כותרות אחרונות
Search

לראשונה בישראל ! ILLUMINATINGEYE Eye cream °360 קרם עיניים טיפולי בעל נוסחה ייחודית וחדשנית

לראשונה בישראל !

קרם עיניים בטכנולוגיה חדשנית וסינרגטית °360

  ILLUMINATINGEYE Eye cream °360

קרם עיניים טיפולי בעל נוסחה ייחודית וחדשנית המעניקה פתרון מקיף בטכנולוגיה סינרגטית של °360 לכל סוגי העור באזור העין.

 

דר יואל קוניס צילום: אורן יגודה

 

ILLUMINATINGEYE בפיתוחם של ד"ר יואל קוניס- מדען בתחום הכימיה הקוסמטית מזה 35 שנים מפתח מוצרים חכמים ומתקדמים למיטב חברות הקוסמטיקה המקצועית בישראל ו-ד"ר צחי שלקוביץ- דרמטולוג, מומחה לרפואה אסטתית קוסמטית – 

 

דר יואל קוניס דר' צחי שלקוביץ ופרי עגור קברניטי המותג הבינלאומי אילומינייטינג צילום אורן יגודה

 

ILLUMINATINGEYE הינו התכשיר הטיפולי היחיד לעיניים הכולל בתוכו 5 פתרונות לכלל התופעות הדרמטולוגיות סביב העיניים:

 • צמצום נפיחויות מתחת לעין

 • צמצום כהויות (עיגולים שחורים) מתחת לעין

 • מצמצם קמטים/ קמטוטים באזור הרקות ובזווית העין החיצונית

 • מטשטש את כפל העפעף הצונח

 • מבהיר את העור מסביב לעין ושומר על מרקם אחיד

 

הטכנולוגיה:  מיזוג סינרגטי בפורמולה של חומרים פעילים היוצרים אפקט  רב עוצמתי סביב העין. התכשיר מטפל בכל התופעות  שעד כה טופלו באמצעות תכשירים יעודיים לכל אחת בנפרד ILLUMINATINGEYE פועל סינרגטית בו זמנית:

 • לטשטוש הקמטים בצדי העין

 • למיגור העיגולים השחורים וכהויות

 • לצמצום נפיחויות מתחת לעין

 • לטשטוש כפל צניחת העפעף העליון

 

צילום: יח"צ אילומינייטיג

 

 

צמצום נפיחויות ו"שקיות" מתחת לעין.

התכשיר ניחן בפורמולה המשלבת 4 מולקולות פעילות:

 • הספרידין מתיל חלקון (Hesperidin methyl chalcone) – מוריד את חדירות הנימים בעור ומונע זליגת כדוריות דם אדומות מנימי הדם לחללים בעור.

 • דיפפטיד וואלול טריפטופן – Dipeptide valyl-tryptophan VW)) – מגביר את הזרימה הלימפתית ברקמה.

 • ליפופטיד pal-GQPR) ) Lipopeptide pal-GQPR- משפר מוצקות וגמישות ומצמצם תופעות דלקתיות.

 • קפאין מקופסל בריכוז גבוה – משפר פעילות הניקוז ומיקרו זרימה ומפחית נפיחות.

 

בנוסף להליכי הזדקנות טבעיים, גם השפעות גנטיות, עייפות, יתר לחץ דם או נטילת תרופות מסוימות, תורמים להיווצרות 'שקיות' מתחת לעיניים. ILLUMINATINGEYE יסייע במניעתן ובטיפולן.

 

צמצום כהויות /'עיגולים שחורים' מתחת לעין:

 • ILLUMINATINGEYE מפחית את העיגולים הכהים מתחת לעין על ידי שילוב של מספר מולקולות פעילות תוך שיתוף של 2 מטריקינים: Pal-GHK ו – Pal-GQPR יחד עם N-hydroxysuccinimide  (NHS) ופלבונואיד: קריזין – chrysin.

