כותרות אחרונות
Search

ליאורה עופר חונכת רחוב על שם אביה יולי עופר ז"ל

בתמונה: גוזרים סרט מנחם מעודי ליאורה עופר ואבי לוי – צילום אסף לב

ליאורה עופר חונכת רחוב על שם אביה יולי עופר ז"ל

צילומים: אסף לב

למתחם  VIP שנפתח ביום חמישי האחרון (28.7) באאוטלט עופר בילו סנטר, נכנסה שיירה של אנשי עסקים, בכירי משק ומובילי דעה שהגיעו למקום לרגל פתיחת רחוב חדש על-שם איש העסקים  יולי עופר ז"ל ולרגל פתיחת  סניף מותג האופנה אורבניקה.

 

האירוע כלל קוקטייל אופנתי עם הסופר מודל  בר רפאלי, גזירת סרט לפתיחת הרחוב החדש בעופר בילו סנטר, קביעת מזוזה בסניף  אורבניקה ומייצג אופנה שחשף את הקולקציה.  

הטקס נערך בנוכחות  בכירי קבוצת קניוני עופר, בניהם:  ליאורה עופר – יו"ר קבוצת מליסרון, אבי לוי – מנכ"ל קבוצת מליסרון, משה רוזנבלום – מנכ"ל קבוצת קניוני עופר יחד עם קברניטי המותג אורבניקה, בהם: ניצן ישראלי מנכ"ל רשת אורבניקה, אורן בר גיל – סמנ"ל שיווק קבוצת הודיס ועוד.

 

מנחם מעודי, מנכ"ל עופר בילו סנטר פתח את האירוע ואמר: "יולי עופר ומשפחתו  רכשו  ביולי 2006 את מתחם בילו סנטר שלימים הפך להיות האאוטלייט הגדול ביותר בישראל המשתרע על שטח של מעלה מ 74 אלף מ"ר עם 120 מותגים מובילים. כיום, 9 שנים אחרי הרכישה החלטנו להפתיע את  משפחת עופר ולקרוא לרחוב הראשי של המתחם על שם יולי ז"ל.

מימין ניצן ישראלי משה רוזנבלום בר רפאלי ומנחם מעודי – צילום: אסף לב

עוד אמר מעודי: אנו מברכים גם את הנהלת ועובדי רשת  אורבניקה על השקת הסניף החדש במתחם בילו סנטר. עבורנו מדובר בהצלחה נוספת לספק לקהל לקוחותינו מוצרי אופנה איכותיים במחיר משתלם ולהוות עבורם מתחם קניות מוביל באזור בתחום האופנה."

 

לדברי ניצן ישראלי מנכ"ל אורבניקה: הרשת מתרגשת לפתוח היום  סניף ענק המשתרע על שטח של  2,700 מ"ר. החנות בעופר בילו סנטר מתפרשת על שתי קומות ועוצבה על פי הטרנדים האחרונים בעולם האדריכלות הקמעונאית, כולל שימוש במסכי לד עצומים המקרינים קטעי וידאו ארט שבוימו במיוחד עבור הרשת. אנו בטוחים שהסניף יצליח ויהפוך לאחד מהמובילים".

מימין?: משה רוזנבלום עם בר רפאלי ומנחם מעודי – צילום: אסף לב

 מיד לאחר הטקס החלה הופעה של קטריקס ודורון ביטון ומופע של כוכב ההיפ הופ –  סטפן שרקד לקול תרועת המעריצות.  

 

בתום  האירוע  בר התפנתה  לחפש בגדים שיתאימו לה לשליש האחרון של ההיריון אליו היא נכנסה בימים אלו.  כמו כן הצטרפה אליה לשופינג נערת ישראל לשנת 2017 אדר גנדלסמן.