כותרות אחרונות
Search

להתאהב בארץ מחדש" סדרת טיולי חורף בירושלים

"עושים שוק"

 סדרת הסיורים החורפיים החדשה של דוד וערן גל-אור, מייסדי "מסלולים"> להתאהב בארץ מחדש", בירושלים, תעניק למטיילים חוויה מיוחדת של חיבור ואהבה לעיר עם ההיסטוריה הכי עשירה, ועם ההווה הצבעוני והמרתק ביותר.

ביום שישי 12.2.16 בין 8:30-13:00 ייצא לדרך הסיור החמישי בסדרת הטיולים המצליחה: "עושים שוק" – סיור מודרך בין שכונות ותיקות ודמויות צבעוניות בשוק מחנה יהודה.
שוק מחנה יהודה הוא הסמל העממי ביותר של ההוויה הירושלמית, וכל מי שמגיע לירושלים, מרגיש חובה לבקר ברחובותיו הצרים של השוק. בשנים האחרונות שידרג השוק את פניו, כאשר לצד דוכני הפירות והירקות נפתחו עשרות מסעדות, בתי קפה, פאבים וחנויות בוטיק. הסיור בשוק מחנה יהודה מגלה את נסתרות הרחובות שמקיפים אותו, ומפגיש אותנו עם סיפורים מרתקים, המתובלים בשלל ריחות, קולות, טעמים ומראות ססגוניים.

shuk 3

דוד וערן גל-אור כבר טיילו בכל הארץ לאורכה ולרוחבה. אך כילידי ותושבי ירושלים, הם משקיעים כיום את מיטב זמנם בסיור ובכתיבת מסלולי סיור ברחבי העיר. בכל בוקר הם מוצאים סיפור חדש לספר, ומגלים פינות נסתרות לסייר בהן.

הסיורים מוצעים במחירי השקה אטרקטיביים במיוחד
עלות כל סיור השקה נעה בין 70 ₪ לאדם בודד ל-130 ₪ לזוג.
ניתן להיכנס כבר היום לאתר "מסלולים"  ולהירשם לסיורים:

http://www.maslulim-israel.co.il/index.php?dir=site&page=tracks&op=area&id=172

shuk 2

"מסלולים > להתאהב בארץ מחדש", חברת טיילות והוצאה לאור. הרעיון העומד בבסיס החברה הינו חברתי וחינוכי, והיא מובילה שינוי תפיסתי בתרבות הטיולים בישראל. "מסלולים>להתאהב בארץ מחדש" שמה לה למטרה לחשוף בפני אזרחי ישראל את יופייה הנסתר של הארץ, לחבר את כולנו לטבע הנפלא שמסביב, ולחזק את תחושת השייכות למולדת ולמדינה.