 

מטריקינים וחיקוי הפעילות הביולוגית

כשהעור נפגע, נפצע או עובר טראומה – משתחררים בעור מטריקינים. מטריקינים הם מקטעים קטנים – פפטידים, המורכבים מרצף של עד 50 חומצות אמינו. הם מתפקדים כשליחים המאותתים לתאי העור לעשות פעולות מסוגים שונים. מהיכן הם משתחררים? חלקם הם תוצאה ישירה של הפציעה והשבירה של העור – הם פיסות קטנות שהשתחררו מחלבוני העור  – מהקולגן, מהאלסטין, הלמינין ועוד חלבוני עור שנפגעו מכאנית. וחלקם הם תוצאה של שבירה מכוונת של העור: עור שנפגע או נחשף לטראומה מייצר רמה גבוהה של אנזימי-קיצוץ הנקראים מטריקס מטלו-פרוטאינזות (MMP – matrix metallo proteinases). אנזימים אלה מקצצים את כל חומרי וחלבוני המטריקס, וכך נחשפים רצפים של פפטידים שיש להם פעילות של איתות. בעור שנפצע, למשל, נוצרים מטריקינים המאותתים לעור לבצע פעולות של החלמה: לשלוח תאים של מערכת החיסון בכדי למנוע זיהום, לפעול לקרישה מיידית של הדם, לייצר מיידית קולגן, לנייד את הקולגן החדש למקום הפציעה, ובקצרה – לדאוג להחלמה מהירה ויעילה של הפצע.  כיום אנו מכירים מטריקינים רבים. ולאורך השנים הם נחקרו בהקשר של ריפוי פציעות ומגוון פקודות שהם נותנים לתאי העור – כל מטריקין והמרכיב בעור עליו הוא משפיע.
 

צילום: יח"צ אילומינייטיג

 

המטריקנים Pal-GHK ו – Pal-GQPR נועדו לחזק את המוצקות ולאזן את אזור העיניים.

 • קריזין ו- N-hydroxysuccinimide פועלים לסילוקם של פיגמנטים שמקורם בדם, האחראים לעיגולים בצבע כהה ולדלקתיות מקומית.  הכהות מתחת לעיניים נובעת כידוע מהצטברות של המוגלובין ומוצריו, פירוק הצבעוניות שלו – (בילירובין, ביליוורדין וברזל) בדרמיס ובאפידרמיס מתבצע באמצעות קריזין אשר ממריץ את האנזים (UGT,A) שגורם לשחרור הבילירובין מהקשרים שלו בתאים ובאמצעות N-hydroxysuccinimide הממיס את הברזל לצורך סילוקו.

 

מצמצם קמטים/ קמטוטים אזור הרקות:

ILLUMINATINGEYE מכיל נגזרות של רזברטרול (resveratrol) ורזורצינול ( resorcinol) וכן חומצה היאלורונית קצרה (KD20) החודרת לעור טוב יותר. רכיבים אלו מסייעים לפעילות צמצום והעלמת הקמטים.

 

מקטין כפל עפעף עליון צונח:

ILLUMINATINGEYE מכיל שני חומרים פעילים: תמצית קליפת עץ אלביזיה יוליבריזיןAlbizia julibrissin) ) ו-דארוטוזיד (Darutoside). אלה, מטפלים במשולב לטשטוש כפל העפעף מעלה ויוצרים אפקט מורם של העפעף ואף מפחיתים את הקמטוטים לצד העיניים על ידי חיזוק מבנה העור ותגבור יכולת הכיווץ שלו.

 

התוצאה:

 • הבהרה של העיגולים הכהים

 • הפחתת הנפיחות בחלק התחתון על ידי חיזוק הרשת המיקרו וסקולרית

 • מחליק משמעותית קמטי צחוק ומצמצם את עומקם באזור הרקות

 • מבהיר את העור מסביב לעין- משלב מספר חומרים פעילים חדשניים להבהרת העור: נגזרת רזורצנול בתוספת רזברטרול, ניאצינאמיד וחומרים נוספים, לטיפול בפיגמנטציה ולשיפור מרקם העור

 • מטשטש את כפל העפעף במבנה "עפעף נפול"

 

הערה חשובה:

יתכנו הבדלים בתוצאות בין משתמש למשתמש ובמהירות האפקטיביות. הצלחת הטיפול מושפעת ממצב הורמונאלי, נטילת גלולות כמו גם ממחלות שונות. ולכן מומלץ לעבור אבחון מסודר אצל קוסמטיקאית לצורך הערכת הצלחת הטיפול.

 

מחיר:   530 ₪

מכיל:    30 מ"ל 

להשיג:  אצל קוסמטיקאיות מובחרות.

לבירור קוסמטיקאית קרובה לביתך  03-5227269