כותרות אחרונות
Search

לכבוד חגיגיות יום העצמאות ה 69 לישראל, משיק מותג הבירה "טובורג" בישול מיוחד וחגיגי, עשיר בטעם ועוצמתי במיוחד !

ח ד ש  מ – TUBORG !

בישול חגיגי מלתתי בוטיק אותנטיים -העשויים בעבודת יד, 6.9% אלכוהול מחווה לכבוד יום העצמאות ה-69 לישראל

זו פעם ראשונה בישראל שמהדורה חגיגית הופכת למסורת ולרגל הביקוש חסר התקדים למהדורות הקודמות של המותג ליום העצמאות, המהדורה החדשה תושק במארזי רביעיות.

לכבוד חגיגיות יום העצמאות ה 69  לישראל משיק  טובורג בישול חגיגי עשיר בטעם  ועוצמתי במיוחד –  6.9% אלכוהול מלתתי בוטיק אותנטיים העשויים בעבודת יד.

כבר מהלגימה הראשונה, הטעם מדבר בעד עצמו  ומציג מפגן ראווה עוצמתי של הטבע. הבישול החגיגי מזוהה מאוד עם הבקבוק הכחול והמרשים שעוצב במיוחד כמחווה לחגיגות יום העצמאות של מדינת ישראל.

במהדורה, ארבעה בקבוקי  טובורג ייחודיים  – פרי פיתוח בינלאומי  המבוסס על  רכיבי בוטיק שיוצרו בשיטה מסורתית של Floor Malting – לתתים שהונבטו בעבודת יד  ממתקן הנבטה ייחודי הנמצא באזור בוהמיה בצ'כיה הקיים ופועל בשיטות מסורתיות מזה  200 שנה מדובר באחד הבודדים שנותרו הפועלים בשיטות אלו בעולם כולו. תהליך ההנבטה  המיוחד- בעבודת יד  וזן השעורה האיכותי , מעניקים ללתת רבדי טעם מרתקים וייחודיים.

חובבי המותג שלא נשארו אדישים לשפע הטעמים, הרכיבים המיוחדים, העיצוב והמחווה הפטריוטית יצרו ביקושים חסרי תקדים למהדורה.  לאור כל זאת ישיק המותג השנה את המהדורה במארז רביעיות נפרד.

על שיטת ההנבטה הייחודית המאפשרת מחד גיסא ייצור מוגבל של בקבוקים אך מאידך גיסה מאפשרת ייצור בירה עם טעם מרתק, עמוק ואותנטי !

שיטת ההנבטה הנפוצה היא בתאי הנבטה תעשייתיים בהם הלתת מגיע לגובה של כמטר ועובר תהליך של ערבוב על ידי מערבל בורג  שנע לאורך תא ההנבטה מספר פעמים ביום. בשיטה זו , מידת הלחות והטמפרטורה נשלטות באופן ממוחשב.

לעומת זאת, בשיטת ההנבטה המסורתית ה- Floor Malting הלתת מפוזר על ריצפת אולם ההנבטה בשכבה בעובי של כ- 30 סמ' ומעורבב ידנית. מידת הלחות והטמפרטורה נשלטות באופן ידני על ידי פתיחה וסגירה של תריסים באולם ההנבטה. התהליך כולו הוא מעשה ידי הטבע ועקב עונת הפעילות הקצרה ואופי התהליך, יכולת הייצור בשיטה זו היא קטנה משמעותית מהכמויות המיוצרות בשיטות המודרניות.

 ל- Floor Malted Malt טעם מרתק עמוק ואותנטי. שיטה מסורתית זו  היא למעשה הליך ייצור לתת  בוטיק בעבודת יד האוצר את כל איכויות הלתת  ומביא ליד ביטוי את כל ספקטרום הערכים התזונתיים  ועושר הטעמים באופן הטבעי והעוצמתי ביותר.

מטעמי כדאיות כלכלית נדיר להשתמש בו בייצור תעשייתי – רק חברות בודדות לייצור לתת מחזיקות עדיין במתקני הנבטה כאלה, ההשקעה בהליך זה  גדולה מאוד והתפוקה מעטה . עושר טעמים והדגש המיוחד על לתתי בוטיק המאופיינים בטעם אותנטי מובהק כבר הפכו לחלק בלתי נפרד ממותג טובורג:

לטובורג פרופיל טעם ייחודי ורכיבי בוטיק . בטובורג רד ניתן למצוא את לתת Cara –Amber הייחודי לטובורג המיוצר בתהליך מסורתי  של Double Processed תוך שימוש בשעורת אביב דו-טורית  איכותית  העוברת  תהליך כפול של בישול לח ואז קלייה היוצרת  שכבת קרמל עשירה  ובשל  כך הוא נחשב לאחד מסוגי הלתת האיכותיים והטעימים בעולם .

100% תערובת ייחודית של שלושה סוגי מאלט ומעל 100 שנים של ניסיון ושימוש בשמרי לאגר אותנטיים  מאז 1895, בשילוב זני כשות אירופאים משובחים כל אלו תורמים לארומה עדינה  ומסייעים לבניית ראש קצף יציב ומראה אלגנטי.

  מאז 1895 "טובורג" מקפיד להתעדכן , לחדש  ולהוביל מהלכים פורצי דרך בקטגוריית הבירה כמו פקק הנצרה הייחודי לטובורג, לא בכדי  העניק לו בית המלוכה הדני את הכתר המופיע על כל בקבוק "טובורג" שנמכר בעולם.

המהדורה החגיגית מכילה 4 בקבוקי טובורג 6.9% אלכוהול עשירים בטעם במארז מעוצב לרגל יום העצמאות 69 לישראל.

מחיר מומלץ לצרכן 4 בקבוקים: 27.9-32.9 ₪