כותרות אחרונות
Search

לראשונה בישראל: "אלקטרה" משיקה סדרת מזגנים חדשה "Magic Touch" עם מגוון הפתרונות הרחב ביותר בשוק.

צילום: יח"צ "אלקטרה מיזוג אוויר"

 

לראשונה בישראל: "אלקטרה" משיקה סדרת מזגנים חדשה "Magic Touch" עם מגוון הפתרונות הרחב ביותר בשוק.

הסדרה כוללת שני פטנטים בלעדיים

 

חברת "אלקטרה מיזוג אוויר", המובילה את התחום בישראל, משיקה בימים אלו את סדרת המזגנים העיליים המתקדמת "Magic Touch", בעלת מערכת חדשנית ושני פטנטים ייחודיים.

 

הראשון, צמצום מרווח ההתקנה מהתקרה ל- 5 ס"מ, מרווח ההתקנה הנמוך ביותר בקרב חברות מיזוג האוויר בישראל. מדובר בפתרון חדשני לצרכנים בעלי דירות עם תקרה נמוכה, חדרים קטנים בהם נדרש להתקין את המזגן מעל הדלת, חדרי ילדים וכדומה.

 

החידוש השני הוא פירוק המזגן באמצעות בורג אחד בלבד, בהשוואה ל-7 ברגים ומעלה בקרב החברות המתחרות בשוק הישראלי, כלומר פירוק המזגן מתבצע בדקה אחת בלבד.

 

צילום: יח"צ "אלקטרה מיזוג אוויר"

 

כחלק מהפעילות הרחבה של אלקטרה מיזוג אוויר בתחומי האנרגיה הירוקה והקטנת מזהמים, סדרת "Magic Touch" כוללת מערכת טיהור אוויר עם רכיב האיונייזר המשביח את האוויר ומפחית עד 95% מכמות החיידקים. לאור העלייה בתחלואה בימים אלה, סוגיית איכות האוויר חשובה מתמיד. בעזרת רכיב האיונייזר, נוצר תהליך חמצון הגורם למזהמים באוויר להתפרק והופך אותם ללא מזיקים. כך מופחת באופן משמעותי מספר הבקטריות באוויר וחלקיקי האבק והעובש בחדר מצטמצמים. 

 

הסדרה החדשה פותחה לאחר בחינה מעמיקה של דרישות הצרכן הישראלי, הבנת הפרמטרים החשובים בבחירת מזגן והכנסתם לפתרון אחד הנותנת מענה מושלם מבלי להתפשר: איכות האוויר, דירוג אנרגטי A (הגבוה ביותר והחסכוני ביותר), עבודה שקטה במיוחד המאופיינת ב-8 מהירויות שונות, מצב שבת המובנה לאוכלוסייה הדתית, ציפוי הידרופילי מוזהב למניעת קורוזיה וריחות רעים וכן פונקציית ניקוי עצמי של הסוללה, המסלקת את הנוזלים המצטברים במערכת.

 

צילום: יח"צ "אלקטרה מיזוג אוויר"

 

המזגנים בסדרת "Magic Touch" מתחברים לאפליקציה "ELECTRA SMART" לשליטה ובקרה מרחוק על כל המזגנים בבית המותאמת למערכות אנרואיד ו-IOS.

 

משה ארדר, מנכ"ל "אלקטרה" מערכות אקלים ואנרגיה: "אנו משיקים היום את סדרת המזגנים "Magic Touch" המתקדמת ביותר בקטגוריית מיזוג האוויר בישראל. בזכות השקעה העצומה של החברה ב-R&D ועם הניסיון וההכרות ארוכת השנים עם השוק והצרכנים הישראלים הצלחנו לייצר את הסדרה החדשה שתעניק לצרכנים מענה הוליסיטי לכל צרכיהם מהשבחת וטיהור האוויר, מוצר חסכוני ושקט, ועד לרמת העיצוב וההתאמה לבית. מדובר במוצר אחד עם מגוון הפתרונות הרחב ביותר בשוק כיום. כמובילת שוק, אלקטרה פועלת ותמשיך לפעול על מנת להציע את המוצרים האיכותיים ביותר בשוק, תוך שמירה על חדשנות בר קיימא ופיתוח טכנולוגיות ומוצרים ידידותיים יותר לסביבה".