כותרות אחרונות
Search

מהפכה בחברת "קליל", תעניק על כל מוצרי החברה המותקנים באמצעות מתקין מורשה תעודת אחריות מורחבת ל-7 שנים.

מהפכת האחריות בחב' "קליל" יצאה לדרך

חב' "קליל" תעניק על כל מוצרי החברה המותקנים באמצעות מתקין מורשה תעודת אחריות מורחבת ל-7 שנים.

 

אריה (ריצ'י) ריכטמן  מנכ"ל חב' "קליל" : "95% מהחברות בישראל מעניקות תעודות אחריות עד 3 שנים זאת כאשר למעלה מ-50% מעבודות התיקון והחלפת הרכיבים מתבצעות לאחר תקופה של 2-5 השנים הראשונות מרכישת המוצר".

 

במחצית הראשונה של 2017 היקף הפעילות של חב' "קליל" היה 196 מיליון ש"ח. ברווח של 30 מיליון ש"ח בתקופה זו.

 

חב' "קליל" מכרמיאל שהינה החברה המובילה בישראל בתחום ייצור ושיווק מערכות אלומיניום מתקדמות וחלונות מעוצבים, יוצאת בימים אלה במהפכת שירות ותעניק על כל מוצרי החברה המותקנים באמצעות מתקין מורשה של "קליל", תעודת אחריות מורחבת ל- 7 שנים.

 

במהלך 7 שנות האחריות חב' "קליל" תיתן אחריות כוללת על המוצרים כולל חומרי הגלם הנדרשים לתיקון תקלה כלשהי באמצעות המתקין המורשה. היה ויוצר קושי של המתקין המורשה לבצע את התיקון קליל תיקח אחריות לביצוע התיקונים במידת הצורך.

 

עלות מוצרי האלומיניום בבית הינה ההוצאה השנייה בגודלה בעלויות בניית הבית. גובה ההשקעה בחלונות אלומיניום בבית הינה בממוצע כ- 100 אלף שקל . ככל הידוע לא קיימת בשוק תעודת אחריות ל-7 שנים למוצר בהיקף כספי דומה.  חב' "קליל" הינה החברה הראשונה בענף הבנייה בישראל שמעניקה אחריות לתקופה שכזו.

צילום: יח"צ

מנכ"ל חב' "קליל" אריה (ריצ'י) ריכטמן מציין , ש-95% מהחברות בישראל מעניקות תעודות אחריות עד 3 שנים זאת כאשר למעלה מ-50% מעבודות התיקון והחלפת הרכיבים מתבצעות לאחר תקופת ה- 2-5 שנים הראשונות מרכישת המוצר".

 

בבדיקות שערכנו מרבית התקלות נובעות משימוש בתחליפים זולים שאינם מתוצרת קליל ומייצור והתקנה שלא על פי מפרט קליל. שילוב של רכיבים מקוריים בצרוף מתקין מורשה העובד  בהתאם להנחיות קליל מבטיח חלון איכותי לאורך שנים רבות. בנוסף קליל הכניסה לאחריות את כל סדרת מוצרי הזכוכית ® קליל GLASS במידה והלקוח יבחר בהם.   ריכטמן מציין עוד "שחב' "קליל" רואה במהלך זה חיזוק הקשר עם הלקוחות והבעת אמון מוחלטת באיכות מוצרי החברה ובעבודות ההתקנה של המתקינים המורשים."

 

לחברת קליל כ- 200 מתקינים מורשים בכל רחבי הארץ.

במפעל "קליל" מועסקים כ-300 עובדים.