כותרות אחרונות
Search

לרגל חג הפסח משיקים ברשת DOMO את הסדרה הלבנה של PIP STUDIO

משפחת המלוכה מגיעה לארץ !

לרגל חג הפסח משיקים ברשת DOMO את הסדרה הלבנה של PIP STUDIO

ROYAL WHITE COLLECTION

אם גם השנה לפני חג הפסח אתם מתלבטים איך לעצב את שולחן החג? איך לעשות אותו הכי יפה, הכי מיוחד? רוצים להיות מקוריים וחדשניים? מחפשים כלים שהם גם אלגנטיים, גם יפים וגם פרקטיים? באם התשובה לכל השאלות הללו היא כן, אתם בחצי הדרך, בואו עכשיו לחנויות רשת DOMO ותהיו הראשונים לגלות כי לרגל האביב משיק המותג הנחשק PIP STUDIO בחנויות רשת DOMO  את קולקציית הכלים החדשה בצבע לבן ROYAL WHITE COLLECTION עם עיטורים ייחודיים בכחול וזהב, המזכירה סגנון מלכותי וקלאסי.

pip 4

את שולחן החג המוצב בסניף הרשת בקניון שבעת הכוכבים בהרצליה, עיצבה המעצבת אולגה – צילום: אבי בר

העיצוב הנוכחי לסדרת הרויאל הלבנה נחשב יוצא דופן ביחס לסגנון העיצוב הייחודי של PIP: הקולקציה החדשה מעניקה בולטות לצבע הלבן הקלאסי, אך יחד עם זאת נשמרים העיטורים בצבעי זהב וכחול הציוריים האופייניים ל-PIP. העיצוב הייחודי מביא עמו לשולחן החג את תחושת האביב  עם המון לבן, שמחה, אור ואהבה.

על מנת לאפשר ללקוחות החנות מבט על איך יכול להיראות שולחן החג שלהם, עיצבה המעצבת אולגה שולחן חג מפואר עליו מונחים כל הכלים המלכותיים המהודרים והיפים של הסדרה החדשה של "פיפ סטודיו" שיכולים להיות גם שלכם…..

בסדרה החדשה ניתן למצוא:

צלחות אוכל בגדלים שונים, למנות ראשונות, עיקריות ולהגשת עוגה. לצלחת בסדרה החדשה יש צורה ייחודית המעוטרת בקצוות בזהב. מחיר: בין 440-556  ₪ לסט של 5 צלחות.

pip 2

הקנקן מהאוסף הלבן המלכותי של "פיפ סטודיו" הוא אביזר ייחודי בפני עצמו. הוא משמש לא רק עבור מזיגת תה אלא גם כפריט קישוט נהדר במטבח או בסלון. הוא עשוי פורצלן באיכות גבוהה ומעוטר בזהב עם איורים כחולים מרשימים. מחיר: 383 ₪

כמו כן נמצא בסדרה מגש אובאלי באמצעותו ניתן להפתיע את האורחים עם עוגות או עוגיות בהגשה מלכותית.  גם במגש ניתן למצוא איורים כחולים משולבים בזהב, הגורמים לתחושת מראה מלכותי מהודר.  מחיר: 371 ₪

pip 1

 

ספל ותחתית מפוארים לשתייה מלכותית של קפה או תה בסיום הארוחה. גם כלים אלו מעוטרים בצבעי הכחול והזהב הייחודיים ל – פיפ סטודיו. הספל בנפח של 225 מ"ל ובמרכז הצלוחית יש צורת פרח מעודן. מחיר: החל מ-77 ₪ לספל ותחתית לאספרסו ועד 580 ₪ לסט של 6 ספלים ותחתיות לתה או קפה.

ונסיים עם קערת סוכר רויאל לבנה עם מכסה שהיא מהווה קישוט על השולחן, וביחד עם כד החלב הלבן המלכותי יוצרים השניים סט מלכותי שלם עשוי פורצלן. מחיר: בין 301-580 ₪

 

pip 3

ניתן להשיג ברשת DOMO וברשתות  וחנויות כלי הבית המובחרות ברחבי הארץ.

לאתר "פלדינוקס", היבואנית הבלעדית של מותג PIP  בישראל:   http://www.paldinox.co.il/

טלפון ליצירת קשר: 08-9255501