כותרות אחרונות
Search

ליימן שליסל מרחיבה את משפחת שוקולד Ritter Sport ומשיקה 2 טעמים חדשים, מרעננים ונהדרים במהדורת קיץ מוגבלת

לימן שליסל מרחיבה את משפחת שוקולד Ritter Sport ומשיקה לקראת הקיץ שני טעמים חדשים ומרעננים

 ∨ שוקולד חלב מעולה במילוי קרם יוגורט ופטל

∨ שוקולד לבן יוגורט במילוי קרם חמאה ולימון

∨ שני הטעמים החדשים מגיעים לישראל במהדורת קיץ מוגבלת

 

שוקולד חלב מעולה במילוי קרם יוגורט ופטל – עשיר בטעמים ובעל מתיקות מעודנת. השילוב הנהדר בין טעמי היוגורט והפטל עם השוקולד המעולה מספק חווית נהדרת.

שוקולד לבן יוגורט במילוי קרם החמאה ולימון – קרם הלימון העדין והמרענן משתלב נפלא עם טעמו של השוקולד הלבן.

 

השוקולדים החדשים במהדורת הקיץ המוגבלת של Ritter Sport  מצטרפים לסדרה הצבעונית  עם הטעמים העשירים והמגוונים של מותג Ritter Sport הידוע בעיצובו המיוחד –  טבלאות מרובעות באריזות צבעוניות ובקולקציה המשובחת שלו המונה 11טעמים נוספים ויוקרתיים בהם: שוקולד מריר מעולה ממולא מרציפן, שוקולד חלב מעולה עם שברי אגוזים, שוקולד לבן מעולה עם שברי אגוזים ואורז תפוח, שוקולד חלב מעולה עם צימוקים ואגוזי לוז, שוקולד מריר מעולה 73% מוצקי קקאו, שוקולד חלב מעולה ממולא קרם פרלין, שוקולד חלב מעולה ממולא מוס קקאו, שוקולד חלב מעולה ממולא קרם קוקוס וחלב, שוקולד חלב מעולה עם שברי אגוזים ושברי עוגיות ושוקולד חלב מעולה ממולא קרם קרמל.

 

צילום: יח"צ חו"ל

 

מחיר והיכן ניתן להשיג: את שני הטעמים החדשים של שוקולד הפרימיום Ritter Sport כמו גם את הטעמים הוותיקים של המותג, ניתן להשיג ברשתות השיווק והחנויות הפרטיות במחיר של 8.9 ₪. שוקולד Ritter Sport מגיע באריזה צבעונית ומעוצבת המשתנה בהתאם לטעם השוקולד, כל אריזה מכילה 100 גרם מהשוקולד המעולה.

 

טבלאות השוקולד של Ritter Sport הינן כשרות בהשגחת רבנות ברלין ובאישור הרבנות הראשית לישראל.

 

שוקולד Ritter Sport מיובא לישראל ומשווק בה על ידי חברת ליימן שליסל אשר הוקמה בשנת 1955 וכיום נחשבת למובילה ביבוא, שיווק והפצה של ממתקים ומזון. בחברה מועסקים  למעלה מ-500 עובדים בעזרתם פוקדים ישירות את רוב נקודות המכירה בארץ. באתר ליימן שליסל –  www.l-s.co.il ניתן לקבל אינפורמציה אודות המותגים אותן מייבאת ומשווקת ליימן שליסל בישראל.