כותרות אחרונות
Search

כפר עידוד למען ניצולי השואה, במיזם משותף עם חיילי מילואים מחייל הרפואה – יחלקו היום 130 עציצים למפתני הדלת של ניצולי השואה.!

בתמונה מימין לשמאל: שני אחדות נעה ברק ואוהד סובול – צלם: טל שובל

 

כפר עידוד למען ניצולי השואה

כפר עידוד למען ניצולי השואה, במיזם משותף עם חיילי מילואים מחייל הרפואה.

במסגרת המיזם יחלקו היום  130 עציצים למפתני הדלת של ניצולי השואה.

 

את העציצים יכינו ויארזו דיירי כפר עידוד אנשים עם צרכים מיוחדים, אשר עובדים במשתלה שיקומית ייחודית בכפר הפתוחה לקהל הרחב ומשמשת כלי טיפולי -שיקומי עבור הדיירים. הדיירים אחראיים על הטיפול והגידול של צמחי המשתלה ומתמחים בשתילת ייחורים עבור משתלות חיצוניות. לכל עציץ יצרפו פתק "תמיד בשבילכם" כדי להזכיר לניצולי השואה שגם בימים אלו שהם מבודדים בביתם הם לא נשכחו והם לא לבד.

 

לדברי שני אחדות מנכ"לית כפר עידוד, "אנו רואים חשיבות רבה במיזם זה, הנתינה לאחר היא מתנה לעצמנו, מעניקה משמעות לעשייה ומחברת את הדיירים לכלל האוכלוסייה".

 

בתמונה מימין לשמאל: שני אחדות נעה ברק ואוהד סובול – צלם: טל שובל

 

בכפר עידוד, הממוקם בלב נתניה, חיים 142 דיירים מגיל 21 ועד גילאי הזקנה , המוגדרים כאנשים עם צרכים מיוחדים בתפקודים גבוהים עם קשיי למידה, קשיי תפקוד, מוגבלות שכלית ועוד. כפר עידוד הוקם לפני כ-25 שנה על ידי קבוצת הורים שחיפשו מקום שייתן מענה לילדיהם, ילדים עם צרכים מיוחדים.

 

כפר עידוד – הבית החם בישראל לאנשים עם צרכים מיוחדים. חברי הקהילה חיים ביחד, כל אחד בדירה הרשומה על שמו, ומנהלים חיים רגילים, כאשר לצדם הסיוע היחידני והארגוני הנדרש. כפר עידוד בנתניה משמש כבית ל- 142 דיירים המוגדרים כאנשים עם צרכים מיוחדים שנהנים מחיים עצמאיים בסביבה מוגנת ובטוחה.