כותרות אחרונות
Search

לזכרו של הבמאי יהב וינר ז"ל.! סלקום TV תעלה הערב (חמישי) את הסרט "הילד" של הבמאי יהב וינר הי"ד.

פוסטר הילד – ב "סלקום TV" – צילום: בן פלד

 

לזכרו של הבמאי יהב וינר ז"ל.!

 סלקום TV תעלה הערב (חמישי) לשירות את הסרט "הילד" של הבמאי יהב וינר הי"ד, שנרצח בכפר עזה על-ידי מחבלי חמאס בטבח הנורא ב-7 באוקטובר.

 הסרט יהיה זמין לצפייה בחינם לכלל מנויי השירות.

 

סרטו של וינר מביא את סיפורם של אבינועם וברק, אב ובנו מקיבוץ עזה, המתמודדים כל אחד בדרכו עם סבב לחימה נוסף. בעוד שאבינועם מתעקש להמשיך בשגרה ובעבודה בשדה, ברק מתקשה לעצום את עיניו ולהמשיך כרגיל. לילה אחד, ברק מגיע לנקודת רתיחה ואבינועם נאלץ לספוג את הלהבות. בסרט משתתפים יורם טולדנו ונמרוד פלג. משך הסרט: 25 דקות. 

 

פוסטר הילד – בסלקום TV – צילום: בן פלד

 

הסרט "הילד" הוקרן בפסטיבל הבינלאומי לסרטי סטודנטיות וסטודנטים שהתקיים בחודש מאי האחרון (סלקום תומכת בפסטיבל כחלק מהתמיכה שלה בסטודנטים וביוצרים מבטיחים ומוכשרים בתחילת דרכם). זהו סרט הגמר של וינר בבית הספר לאמנות "מנשר" אשר זכה בפרס הצילום הטוב ביותר וזכה לתשבוחות רבות.

 

תמונה "מתוך הילד" בסלקום TV – צילום: בן פלד

 

לפני הפקת הסרט, יהב יצא בקמפיין גיוס המונים ובו כתב: "הסרט הזה מבוסס על חוויות אישיות שלי, שחוויתי על בשרי ועל בשר אחרים. הקיבוץ שלי שאני כל כך אוהב, שלאחרונה חזרתי לגור בו עם אשתי, שתושביו מגדירים אותו כתשעים וחמש אחוז גן עדן וחמש אחוז גיהנום, ספג מהלומות קשות לאורך השנים, ואני רוצה לתת קול אמנותי למקום הזה, לתושבים שלו".

 

תמונה "מתוך הילד" בסלקום TV – צילום: בן פלד

 

יהב וינר ז"ל, בן קיבוץ כפר עזה, ובן זוגה של הזמרת, השחקנית ובמאית הקולנוע שי-לי עטרי, הציל את אשתו ובתם שיה בת החודש, אך איבד את חייו במתקפת הטרור של מחבלי החמאס הרצחניים.

 

קרדיטים:

בימוי: יהב וינר

הפקה: יהב וינר

הופק בעזרת:  קרן גשר, מנשר לאומנות

תסריט: יהב וינר

צילום: בן פלד

עריכה:  שי-לי עטרי

עיצוב קול: רותם דרור

שחקנים: יורם טולדנו, נמרוד פלג

 

תמונות "מתוך הילד" בסלקום TV – צילום: בן פלד