כותרות אחרונות
Search

מה נשתנה בפסח הזה? מארז גלידת "וניליה"!

מארז ידידותי לסביבה כשר לפסח – צילום: רונה הוניג

 

מה נשתנה בפסח הזה? מארז גלידת "וניליה"!

רשת גלידריות האיכות "וניליה" בשיתוף עם עמותת "אקואושן", משיקה לרגל הפסח מארז גלידה רב-פעמי ירוק, בעל תרומה לאיכות הסביבה *  מעולה כתמורה לאפיקומן או כמתנה למארחים בליל הסדר.

 

רשת גלידריות האיכות "וניליה"  ועמותת "אקואושן", הפועלת לשימור הסביבה הימית של ישראל, הכריזו על מהלך מקיף של שיתוף פעולה ביניהן לקראת חג הפסח, כחלק מאימוץ אג'נדה סביבתית וירוקה אותה מותג הגלידה הוותיק מבקש להנחיל בקרב עובדיו וקהל לקוחותיו.

 

במסגרת שיתוף הפעולה הזה משיקה רשת "וניליה" מארז גלידה רב-פעמי ירוק, בעל תרומה לאיכות הסביבה. המארז הכשר לפסח יופץ במהדורה מוגבלת וימותג עם המשפט "מה נשתנה הלילה הזה."  על גבי המארז קוד QR לסריקה, אשר יוביל את הרוכשים לדף נחיתה המפרט את תכולת המארז ומכיל מידע על הפעילויות המשותפות ועל החשיבות בצמצום השימוש בכלים חד-פעמיים ובשמירה על חופי הים התיכון.

 

מארז ידידותי לסביבה כשר לפסח – צילום: רונה הוניג

 

מארז  "מה נשתנה הלילה הזה" , ידידותי לסביבה  כולל:  1 ק"ג גלידה  במארז רב פעמי, 3 תוספות לבחירה, כפיות עץ, וחוברת פעילות לילדים בנושא שמירה  על הים והחופים, מאפשר לרוכשים מילוי מחדש במחיר אטרקטיבי, ומונע את הצורך בשימוש במכלי קלקר, המזיקים לסביבה.

 

את המארז  כשר לפסח אפשר להציע כתמורה למציאת האפיקומן או כמתנה למארחים בליל הסדר, או פשוט ליהנות מגלידה טעימה לקינוח.

 

ניתן להשיג בסניפי רשת וניליה ברחבי הארץ, מחיר 135 ₪.