כותרות אחרונות
Search

לראשונה בישראל mamOnet ייעוץ והדרכה אונליין – אתר ייעודי לייעוץ והדרכה אונליין בתחום הריון, לידה והורות

mamOnet

לראשונה בישראל מאמונט mamOnet ייעוץ והדרכה אונליין

אתר אינטרנט המרכז ייעוץ והדרכה אונליין להריון, לידה והורות עם מיטב המומחים בתחום, הדרכות וייעוץ אישי או קבוצתי בחדרים וירטואליים

 

בעידן שבו כמעט כולם מתקשרים דרך מסך המחשב או הנייד ואין טעם לבזבז זמן על נסיעות על מנת לקבל מידע ולהתייעץ עם מומחים בתחומי הריון, לידה והורות נולד אתר חדש בישראל מאמונט המרכז בתוכו את מיטב המומחים בתחום – ייעוציים והדרכות אונליין להריון לידה והורות.

מאמונט הינו אתר להורים, נשים בהריון ואחרי לידה המציע את מיטב המומחים בתחום, להדרכות וייעוץ אישי או קבוצתי בחדרים וירטואליים. החל מליווי הריון עם מיילדות, קורסי הכנה ללידה, ייעוץ הנקה, ייעוץ תזונה, יועצת משפחתית לטיפול בדיכאון וחרדה במהלך ההיריון ואחרי לידה, הדרכות לטיפול בתינוק ועוד מגוון נושאים ואנשי מקצוע מובילים בתחומם בדיוק בזמן ובמקום שמתאים לך.

מכל מקום בעולם ניתן להתחבר למערכת של האתר ולקבל מידע זמין 24/7 כל הייעוציים וההדרכות מתבצעים אונליין בחדרים וירטואליים ייעודיים באמצעות המחשב או הנייד. כך שאין צורך לצאת מהבית לכמה מפגשי קורס או לחכות לקביעת תור. כל שיש לעשות זה להיכנס לאתר, לבחור את המומחה הרצוי ואת הזמן המתאים ביותר עבורך ולקבל את כל המידע, הייעוץ וההדרכות בלייב.

הרעיון מאחורי האתר:  ליאת רבינוביץ ולימור יניב הבינו את האתגר הניצב מול הורים אשר מחפשים את הצורך לקבלת תשובות באופן מיידי, נגיש ומוסמך. פיתחו את המערכת של מאמונט המבוססת על טכנולוגיה מתקדמת של לימוד מקוון ומאפשרת למשתמשים להיכנס לחדר וירטואלי ייעודי בו ניתן לראות ולשמוע את המומחה, לראות סרטונים ותמונות, להתכתב בצ'ט, להפעיל מצלמה דו כיוונית ולנהל שיח. המערכת מאפשרת לשמור על פרטיות מלאה במידת הצורך, באמצעות התחברות לחדר הווירטואלי מבלי להפעיל את המצלמה ומבלי להזדהות בשם מלא.

באתר מגוון רחב של ייעוציים פרטיים וקבוצתיים במגוון תחומים, בין היתר לחד הוריות, הורות לתאומים, הורות להט"בית, התפתחות תינוקות ופגים, ייעוץ שינה, תזונה בהריון ולאחר לידה, עיסוי תינוקות, טיפול להקלה על גזים ועוד מבחר הדרכות במחירי אינטרנט. ובנוסף מעניק האתר הרבה הדרכות ללא תשלום כשירות עבור ההורים שבדרך.

המומחים המובילים בתחומם נבחרו בקפידה לתת מענה והדרכות החל מרופאים, מיילדות, אחיות מוסמכות, יועצות הנקה, מומחיות משפחתיות, יועצות שינה, אחיות מוסמכות, דיאטניות קליניות, פיזיותרפיסטיות, מרפאות בעיסוק ועוד.

אתר מאמונט: https://www.mamonet.co.il/

מחירים:

הכנה ללידה רגיל קבוצתי

150

הכנה ללידה פרטי

450

הכנה לניתוח קיסרי פרטי

300

הכנה לניתוח קיסרי קבוצתי

150

ליווי מיילדת אישית לזוגות ולנשים בהריון – מפגש

150

עיסוי הפירנאום

50

הכנה להנקה קבוצתי הריון

50

הדרכה להנקה בחודשים הראשונים

50

אבחון ראשוני להנקה

70

ייעוץ הנקה דחוף- בהתנייה שעברה ייעוץ ראשוני

340

הדרכה להנקה פרטי הריון וגם ללידות חוזרות כרענון

230

הדרכה לטיפול בתינוק קבוצתי

150

הדרכה לטיפול בתינוק פרטי

250

הכנה להורות קבוצתי – הריון/אחרי לידה- הורות ראשוני בית ספר להורים מתחילים

180

ייעוץ שינה והורות פרטי- חן

300

ייעוץ שינה כולל אבחון+ תוכנית- שני מפגשים ללא ליווי- בשיטת לילה טוב- יעל

450

ייעוץ תזונה לנשים בהריון או אחרי לידה

200

הדרכה לתזונת תינוקות בשנה הראשונה

50

ייעוץ פרטי התפתחות תינוקות

200

עיסוי תינוקות פרטי

200

עיסוי תינוקות קבוצתי

120

צעצועים התפתחותיים קבוצתי/פרטי

120

ליווי ותמיכה לחרדות בהריון ואחרי לידה

240