כותרות אחרונות
Search

ליימן שליסל מציעה לקראת חג הפסח מסטיק מנטוס במגוון סוגים וטעמים כשרים לפסח

ליימן שליסל מציעה: מסטיק מנטוס במגוון סוגים וטעמים כשרים לפסח

ליימן שליסל יבואנית ומשווקת מותג מנטוס בישראל, מציעה לכבוד פסח, מהדורות מיוחדות של מסטיק מנטוס –  במגוון סוגים וטעמים כשרים לפסח.

 

  • מסטיק מנטוס כשר לפסח, באריזת מעטפה המכילה 12 מסטיקים בשני טעמים מרעננים: מנטה ומנטה עדינה, כל מסטיק מורכב משתי שכבות של טעם התורמות לטעמו הטוב והמרענן הנשמר לאורך זמן רב.  אריזת המעטפה מעוצבת, יוקרתית ונוחה לשימוש ולנשיאה בתיק ובכיס. מחיר: 4 ₪.

 

  • מסטיק מנטוס PURE FRESH סטיקס במארז רביעיות – אריזה משפחתית של 4 חפיסות של מסטיק מנטוס סטיקס. בכל חפיסה 7 מסטיקים טעימים ומרעננים, בטעמים: מלון-לימונדה, פטל-תפוז, מנטה  ומנטה עדינה. מחיר: 7.5₪.

 

כמו כל מוצרי המסטיק של מותג מנטוס, כך גם מגוון המסטיקים הכשרים לפסח,  הינם  מסטיקים איכותיים, ללא סוכר, שומרים על טריותם וטעמם המצוין לאורך זמן ומיוצרים באיכות גבוהה במיוחד תוך שמירה על סטנדרטים מוקפדים ביותר. המסטיקים מיועדים ומתאימים לקהל המרגיש צעיר ודינאמי, חדשני, עדכני ורענן.

 

צילומים: אפרת אשל

את מגוון המסטיקים של מנטוס הכשרים לפסח ניתן להשיג בכל רשתות השיווק, המרכולים, נקודות המכירה הפרטיות והדראגסטורים.

מסטיק מנטוס כשר לפסח לאוכלי קטניות באישור הרבנות הראשית לישראל.

 

מותג מנטוס מיובא לישראל ומשווק בה על ידי חברת ליימן שליסל אשר הוקמה בשנת 1955 וכיום נחשבת למובילה ביבוא שיווק והפצה של ממתקים ומזון. ליימן שליסל מציעה גם מגוון רחב של חבילות שי לאירועים ולחגים. בחברה מועסקים  כ-500 עובדים בעזרתם פוקדים ישירות את רוב נקודות המכירה בארץ. באתר החברה –  www.l-s.co.il ניתן לקבל מידע אודות המותגים אותן מייבאת ומשווקת ליימן שליסל בישראל.