינים ואיכותיים בשילוב הטבות, מימון ואחריות מורחבת וזאת תוך הקפדת כללי התו הסגול לשמירה מרבית על בריאותם של לקוחותינו ועובדינו. יריד 'בעל הבאדג'ט השתגע' הוא הזדמנות מצוינת ללקוחות לרכוש רכב במחיר אטרקטיבי ובמעטפת כוללת של מימון, אחריות מורחבת, טרייד אין והטבות. כמו בכל שנה, אנחנו משתדלים להביא בשורה חדשה ללקוחותינו והשנה, בפעם הראשונה החלטנו להאריך את היריד לחודש ימים. אני מזמין את הצרכנים ולקוחותינו לבוא ולקנות רכבים בסניפי היריד, כמו בכל שנה".

 

יריד "בעל הבית השתגע" ,יתקיים במהלך כל חודש דצמבר 2020, בימי שלישי- חמישי בין השעות 9:00: -17:00 (ועד אחרון הלקוחות) וביום שישי בין השעות 8:00-13:30 (ועד אחרון הלקוחות) בכל הסניפים.  

 

חברת באדג'ט היא חברה בינלאומית עם 20 סניפי שרות בארץ המעניקה מגוון אפשרויות להשכרת רכב ללקוחות פרטיים ועסקיים, ליסינג, מכירת רכב והשכרת רכב בחו"ל במגוון רחב של תכניות עפ"י צרכי הלקוח.