כותרות אחרונות
Search

לקראת החורף מציעה חברת פלוריש "ערכת משפחתית" – תרסיס גרון לבוגרים, לכסניות מציצה לבני הנוער וסירופ לקטנטנים.

רסס וזה עובר !

לקראת תחלואי החורף שבפתח, מציעה פלוריש – "ערכת משפחתית" !

תרסיס גרון לבוגרים, לכסניות מציצה לבני הנוער וסירופ לקטנטנים.

כמדי שנה, בעונת המעבר, אנו חשופים ופגיעים יותר להשפעות המחלות הוויראליות המתבטאות בעיקר  בקנה הנשימה והגרון.

 

הסיבות רבות, בניהן שינויים מזג האוויר הקיצונים, המעבר מחום לקור, שינוי בשעון הביולוגי ועוד, המחלישים את מערכת ההגנה של הגוף. שהות בחללים סגורים ובחברה, מגבירים את פוטנציאל ההדבקה בקרב בני כל הגילאים, כאשר כאב הגרון, אדמומיות, צרידות, קושי בבליעה, צינון שיעול וליחה, הופכות לנפוצות ולעיתים כל המשפחה יחד סובלת מהמחלה.

 

לפי נתוני משרד הבריאות, כ80% ממחוללי מחלות החורף השכיחות הינן וויראליות כך שהטיפול וההקלה במצבים אילה מבוסס בעיקר על רכיבים טבעיים שתפקידם לחזק את מערכת ההגנה של הגוף ועד הקלה מקומית בכאב ואלחוש תחושת הצריבה והדלקת.

 

חברת פלריש המתמחה בייצור תוספים מהטבע, מציעה לתחילת החורף ערכה משפחתית משולבת:  "אקטיפלוס ספרי" לגרון כואב למבוגרים וילדים עד גיל 12 + "אקטיפלוס ג'וניור" לכסניות מציצה לבני ה- 5 ו"הרבליס B קידס" – סירופ לילדים מגיל שנה ומעלה.

 

צלם – בני גם זו לטובה

 

אקטיפלוס ספריי של פלוריש, בפורמולה ייחודית בתרסיס – לריסוס ממוקד ללוע ולגרון, בעומק חלל הפה. הספרי יוצר מעטפת הגנה אשר מרגיעה, מלחכת ומרככת את הגרון, יחד עם פעילות מחטאת ומאלחשת כאב. התרסיס  על בסיס תמצית פרופוליס תקנית וארבעה צמחים רפואיים: מרווה רפואית, קורנית, ציפורן ופרחי קמומיל.

 

לבני השש והנוער, מוצע "אקטיפלוס ג'וניור" לכסניות מציצה בטעם פירותי, היוצרות מעטפת הגנה המרגיעה והמאלחשת בעת כאב גרון, מלחכת ומרככת בעת קושי בבליעה. הלכסניות ללא תוספת סוכר בטעם פירותי ומכילות תמצית תקנית של פרופוליס, ויטמין C ואבץ.

 

לבניי השנה ומעלה מציעה פלוריש את הרבליס B קידס – סירופ על טהרת תמציות טבעיות של פירותאין פירות וצמחי מרפא עדינים, הבטוחים לשימוש בפעוטות וילדים מגיל שנה ומעלה. הסירופ מבוסס על צמח הסמבוק, מרווה , טימין, אניס פרג תרבותי וסוכר קנה חום טבעי. הרבליס B קידס תורם לריכוך והקלה בשיעול, ללא תופעות לוואי, מכייח ומסייע בחיזוק מערכת ההגנה הטבעית.

 

 

את מוצרי פלוריש, ניתן לרכוש ברשתות הפארם, בתי מרקחת, קופות החולים ובתי טבע, במחירים (לפני הנחה): אקטיפלוס ספרי- 50 "מל- 40 שח, אקטיפלוס ג'וניור-30 טבליות  40 שח, הרבליס B קידס- -150 מ"ל-38 שח.

 

יש לאחסן במקום קריר ויבש. כל מוצרי פלוריש, כשרים למהדרין בהשגחת הבד"צ העדה החרדית ירושלים ומיוצרים במפעל התרופות של החברה, בתקן בין לאומי.