כותרות אחרונות
Search

מאמן כושר מהצפון נעצר בחשד שייבא ארצה עשרות אלפי סטרואידים

תושב כרמיאל בן 27 נעצר הבוקר על ידי בית משפט השלום בחיפה, בחשד שייבא ארצה עשרות אלפי כדורי סטרואידים אנבוליים, האסורים ביבוא, שיווק, הפצה ושימוש. בתום הדיון הוחלט לשחררו בערבות.

 יחידת הסמים של מכס מרכז איתרה 42 חבילות הממוענות למספר תושבי הצפון (כרמיאל, עכו וחיפה), לרבות מספר חבילות הממוענות לכתובת ביתו של החשוד – מפתח גוף בעל העסק 'סשה טיים' לאימון אישי והדרכת כושר. סה"כ נתפסו על ידי יחידת הסמים של המכס כ-45,000 יח' חומרים תרופתיים האסורים ביבוא ממשפחת הסטרואידים האנאבולים, כאשר כל החבילות נשלחו מאותה הכתובת בבולגריה.

 

DSC 1

צילום: יס"מ חיפה

אתמול ביצוע חוקרי הסמים של מכס חיפה בשיתוף היחידה לאכיפה פרמצבטית של משרד הבריאות חיפוש בביתם של מספר נמענים מהחבילות שנתפסו. בביתו של החשוד סוגים שונים של סטרואידים ומזומן בסכום גדול, כמו גם מסמכים הקושרים אותו לחשדות. בחקירתו הודה החשוד במיוחס לו ואישר כי ביקש ממכרים וחברים כתובות אליהן יוכלו לשלוח את החבילות ולקבל אותן לאחר הגעתן – דרך בה כבר קיבל בעבר חבילות סטרואידים אותן מכר ברווח.

 

DSC  3

צילום: יס"מ חיפה

לפני שנתיים נעצר אביו של החשוד, תושב כרמיאל אף הוא,‏ כאשר ניסה להבריח דרך נתב"ג 18,000 סטרואידים אנבוליים מזוייפים אותם הביא ממולדובה שבטיסה ממנה נחת. ההברחה סוכלה על ידי בודקי מכס נתב"ג ובחקירה שנערכה לו, טען כי הכדורים הומלצו  על ידי מדריך הכושר שלו לבניית שרירים ופיתוח הגוף וכי מטרת הנסיעה הייתה למכור שם בית, אך למרות שטס לארבעה ימים, במטענו נמצאו הכדורים בלבד ללא שום כבודה נוספת.