כותרות אחרונות
Search

לאור השיפור בתוצאותיה העסקיות של חברת שופרסל ובפרט לאור שיפור ביחסי המינוף והכיסוי של החברה, העלתה חברת הדירוג מעלות S&P את הדירוג של חברת שופרסל ל- "-ilAA"

לאור השיפור בתוצאותיה העסקיות של חברת שופרסל ובפרט לאור שיפור ביחסי המינוף והכיסוי של החברה, העלתה חברת הדירוג מעלות S&P את הדירוג  של חברת שופרסל ל- "-ilAA" 

 

בהודעתה ציינה מעלות כי: "תחזית הדירוג היציבה משקפת את הערכתנו כי החברה תמשיך להיות שחקנית מובילה בשוק וכי היחסים הפיננסיים שלה ימשיכו להלום את הדירוג הנוכחי".

מנכ"ל שופרסל איציק אברכהן – צילום: יח"צ

יו"ר שופרסל ישראל ברמן ומנכ"ל שופרסל איציק אברכהן אמרו:  "אנו מברכים על החלטת חברת מעלות S&P להעלות את הדירוג של שופרסל. אנו רואים זאת כהבעת אמון בהתנהלות החברה והיא מהווה עבורנו רוח גבית להמשך פעילותנו וצמיחתנו בשנים הבאות. ברבעונים האחרונים הוכיחה שופרסל באופן עקבי את חוסנה עם תוצאות עסקיות חזקות ועם שיפור מתמיד בכל הפרמטרים העסקיים. תוצאות אלו הנן פרי של עבודה נחושה, יסודית ורב תחומית שנעשתה ונעשית בחברה, לשם התאמת הפעילות לצרכים המשתנים של הלקוחות ולשינויים הרבים המתחוללים בענפים שבהם אנו פועלים. אנו ממשיכים להשקיע בתשתיות טכנולוגיות, לוגיסטיות ובאנשינו אשר יבטיחו את המשך מובילות שופרסל גם בעתיד. זוהי הזדמנות להודות לכל עובדי שופרסל אשר בזכותם החברה מצליחה ומשגשגת".  

מימין: מנכ"ל שופרסל איציק אברכהן, רועי פרייבך מנהל עסקי, יו"ר שופרסל ישראל ברמן – צילום: אבי בר