כותרות אחרונות
Search

ליימן שליסל מרחיבה את משפחת שוקולד Ritter Sport ומשיקה את ה-COCOA WAFER

חברת "לימן שליסל" מרחיבה את משפחת שוקולד "Ritter Sport" ומשיקה טעם חדש ומפנק "COCOA WAFER". 

"COCOA WAFER". שוקולד חלב מעולה ממולא קרם קקאו, וופל פריך ופתיתי אורז.

 

"COCOA WAFER", שוקולד חלב מעולה ממולא קרם קקאו, וופל פריך ופתיתי אורז – עשיר בטעמים ובעל מתיקות מעודנת. השילוב הנהדר בין קרם הקקאו המשובח, פתיתי האורז האווריריים והוופל האיכותי מספק חוויה נהדרת ומלאה בשוקולד עשיר ומפנק בכל ביס.

 

השוקולד החדש של "Ritter Sport"  מצטרף לסדרה הצבעונית  עם הטעמים העשירים והמגוונים של מותג "Ritter Sport" הידוע בעיצובו המיוחד – טבלאות מרובעות באריזות צבעוניות ובקולקציה המשובחת שלו המונה 11 טעמים נוספים ויוקרתיים בהם: שוקולד מריר מעולה ממולא מרציפן, שוקולד חלב מעולה עם שברי אגוזים, שוקולד לבן מעולה עם שברי אגוזים ואורז תפוח, שוקולד חלב מעולה עם צימוקים ואגוזי לוז, שוקולד מריר מעולה 73% מוצקי קקאו, שוקולד חלב מעולה ממולא קרם פרלין, שוקולד חלב מעולה ממולא מוס קקאו, שוקולד חלב מעולה ממולא קרם קוקוס וחלב, שוקולד חלב מעולה עם שברי אגוזים ושברי עוגיות ושוקולד חלב מעולה ממולא קרם קרמל.

 

צילום ריטר ספרט

 

מחיר והיכן ניתן להשיג: את "COCOA WAFER", טעם הפרימיום החדש של "Ritter Sport" כמו גם את הטעמים הוותיקים של המותג, ניתן להשיג ברשתות השיווק והחנויות הפרטיות במחיר של 8.9 ₪. שוקולד Ritter Sport מגיע באריזה צבעונית ומעוצבת המשתנה בהתאם לטעם השוקולד, כל אריזה מכילה 100 גרם מהשוקולד המעולה. טבלאות השוקולד של "Ritter Sport" הינן כשרות בהשגחת רבנות ברלין ובאישור הרבנות הראשית לישראל.

 

שוקולד "Ritter Sport" מיובא לישראל ומשווק בה על ידי חברת "ליימן שליסל" אשר הוקמה בשנת 1955 וכיום נחשבת למובילה ביבוא, שיווק והפצה של ממתקים ומזון. בחברה מועסקים  למעלה מ-500 עובדים בעזרתם פוקדים ישירות את רוב נקודות המכירה בארץ.

 

באתר "ליימן שליסל"   www.l-s.co.il ניתן לקבל אינפורמציה אודות המותגים אותן מייבאת ומשווקת חברת "ליימן שליסל" בישראל.