כותרות אחרונות
Search

לקראת פתיחת שנת הלימודים האקדמאית: כיצד לחסוך בעיצוב דירת סטודנטים

רגע לפני שחוזרים לאוניברסיטה טיפים לעיצוב דירת סטודנט באדיבות רהיטי דורון…..

פתיחת שנת הלימודים האקדמאית בפתח וסטודנטים רבים נמצאים בתהליכי התאקלמות בחלל מגורים חדש. סטודנטים רבים שוכרים דירה וחלקם חולקים את הדירה עם מספר שותפים או מתגוררים במעונות לסטודנטים, מה שדורש חלוקת חלל גדול, לחללים פרטיים. רוב הסטודנטים אינם רוצים להשקיע כסף רב בעיצוב הדירה או החדר.

עיצוב סטודנט 2

צילום: אסף לוי

לדברי רונית טל, המעצבת הראשי של רהיטי דורון,  המעצבת מוצרים גם לסטודנטים במחלקות HOME OFFICE אומרת: "יש פתרונות יצירתיים ומגוונים להפוך את הדירה הזמנית לסביבת מגורים ועבודה נעימה, פונקציונאלית ונוחה, בהשקעה כספית מינימאלית".

מנתוני רהיטי דורון עולה כי כחודש לפני תחילת שנת לימודים אקדמאית ישנה עלייה של למעלה מ – 40% ברכישת ריהוט משרדי – ביתי. עיקר הקניות לסטודנטים מהווים  מערכות עבודה  הכוללות: שולחן, כיסא,  כוורות או מדפים המספקים להם מקום אחסון.

לדברי טל: "החלל הפרטי של הסטודנט צריך לכלול בין היתר אזור עבודה נוח מרובה מקומות אחסון לספרים וקלסרים. את החלל יש לחלק בצורה חכמה כך שיהיה פונקציונאלי ומעוצב-ע״י צביעה של קיר השולחן בגוון שונה משאר הקירות נקבל רקע ליחידות מדפים פתוחים ולשלב פרטי נוי לצד קלסרים בגוון אחיד. כך נקבל חדר עבודה הכולל פתרונות אחסון רבים שיעניקו גם לחדרים קטנים הרגשת מרחב ומראה מעוצב. "

רשת רהיטי דורון משיקה בימים אלה  מגוון רחב של מערכות עבודה מעוצבות ופונקציונאליות, במחירים אטרקטיביים כולל מגוון רחב של חללי אחסון וכוורות הניתנים להשלמה בהתאם לצרכים שהוגדרו על ידי הסטודנט.  מומלץ להגדיר את הדרישה לפני הרכישה ולוודא את התאמתן של המערכות לדרישות.

 

רונית טל, המעצבת הראשי של רהיטי דורון מעניק טיפים ועצות  מה חשוב לדעת לפני הרכישה:

  • מומלץ לקחת מידות מדויקות של חלל החדר ולבחור רהיטים שיוכלו לשמש את הסטודנט גם בשנים הבאות תוך ניצול מקסימלי של השטח. (מערכות עבודה פינתיות, מערכת עבודה ישירות הממוקמות בקו הקיר וכו')

  • הגדירו תקציב וסדר עדיפויות. בדקו והגדירו את התקציב שתוכלו לייעד לפרויקט וקבעו סדר עדיפויות. חשוב לבחור את הפריטים בקפידה ולהתחיל מבסיס איכותי שיוכל ללוות אתכם לאורך שנים.

  • השקיעו באביזרים משלימים. בין אם זה במקומות אחסון כמו כוורות, ארונות, מגירות וכו' או בפריטי נוי כמו כריות, הדומים, מתלים וכד', חשוב ליצור אווירה חמימה ונעימה בחדר בהתחשב בעובדה שתבלו בו הרבה זמן.

  • בדקו מה אמינות החברה בה אתם עומדים לרכוש, רכשו רהיטים עם אחריות למספר שנים ודרשו לקבל התחייבות לתאריך אספקה מדוייק.

 

רהיטי דורון מציעה מערכות העבודה הכוללות מערכות פינתיות המנצלות את פינת החדר לפינת עבודה יעילה ונוחה אומערכות עבודה ישרות הממוקמות בקו הקיר של החדר. ניתן לבחור בכוורות תלייה או בכוורות שלמות על השולחן או בכוורות נלוות לצד המערכת.

לאתר החברה –   www.doron1949.co.il